Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2013 o 17:35, Muradin_07 napisał:

> Po prostu musisz uważać aby ten znak był maksymalnie po lewej stronie


Wtedy powinno być z tym szarym tekstem cytowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 17:36, Muradin_07 napisał:

> > Po prostu musisz uważać aby ten znak był maksymalnie po lewej stronie
>


Test po usunięciu jednego zdania :P
Edit. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na edit za późno :/
Niestety, choćby i na podglądzie posta wyglądało wszystko normalnie to przy wystawianiu pojawia się w zły sposób.
Widocznie raz to działa, a raz nie (radość przedwczesna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 11:43, Boguslav4 napisał:

Niestety, choćby i na podglądzie posta wyglądało wszystko normalnie to przy wystawianiu
pojawia się w zły sposób.
Widocznie raz to działa, a raz nie (radość przedwczesna)...

Chodzi Ci o ten post? ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88011&pid=14
Jeśli pisząc go używałeś opcji "odpowiedz" a nie "dodaj post" a pomimo tego został dodany w ten sposób to niestety tak się czasem dzieje, podejrzewam że coś takiego może się wydarzyć tylko jeśli post nie jest dodawany z poziomu samego forum tylko pod artykułem ale pewności nie mam (sam zawsze pisze z poziomu forum i nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zalogowany na forum z opcją zapamiętania na komputerze stacjonarnym. Czy mogą być jakieś problemy, gdybym chciał zalogować się z laptopa? Czy wtedy sesja na komputerze stacjonarnym wygaśnie, nie będę mógł zalogować się z laptopa czy może będę mógł wypowiadać się z obu maszyn bez konieczności wylogowywania się z jednej z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 22:02, Gumisiek2 napisał:

Jestem zalogowany na forum z opcją zapamiętania na komputerze stacjonarnym. Czy mogą
być jakieś problemy, gdybym chciał zalogować się z laptopa? Czy wtedy sesja na komputerze
stacjonarnym wygaśnie, nie będę mógł zalogować się z laptopa czy może będę mógł wypowiadać
się z obu maszyn bez konieczności wylogowywania się z jednej z nich?


Jestem permanentnie zalogowany na telefonie, tablecie i komputerze. Używam ich naprzemiennie w zależności od pozycji (stoję i chodzę- telefon, siedzę- komputer, leżę- tablet) i nigdy żadnych problemów nie uświadczyłem!

...

Nie no, ale tak srsly, to zdarzało mi się jednocześnie korzystać z gramu na tablecie i w komputerze / wstaw dowolną inną kombinację trzech urządzeń, i żadnych problemów nie było. Z mojego doświadczenia- możesz być zalogowany jednocześnie na tylu maszynach, ile masz w domu- nie powinno być problemów (z dokladnością do wylogowań, które gramowi zdarzają się "ot tak").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym razie wyloguje cię z drugiej maszyny, więc będziesz musiał logować się przy każdej zmianie komputera. Ale z tego co pamiętam jedynym skutkiem zmiany komputera jest oznaczenie wszystkich tematów, jako przeczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że przydała by się opcja zaznaczenia jakiegoś post w taki sposób, by potem łatwo można było do niego wrócić- lub zobaczyć nowe odpowiedzi na niego. Nie, nie sugerowałem się pewnym pseudoportalem, który nie jest forum, a próbuje być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu wchodzę od pewnego czasu stąd być może wychodzi moja niewiedza. Otóż czy jest wciąż możliwość podejrzenia swoich statystyk typu ilość postów czy długość wypowiedzi w literach a także historii statusów? Chciałbym sobie zerknąć na te dane i przypomnieć czasy, kiedy to byłem aktywnym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 12:23, Agntx napisał:

Rzadko tu wchodzę od pewnego czasu stąd być może wychodzi moja niewiedza. Otóż czy jest
wciąż możliwość podejrzenia swoich statystyk typu ilość postów czy długość wypowiedzi
w literach a także historii statusów? Chciałbym sobie zerknąć na te dane i przypomnieć
czasy, kiedy to byłem aktywnym użytkownikiem.

http://gramstaty.rob006.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 12:25, Dared00 napisał:

O, dzięki za tak szybką odpowiedź. Wydaje mi się, że kiedyś statystyki były jak najbardziej oficjalne i dostępne pod odpowiednią belką, no ale nic, widocznie się to zmieniło.
Widzę po swoich statsach, że pomimo iż już prawie nic tu nie piszę to jestem o krok do przekroczenia tysięcznego posta a średnia ilość znaków na jedną wiadomość to 1027 liter. Z tej ostatniej statystyki zawsze byłem dumny - a żeby było zabawniej, to kiedyś obsiadły mnie jakieś dzieciaki, bo odpisałem post pod postem na dwie różne wiadomości, że jestem spamerem :D Ech te wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w sekcji "przejdź do strony" sugerowane są tak duże numery? 1.2.3...500 :)
Sam jestem zwolennikiem odpokuwania działów (wiedza się nie przeterminowuje w większości), ale gniew moderatorów byłby wielki (trzeba mieć naprawdę ważny powód, by pisać w starym temacie). Dlaczego nie jest sugerowana strona np. 10? W tym zakresie dyskusja jeszcze się toczy, dlaczego utrudniać dostęp do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie zależy przypadkiem też od tego ile ma się ustawionych postów na jedną stronę w danym temacie. Bo np: w tym temacie mam 138 stron a ty? I wyświetla mi się 1,2,25,50,75,100,125 etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, nie doczytałem. My bad ... Wiesz ... niby racja ale z drugiej strony wystarczy kliknąć na pasek adresu i na końcu ręcznie sobie wpisać =10, =17 czy co tam sobie zażyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować