Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

wy w kilka lat nie jesteście w stanie ogarnąć GSów?

Mało tego. Oficjalne statsy leżą już jakieś półtora roku. Wciąż tego zrobić nie mogą i raczej już nigdy nie zrobią bo po co ? skoro rob006 swego czasu [nie wiem z jakich powodów kilka samych powstało gdy założył temat] napisał własne, że się tak wyrażę "amatorskie" staty którym wcale niedaleko do tych jakie dawał gram.pl. Oczywiście zrobił to zwykły szary użytkownik ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:15, Tyler_D napisał:

Zadam trochę inne pytanie - czy ktoś z tych co tu zostali, tych którzy są jako tako aktywni
nadal coś regularnie pisuje na sajtach? Bo co widzę jakieś zrywy gramowe, gramiki i te
inne śmieszne bądź co bądź inicjatywy to chyba niemal zawsze przewija się coś w stylu
''sajty są ważne bo dużo ludzi na nich pisze/wymienia poglądy/siedzi tam/etc etc etc''.
A tak na tyle co obserwuję forum to ilu jest tych co tu jeszcze na gsach coś często płodzą?
Kilkunastu? Więc patrząc i na ilość i postawę gramcarzy [ góry znaczy się ] i całej reszty
myślę że lepiej jest to olać / przenieść się a nie liczyć na cud dosłownie.


Wiesz co, to też zależy. Bo tutaj na forum też przewija się tak naprawdę kilkanaście nicków i też często tematem tak jak patrzę co jakiś czas jest "forum umarło". Podobnie jak często na GSach. Można powiedzieć, że tutaj każdy coś dla siebie znalazł i może faktycznie mało jest osób, które i piszą na GSach regularnie i na forum udzielają się naprawdę prowadząc różne dyskusje w poszczególnych tematach.

Co do topki to tak jak już napisałem wcześniej - nie jest to gra o złote kalesony, ewentualnie ranking popularności GSowej co jak Power Rankings w WWE. Nie do końca można się zgodzić z tym, że ludzie wchodzą na Sklepsajt czy Spis Treści bo tak naprawdę jak ktoś wchodzi do sklepu to raczej omija gramsajty. Tam już ma wszystkie promocje na wyciągnięciu ręki i nie musi latać po GSach. Po prostu komuś się nudziło i zrobił to, co właśnie widać albo też po prostu system dostał szału i coś się rąbnęło. Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, bo nie wierzę że komuś chciałoby się nabijać wejścia całemu top 50.

Swoją drogą to też te zmiany przychodzą dosyć wolno. Nawet nie chodzi o GSy, bo już nie jedni pisali na nich co ewentualnie zmienić i dodać - nie potrzeba pełnego przemodelowania tego co już jest tylko dodania kilku nowości. Bardziej chodzi mi o kilka usprawnień takich jak np. to że avatary nie zmieniają się na głównej praktycznie w ogóle. O co mi chodzi - mój Wei Shen z zeszłego roku nadal na głównej wisi, a ja już od dawna jestem Grumpy Marudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

Nie wiem czy w tym miejscu stosowne było wyjawienie sposobu nabijania odsłon. Atencyjnych k*** pokroju Barta25 znajdzie się więcej, po co im pomagać?

Ostrzeżenie za obrażanie innej osoby, mogłeś tą myśl bez używania inwektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy sposób wyświetlania obrazków to jakiś ficzer, który przeszedł bez echa, etap testów czy co? Brutalnie uświadomiliście mi, że nie mam panoramki. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogokolwiek, kto pisze to forum!
Usuń człowieku tę funkcjonalność, bo obrazki się nie skalują... Albo zrób coś, żebym nie widział 1/10 zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie mogę zobaczyć całego obrazka, bo nie chce mi się załadować. Miniatury są większe (nie wiem po co, przecież to tylko miniatury, które i tak każdy powiększa), za to temat, który zawiera posty z obrazkami ładuje się strasznie długo i przy tym nieźle ścina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie zmienić sposób wyświetlania obrazków w opcjach i mieć tylko linki "obrazek 1" "obrazek 2" itp. zamiast miniaturek. Polecam, wygodniej i przejrzyściej.
Nie mówiąc już o tym kiedy wyłączy się też awatary. Miód dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większe miniatury obrazków w postach wyglądają nawet nieźle, ale zbyt obciążają łącze, więc się strony wolno ładują. W wątkach z duża ilością zdjęć na jednej stronie jest jedno wielkie ładowanie.

Przegląd wszystkich zdjęć w temacie jest... Ciekawy. ;) Można je przejrzeć i zobaczyć ile ich ogólnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większe miniatury nawet mi się podobają ale niestety odbija się to na szybkości działania forum.

Ponadto w niektórych starych postach miniaturki nie wyświetlają się już wcale (choć może to tylko stan przejściowy zanim przerzucicie je gdzie indziej bo linki bezpośrednie do tych obrazków wciąż funkcjonują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:46, Wipu napisał:

Nie tylko one Volvox, nie tylko one :P


Chyba przydałby się im jakiś dobry programista ;)

Spoiler

np. ten co dodawał tła do forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:02, Laid_back napisał:

Już powinno śmigać :)

"Manga i Anime" nadal z wyświetla się błędem "error ''80020009'' /forum_post.asp, line 648" od paru godzin. Podobny kod błędu występuje jeszcze w paru tematach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:10, Wipu napisał:

> Już powinno śmigać :)
"Manga i Anime" nadal z wyświetla się błędem "error ''80020009'' /forum_post.asp, line
648" od paru godzin. Podobny kod błędu występuje jeszcze w paru tematach ;)

U mnie działa dobrze, może historię wyczyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 22:13, Dared00 napisał:

U mnie działa dobrze, może historię wyczyść?

Hm, to jednak wolę nie mieć części forum niż czyścić historię :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:52, Volvox napisał:

Chyba przydałby się im jakiś dobry programista ;)

Pewnie na forum za jakiś czas znajdzie się jakiś osobnik co ukończył studia informatyczne albo co jest w tym temacie dobrze ogarnięty by za jakiś czas zrobić "upgrade".


PS:

Spoiler

of kors z własnej inicjatywy. Za total Free

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować