Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2011 o 15:11, Anjinsan napisał:

Czy tylko mi się dzisiaj forum sypie, czy faktycznie jest jakaś awaria?

Na obecną datę i godzinę wszystko działa jak powinno. U mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 15:11, Anjinsan napisał:

Czy tylko mi się dzisiaj forum sypie, czy faktycznie jest jakaś awaria?

Witaj.
No to zależy no bo np. teraz siedząc na Google Chrome forum muli mi się doszczętnie. Długo wczytuje i okienko "Dodaj post" czasem nie chce łączyć i wyświetla komunikat że Google Chrom nie mogło się połączyć z gram.pl bla bla bla... Nie wiem jak na innych przeglądarkach.... Zaraz śmignę na "Oprę" ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 refreshy pod rząd + wbicie do tego tematu = 11 x czarne okno + ''Kliknij tutaj aby przejść na serwis gram.pl''

Fajnie.

edit: jeszcze 12sty po dodaniu posta, ciekawe czy będzie 13sty po edycji ...

edit: był 13sty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym napisać.
Wchodzę na forum, reklama, wchodzę do tematu, reklama, post, reklama, edit, reklama, odświeżam, reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdą podstronę idzie reklama jakiejś cholernej klawiatury. Przeglądam strony topicu - na każdej to czarne okno, refreshuję - okno, wchodzę w ustawienia - okno ... można dostać piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że mi przeglądarka świruje. : /

Mam tylko nadzieję, że to jakiś błąd, a nie celowe ustawienie reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakich korzystacie przegladarek, ale ja na chrome + AdBlock nie mam tego smiecia (wylaczylem go przed chwila, zeby sprawdzic z ciekawosci co to jest po przeczytaniu tutaj postow).

https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

Na innych przegladarkach nie chce mi sie sprawdzac, ale wydaje mi sie, ze rownie skuteczny addon blokujacy reklamy tez sie powinien znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam adblocka tylko ja do cholery jasnej to badziewie zablokować by się nie pojawiało? Jak zablokuję tą całą klawiaturową reklamę jak jest na całą stronę to i tak się pojawia potem, jak zablokuję reklamę na stronie forum nad topicami to jest to samo. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy mówicie? Mam adblocka i szczerze mówiąc nic nie musiałem blokować ręcznie, na gramie żadne reklamy mi się nie pojawiają, w ogóle nie widziałem że tu są jakieś reklamy! Polecam zmienić przeglądarki na takie które umożliwiają bardziej komfortowe poruszanie się po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować osobie odpowiedzialnej za reklamy na gram.pl za stworzenie "super" reklamy, która zmotywowała mnie do zainstalowania adblockera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń dla osoby, która wpadła na pomysł tej cholernej reklamy Roccata przy przeglądaniu gram.pl. Brakuje tylko przycisku "Aby pominąć i przejść do kolejnej reklamy kliknij tutaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, po pierwszym wejściu miałem dołączyć do grupy, której reklama nie wyskakuje.

Niestety, mi także co przejście wyskakuje reklama ><

EDIT: Jest adblock, problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu laptopa nie ma problemu - Adblock czyni cuda, ale kiedy leżę sobie w łóżku i próbuję wejść na forum poprzez iPoda to szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jak to niby na FF zrobić? Inne reklamy czy paskudztwo bezproblemowo blokuję a tej jednej nie mogę [ zresztą pisałem co robię i jakie są efekty ... ], wolałbym nie zmieniać przeglądarki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 08:26, SpecShadow napisał:

Również użyłbym adblocka gdyby nie problem z wyświetlaniem skrzynki mailowej na gmailu
:/

Ja również używam Gmaila. Adblock nie koliduje z jego pracą. :) Chociaż możliwe, że mamy inne wersje. Ja swojego już dawno nie uaktualniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować