Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Mam propozycję do administracji... Sprawcie, żeby wszystkie zmiany dokonywane przez moderatorów były odznaczone np. w kolorze czerwonym... I żeby musieli podawać powód moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:09, Tyler_D napisał:

Ale tak właściwie to po co ci to, po co taka wiedza?


A dlaczego nie?

Poza tym czasami jest po prostu [m] i nie wiadomo o co chodzi.

A kolorki byłyby ładne i dostarczyły nieco "przejrzystości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:17, Sigu napisał:

Poza tym czasami jest po prostu [m] i nie wiadomo o co chodzi.

Skoro jest [m], to znaczy, że nie było tam nic wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:17, Sigu napisał:

A dlaczego nie?

Zapytam jeszcze raz - po co ci to? Nie masz czego na forum czytać? ;-) Nie widziałem nic podobnego na innych forach i zupełnie nie widzę sensu takiej zmiany.

Dnia 07.09.2013 o 22:17, Sigu napisał:

Poza tym czasami jest po prostu [m] i nie wiadomo o co chodzi.

To jak pisał Dared wyżej, skoro jest [m]oderka to nie było to nic wartościowego. Bo czego się tu można spodziewać? Spambotów? Linkujących do portali/blogów/sajtów wszelakich? Trolli? Zbanowanych którym się nudzi? Wulgaryzmu? Treści zaspoilerowanej bezzasadnie? I chciałbyś to wszystko czytać i być na bieżąco? Ok ale chyba byłbyś w tym sam jeden na całe forum ...

Dnia 07.09.2013 o 22:17, Sigu napisał:

A kolorki byłyby ładne i dostarczyły nieco "przejrzystości".

No ja nie wiem czy kolorowanki i wyjaśnienia nadałyby przejrzystość. Tak jak jest teraz jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Nieco mnie zirytowało, gdy zobaczyłem, że moje posty zaczynały się od "[" i kończyły na "]". Nie linkowano stron, nie był to spam. Dlatego chciałbym wyjaśnień dla każdej moderacji. Zrobić odgórną listę i po prostu wrzucać [m1], [m2] etc... Nie wymaga to dużo roboty. Jeden znaczek... Poza tym piszę to do administracji, nie do użytkowników forum (nie piszę też tego do moderatorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważając na to jak często je pisałeś, gdzie i jaką miały treść to myślę, że wykombinowanie ''dlaczego'' nie należy do zadań arcytrudnych. I kolejny błąd - przez jednostkową akcję [ którą mógłbyś przecież wyjaśnić i spróbować napisać do modka x / na formularz ] to od razu rzucasz tutaj się z pomysłem jak z armatami na kaczki ... Po co? Nie prościej napisać do modka i spytać? I nie sądzę żeby administracja akurat taki powód wzięła na poważnie. Sorry ale robisz z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że osoba zupełnie niezwiązana z problemem widzi w problemie problem. Nie pytałem ciebie o zdanie. Pytałem administrację forum. A odpowiedzi się nie spodziewam, bo nie jestem pewien czy jakakolwiek administracja tutaj istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 23:44, Sigu napisał:

Widzę, że osoba zupełnie niezwiązana z problemem widzi w problemie problem.

Z nas dwojga to nie ja mam na głowie wydumany problem, który na dobrą sprawę nie istnieje. Próbowałeś wylewać swoje żale u jakiegoś modka, że tak zaciekle się tu bronisz przed jakąkolwiek krytyką?
>Nie pytałem

Dnia 07.09.2013 o 23:44, Sigu napisał:

ciebie o zdanie.

To trzeba było napisać na adres mailowy ekipy a nie na forum ... Myślę że jesteś na gramie wystarczająco długo by zauważyć, że pisanie na forum nie jest najszczęśliwszą drogą by ujrzał cię ktoś z decyzyjnych.
>Pytałem administrację forum. A odpowiedzi się nie spodziewam, bo nie

Dnia 07.09.2013 o 23:44, Sigu napisał:

jestem pewien czy jakakolwiek administracja tutaj istnieje.

To forum nie ma admina, żyje sobie samopasem bez nadzoru. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:01, Sigu napisał:

Mam propozycję do administracji... Sprawcie, żeby wszystkie zmiany dokonywane przez moderatorów
były odznaczone np. w kolorze czerwonym... I żeby musieli podawać powód moderacji.


Ależ coś takiego jest. Bo akurat dobrze wiem o jakim wątku mowa. Takim, w którym jeden z użytkowników ma zwyczajnie gdzieś prośby Moderatorów. Wyraźnie w pierwszym poście jest post Moderacji z czerwonym znaczkiem "Moderator", który wyjaśnia przyczynę kasowania posta. Oczywiście po co czytać przypięty post i się do niego zastosować. Dużo prostszym rozwiązaniem jest próba ominięcia prośb Moderatorów, a na post - choć jest pierwszy w wątku - nie zwracać uwagi. Masz rację - popełniłem błąd. Oprócz moderacji posta powinienem jeszcze przyznać nagrodę. Pocieszę Cię jednak, że to jest błąd bardzo prosty do naprawienia. Za chwilkę sprawdzę ile Twoich postów w ten sposób zmoderowałem i za każdy dam bonus w postaci degrada -1. Na razie doliczyłem trzech, chodź widzę też, że na "nagrodę" kwalifikuje się więcej. Spokojnie, wątek sobie przejrzę i za każdy post z ogłoszeniem o sprzedaży konta też będzie -1. A ponieważ przypiętego posta w wątku z ogłoszeniami nie widzisz to zamieszczam screena z powiększeniem.

20130908002608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam zauważać, że nie ma. Niedobrze...

Wiesz, nie pomyślałem. Poza tym droga mailową zaczęto mnie ostatnio olewać na wszystkich frontach, więc nie pali mi się do pisania maili.

Poza tym, nie bronię się przed krytyką. Nie krytykujesz mnie. Krytykujesz bezpodstawnie (żaden z argumentów nie dotyczy ciebie) pomysł. Osoby, których dotyczy się nie wypowiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 00:28, Sigu napisał:

Wiesz, nie pomyślałem. Poza tym droga mailową zaczęto mnie ostatnio olewać na wszystkich
frontach, /.../


Ciekawe czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ktoś się nam zdenerwował. To nie jest omijanie tego co napisali moderatorzy. Jeśli dostanę bana, to będę tyle wiadomości odwołujących wysyłał, że wam skrzynka padnie, bo degradowanie za chęć oddania czegoś (ważne jest, że nie mam zamiaru sprzedawać, nie mam zamiaru czerpać z tego żadnej korzyści) jest po prostu niezbyt fair. I nie rób z tego prywaty, bo powinieneś się za to zdegradować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 00:26, Wojman napisał:

Ależ coś takiego jest. Bo akurat dobrze wiem o jakim wątku mowa. Takim, w którym jeden
z użytkowników ma zwyczajnie gdzieś prośby Moderatorów. Wyraźnie w pierwszym poście jest
post Moderacji z czerwonym znaczkiem "Moderator", który wyjaśnia przyczynę kasowania
posta. Oczywiście po co czytać przypięty post i się do niego zastosować. Dużo prostszym
rozwiązaniem jest próba ominięcia prośb Moderatorów, a na post - choć jest pierwszy w
wątku - nie zwracać uwagi. Masz rację - popełniłem błąd. Oprócz moderacji posta powinienem
jeszcze przyznać nagrodę. Pocieszę Cię jednak, że to jest błąd bardzo prosty do naprawienia.
Za chwilkę sprawdzę ile Twoich postów w ten sposób zmoderowałem i za każdy dam bonus
w postaci degrada -1. Na razie doliczyłem trzech, chodź widzę też, że na "nagrodę" kwalifikuje
się więcej. Spokojnie, wątek sobie przejrzę i za każdy post z ogłoszeniem o sprzedaży
konta też będzie -1. A ponieważ przypiętego posta w wątku z ogłoszeniami nie widzisz
to zamieszczam screena z powiększeniem.

Fajny czarny styl, ale przyciski mogły by być trochę lepsze.
Tzn nie jest już w modzie taki styl. Ale bardzo bardzo fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 00:33, Sigu napisał:

To nie jest omijanie tego co napisali moderatorzy. Jeśli
dostanę bana, to będę tyle wiadomości odwołujących wysyłał, że wam skrzynka padnie, bo
degradowanie za chęć oddania czegoś (ważne jest, że nie mam zamiaru sprzedawać, nie mam
zamiaru czerpać z tego żadnej korzyści) jest po prostu niezbyt fair.


Skoro nie zamierzasz sprzedawać to nie dawaj ogłoszenia o sprzedaży. Proste.

Dnia 08.09.2013 o 00:33, Sigu napisał:

I nie rób z tego
prywaty, bo powinieneś się za to zdegradować.


Nie robie tutaj żadnej prywaty. Jeszcze raz przepraszam, że wcześniej zamiast dawać degrady po prostu usuwałem posty, które łamały regulamin wątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 03:22, Gumisiek2 napisał:

Może by tak usunąć update o SC 2, ewentualnie zastąpić słowa "wersji testowej StarCraft
II" słowami "wersji beta gry"?


W sumie słuszna uwaga, szczególnie, że wersja testowa SC II jest teraz dostępna dla każdego chętnego za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy ciąć cytaty, by nie utrudniać innym czytania i nie powiększać niepotrzebnie postów- problem w tym, że ile razy tak robię to nigdy taki post nie zapisuje się jako odpowiedź. Kiedyś już o to pisałem, ale chyba nie zrozumiałem, co robię źlę. Licząć na pomoc pytam jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 17:31, Boguslav4 napisał:

Musisz zostawić to może, aby to uznało jako odpowiedź


Tak dla mnie na logikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 17:32, Muradin_07 napisał:

> Musisz zostawić to może, aby to uznało jako odpowiedź

Tak dla mnie na logikę.


Zrobiłem test- niezmieniane posty oryginalne, a dalej pozostawia zwykły tekst- nie szary jak w postach z odp.
Sam nie wiem co to może być za błąd i w tym problem, bo w końcu chciałoby się by pisanie postów miało sens, a tak częściowo traci.

Edit. Teraz zadziałało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować