Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 17:11, Isildur napisał:

Forumowiczom :P Wybacz, że nie będę wymieniał po ksywkach :P

Ach, jakiś ty zabawny. Tylko że nadal nie podałeś choćby jednego powodu.

Dnia 08.11.2011 o 17:11, Isildur napisał:

Tak bo nie mamy nic innego do roboty, tylko szukać potencjalnych ludzi do ukarania...

Czasami wasze zachowania można tak właśnie odczytywać - choćby właśnie akcja ze spoilerami.

Dnia 08.11.2011 o 17:11, Isildur napisał:

Owszem ignorują polecenie Moderatora, które jasno brzmi "że w tym temacie nie używamy
opcji spoiler"

Które to polecenie z logicznego punktu widzenia nie ma absolutnie podstaw by je wdrażać w życie. No ale foch moderatora tu jest zawsze górą. :D Gl&hf. Podjąć decyzję to łatwo ale podać choć jeden argument ''za'' już ciężko. Stara śpiewka.

Dnia 08.11.2011 o 17:11, Isildur napisał:

To nie tylko moje ustalenie, ustaliliśmy to w całym gronie Moderatorskim.

Dobrze wiedzieć.
>Więc niech

Dnia 08.11.2011 o 17:11, Isildur napisał:

podają swoje dane kontaktowe, mimo podawania tych danych, ludzie mimo wszystko pytają
w temacie, a za to nie ma kar przecież...

Jak mam być szczery to dawno nie widziałem więcej niż jednego posta odnoszącego się do jednego ogłoszenia jak to miało miejsce kiedyś gdzie w gąszczu ogłoszeń był spam "po ile? jaki stan? jaki mail? jakie gg? sramto tamto". A kary kiedyś były. I nadal nie wiem co złego jest w spoilerowaniu danych że WAM to wadzi, taki foch wasz, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz decyzją Moderatorów, jest to by nie używać spoilera w tamtym wątku więc proszę się do tego dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja która spowodowana jest fochem [?]. Nie podałeś powodu? Po raz kolejny pokazałeś że każda ''głębsza'' dyskusja z tobą nie jest warta zachodu. Swego czasu myślałem że pomimo swej kontrowersyjności nie będziesz się upodabniał do forumowego Bonda, myliłem się.

"Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi."

A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w ... ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj mi regulaminu... Bo go znam... Po pierwsze nie zostałeś ukarany :P
Po drugie otrzymałeś odpowiedź, były narzekania innych użytkowników, że ludzie używają spoilera zakrywając dane kontaktowe. Przystaliśmy na tę prośbę.

A jak już cytujesz regulamin to cytuj całość:

"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów. Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi. Prośbę o wyjaśnienie Twoich wątpliwości prosimy kierować poprzez ten formularz: http://www.gram.pl/moderator"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:39, Isildur napisał:

Nie cytuj mi regulaminu... Bo go znam... Po pierwsze nie zostałeś ukarany :P

Nie znasz go bo fragment który ja zacytowałem tyczył się "kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem" a nie kwestii degrada czy innej kary.

Dnia 08.11.2011 o 17:39, Isildur napisał:

Po drugie otrzymałeś odpowiedź, były narzekania innych użytkowników, że ludzie używają
spoilera zakrywając dane kontaktowe. Przystaliśmy na tę prośbę.

To nadal brak logicznych podstaw. rob przedstawił ci i mnie również mocny argument ''przeciw''.

Dnia 08.11.2011 o 17:39, Isildur napisał:

A jak już cytujesz regulamin to cytuj całość:

Liczyłem że ktoś odpowie tutaj bo ostatnio dość często ktoś z was jest online, poza tym w samym temacie o ogłoszeniach też się mała dyskusja wywiązała a napisałem tu także z tego powodu że to jakby nie było sprawa tycząca się wszystkich - tak modów, jak i userów. A nawet i konsulowie coś tam sprzedają / kupują / ogłaszają w tamtym temacie więc to było pole do dyskusji. A na tym polega forum no nie? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:36, Tyler_D napisał:

"Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku, a Moderator ma obowiązek udzielić
Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi.
"

A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w ... ucho.


A teraz, drogie dziecko, zamiast cytować regulamin wybiórczo zacytuj dokładnie. Jest bowiem dodane, słoneczko, coś o odpowiedniej drodze. Jest też coś, skarbeńku, o tym, że o decyzjach Moderatorów nie dyskutuje się na forum... W sprawie wątka z ogłoszeniami taka była decyzja Moderatorów, a dlaczego została podjęta taka, a nie inna już Isildur wyjaśnił.

(*)No co? Skoro ty możesz do nas wychodzić z tekstami o dzieciach to my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem o co się tak przypierniczyłeś, rodziców Ci porwali, okradli Cię, zabili malutką słodką pandę gdzieś w Azji ? A nie... moderator ukarał tylko kogoś na forum w internecie, a Ty od razu przeżywasz. Nikt Ci nie chce udzielić wyczerpujących wyjaśnień? Dziwne... Isildur ma całkowitą rację, zostałeś ukarany ? Nie. Napisałeś formularz, nie ? Forum nie jest miejscem na wyjaśnianie takich spraw. Najlepiej zasłaniać, się wygodnym fragmentem regulaminu, nie patrząc na resztę, która mówi, że wcale racji nie masz.. :)
Nie wnikałem w powód tego całego zamieszania zbyt dokładnie, no ale na forum jest regulamin, a w normalnym życiu prawo, którego trzeba przestrzegać, nawet jakby było całkowicie idiotyczne.

Edit: Widzę, że ktoś mnie tutaj ubiegł. Jednak wycieczki do lodówki podczas pisania postów to nie jest dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:52, Wojman napisał:

(*)No co? Skoro ty możesz do nas wychodzić z tekstami o dzieciach to my też.


Chyba nie zrozumiałeś tego testu o dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rob już ci powiedział że najwyraźniej [ po raz enty! ] nie zrozumiałeś tekstu pisanego. Tak, tego o dzieciach żeby nie było. Myślę że google powinien cię naprowadzić ale mniejsza o to. Wróćmy do meritum. Przeczytałeś post mój do wdowiaka? Tam masz odpowiedź na twe zarzuty. I dwie sprawy. Pierwszy to raz że o waszych decyzjach dyskutuje się tutaj? Nie. A po drugie wiedząc że jednymi z aktywniejszych moderatorów jest wasza dwójka i chlubny Karharot darowałem sobie pisanie tam bo pewnie to wy byście mi odpisali i pewnie bym słyszał tę samą śpiewkę co teraz o jedynej, słusznej i niepodważalnej decyzji.

Albii => czytaj dokładnie całą dyskusję albo daruj sobie takie mądrości. Jeśli uważasz że w realnym życiu przystawanie ślepo na każdą decyzję [ nawet idiotyczną ] jest ok to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:10, Tyler_D napisał:

Tam masz odpowiedź na twe
zarzuty. I dwie sprawy. Pierwszy to raz że o waszych decyzjach dyskutuje się tutaj? Nie.


Ale ta jest ostatnia... Proszę trzymać się regulaminu. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:10, Tyler_D napisał:

Albii => czytaj dokładnie całą dyskusję albo daruj sobie takie mądrości. Jeśli uważasz że w realnym życiu >przystawanie ślepo na każdą decyzję [ nawet idiotyczną ] jest ok to spoko.

Masz rację, co ja wiem o życiu, w przedszkolu jeszcze tego się nie dowiem, dopiero może się uda w podstawówce albo gimnazjum za kilka(naście) lat.. :) Najlepiej niech każdy robi co chce ! JP na 100% co nie zią ?
Prawo jest jednakowe dla wszystkich ale skoro czujesz się jak Bóg i Ciebie ono nie dotyczy...
Ale jak ktoś ma odwagę je złamać to powinien i mieć odwagę przyjąć na siebie karę, a nie pierdzielić, że został niesprawiedliwie ukarany, bo prawo było "głupie". Ale już widzę jaki z Ciebie byłby cwaniak np: jakby złapała Ciebie policja:
"Panie policjancie, nie przyjmę mandatu, ponieważ tutaj jest świetna droga i powinna być prędkość dopuszczalna ok 120km/h karanie mnie za jechanie 110km/h, przy ograniczeniu 90km/h to idiotyzm i nie przystanę ślepo na taką decyzję !" :D

btw. Miło z Twojej strony, że nazywasz to co piszę mądrościami. :* :)

Takie pytanko mam, czy to nadal normalna sprawa, że wpisy na GS''ie nie zawsze się dodają, czy to mnie tylko stronka nadal tak lubi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:29, Albii napisał:

Takie pytanko mam, czy to nadal normalna sprawa, że wpisy na GS''ie nie zawsze się dodają,
czy to mnie tylko stronka nadal tak lubi ?


Tu chodzi o czas trwania sesji, po prostu po jakimś czasie zostajesz wylogowany z GSa. W chwili kiedy kończysz pisać i dodajesz, nie jesteś po prost zalogowany... to oczywiście tylko jeden powód, może być coś po Twojej stronie z przeglądari itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Hmmm pomyślałem, ze chyba najrozsądniej będzie tutaj to umieścić. [a gdzie niby indziej ?]
Taka mała prośba [Robota na max 5 sekund]
czy mógłby ktoś zamknąć ten temat :D http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=68916&u=3429
Hirek VI już dawno po premierze a ludzie/boty wciąż ... tam wypisują frakcje aby otrzymać klucz do BETY =.=
To trochę się śmieszne to wydaje dla niektórych pewnie wręcz żenujące. To samo pewnie będzie w przypadku kluczy to Star Wars... co Wy tam śpicie ? ;> czy po prostu się wam zwyczajnie nie chce i zlewacie na to ciepłym moczem :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest komentarz do tekstu a takich z zasady nie zamykamy bo zablokowałoby to możliwość dodania jakiegokolwiek komentarza do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 15:46, Karharot napisał:

Niestety to jest komentarz do tekstu a takich z zasady nie zamykamy bo zablokowałoby
to możliwość dodania jakiegokolwiek komentarza do niego.

Witam.
Coś w tym jest ale czy nie sądzisz że jest to swego rodzaju błędne koło. Komentarz do tekstu <-- ok. Zamknięcie topicu spowoduje brak możliwości dodania komentarza <-- ok Tyle że te komentarze jak i sam tekst to już siódma woda po kisielu a sam komentarz to nic innego jak wypisanie frakcji =.=. Czy ja również mogę tam sobie teraz pójść i dopisać frakcję?. bez ryzyka dostania ''nagrody'' ?? ]:-> Nie to żebym się czepiał, ale trochę mnie to ciekawi . Jeszcze kilka tego typu tekstów / akcji "Wpisz coś a dostaniesz klucz... do BETY bądź czegoś tam" i na gramie będzie istny lekko nazywając bałagan.
To tak jakby ktoś otworzył bar/karczmę/restaurację whateva z szyldem: "Pierwsze 300 osób dostanie ciepły obiad gratis". 300 osób się zgłosiło, obiady dawno rozdane, interes zwinięty a kolejki po swoją porcję obiadu ciągną się kilometrami. U kknow what i mean. Skoro wy nie możecie zamknąć tematu nie może tego zrobić np Laid ? albo ktoś z administracji ?

@Wojman
>Z reguły nie zamykamy tematów, które są komentarzami do newsów.
Dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę, ale nie widzę absolutnie powodu by to robić - właściwie nawet nie rozumiem w czym to Ci przeszkadza, przecież nie musisz tam zaglądać i tego czytać :) Ludzie sobie spokojnie dopisują w takim jednym wątku posty z pewnością zdając sobie sprawę, że żadnego klucza na betę nie dostaną i żadnego bałaganu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 16:14, Laid_back napisał:

Mogę, ale nie widzę absolutnie powodu by to robić - właściwie nawet nie rozumiem w czym
to Ci przeszkadza, przecież nie musisz tam zaglądać i tego czytać :) Ludzie sobie spokojnie
dopisują w takim jednym wątku posty z pewnością zdając sobie sprawę, że żadnego klucza
na betę nie dostaną i żadnego bałaganu nie ma.

Witaj
Więc jednak można. Mi to tam specjalnie nie przeszkadza. Nigdzie takiego czegoś nie napisałem jedyne co to mnie to wręcz ciekawiło i nic poza tym. Dostałem odpowiedzi od Karharota Wojmana no i również od Ciebie.
Jeśli chodzi o bałagan to miałem na myśli to, że któregoś pięknego dnia może być tak iż tego typu tematy mogą być oblegane przez ludzi a przeważnie przez spamboty i wszystkie tego typu teksty będą cały czas na pierwszej stronie :) tyle. Dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 16:26, Braveheart napisał:

Jeśli chodzi o bałagan to miałem na myśli to, że któregoś pięknego dnia może być tak
iż tego typu tematy mogą być oblegane przez ludzi a przeważnie przez spamboty i wszystkie
tego typu teksty będą cały czas na pierwszej stronie :) tyle. Dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam.


Zapewniam, że do tego nie dojdzie- przynajmniej dopóki ja w gramie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować