Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2015 o 18:02, zadymek napisał:

Witam
Mam pytanie odnośnie działania forum. Zastanawia mnie czy tylko ja tak mam, że z dnia
na dzień tabela forum się tak znacznie wydłużyła? A może jakieś zmiany ostatnio zaszły
w layout''cie strony?


Yep, mam tak samo. Myślałem, że to może coś związanego z reklamą Bloodborne, ale najwidoczniej to nie w tym leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:14, Prince_Miki napisał:

@skyline20: Żeby temu zaradzić, wystarczy włączyć Adblocka.


Jakaś aluzja do czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:20, Muradin_07 napisał:

Jakaś aluzja do czegoś?

Nie. Mówię tylko, że po włączeniu Adblocka problem przestaje występować.

Załączam screeny, jak forum wygląda kolejno z Adblockiem i bez.

20150323182450

20150323182502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozwiązuje to problemu, o którym piszą inni. Jak już wspomniałem - jutro dowiem się konkretnie w czym leży problem z tym, o czym wspomniał zadymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyline przytoczył cytat mówiący o rozszerzeniu się forum, a nie o jednolitym kolorze. Jeśli wspomniałby również o tym drugim, to bym zaznaczył, że Adblock rozwiązuje tylko problem z szerokością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już dobra dobra... ;]

Tak czy inaczej jutro dowiem się o co chodzi. Nie wiem czy to jest związane czasem po prostu z jakąś nakładką/motywem z gry, który pojawia się na forum i nie blokuje się z motywami wstawionymi już jakiś czas temu. Ewentualnie warto sprawdzić też czy w wersji białej forum ten problem także występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:41, Muradin_07 napisał:

Ewentualnie warto sprawdzić też czy w wersji białej forum ten problem także występuje

Ja używam od zawsze wersji domyślnej layout''a forum. Wyłączyłem też wszelkie blocki (no i teraz mam "przedziałek" pomiędzy czerwoną listwą gram.pl i niebieską listwą community ;).

PS Zauważyłem też, że na stronie forum ikonka Adblock robi się szara: czy jest on właczony czy nie, i tak nic nie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:16, skyline20 napisał:

Yep, mam tak samo. Myślałem, że to może coś związanego z reklamą Bloodborne, ale najwidoczniej
to nie w tym leży problem.

OK, czas edycji się skończył, a ja poszperałem nieco w opcjach Adblocka.
Wygląda na to, że miałem ustawiony wyjątek dla gram.pl -dlatego Adblock automatycznie się wyłączał na stronie. Co więcej, gdy usunąłem wyjątek, strona wróciła do normy tak jak pisał Prince_Miki. A więc to chyba jednak reklama Bloodborne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ raczej byliśmy zgodni co do tego, że

Dnia 23.12.2014 o 18:33, theZoSo napisał:

jak ktoś czegoś nie lubi, to po prostu niech sobie tym nie zaprząta głowy... A jak lubi,
to oczywiście daje tego plusa, łapkę, lajka, cokolwiek. /.../

I, moim zdaniem, takie podejście jest bardzo dobre, jeśli nie wręcz najlepsze. Unika się wielu konfliktów i pyskówek i promuje się to, co jest dobre. A jeśli coś jest złe? Samo zginie w ludzkiej (forumowej) pamięci, bo nie będzie promowane, a i ten, który taką opinię wyraził, nie będzie gnębiony. Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie także zniknęły tła. Sprawdzałem obie wersje kolorystyczne, kilka teł i w innych przeglądarkach.
Mam nadzieję, że teraz już kod forum jest na jakimś GIT i będzie można to szybko przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 19:10, zadymek napisał:

OK, czas edycji się skończył, a ja poszperałem nieco w opcjach Adblocka.
Wygląda na to, że miałem ustawiony wyjątek dla gram.pl -dlatego Adblock automatycznie
się wyłączał na stronie. Co więcej, gdy usunąłem wyjątek, strona wróciła do normy tak
jak pisał Prince_Miki. A więc to chyba jednak reklama Bloodborne...


Aha... Czyli jednak trzeba będzie się zaopatrzyć w Adblocka. Jak nie umieją projektować reklam to ich strata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu wprowadzenia fullscrenowych reklam na gramie mam non-stop włączonego Adblocka. Po prostu szkoda nerwów. Już wystarczy, że na telefonie muszę się męczyć z ich zamykaniem. Każdy, kto wchodzi na gram.pl z poziomu smartfona wie, o czym mówię. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii skinów - nie, to nie adblock.
U mnie tez zniknęły [jak u wszystkich z resztą]. to kwestia zmian w rozmiarówce forum. Aczkolwiek w jakim celu ktoś się tym bawił - nie wiem. Jak się czegoś dowiemy damy znać.
Skiny bankowo zostaną dopasowane do ewentualnych zmian technicznych, zbyt mocno je wszyscy polubili, żeby się ich teraz pozbyć =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca... nadal pojawiają się w oknie dodawania postu i ustawieniach. Nie pokazują się tylko na głównej forumowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 22:24, Muradin_07 napisał:

Nie do końca... nadal pojawiają się w oknie dodawania postu i ustawieniach. Nie pokazują
się tylko na głównej forumowej


Tylko okno dodawania postu w zasadzie ma tylko formularz i nie widać tła, a a ustawienia wchodzi się raz na... kiedy dodane były tła?
Czyli zniknęło wszędzie tam gdzie było przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 23:48, Volvox napisał:

Tylko okno dodawania postu w zasadzie ma tylko formularz i nie widać tła, a a ustawienia
wchodzi się raz na... kiedy dodane były tła?
Czyli zniknęło wszędzie tam gdzie było przydatne.


Nie, przydatne jest wszędzie. Tylko zniknęło w jednym "przydatnym" miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy reklamy u góry i na dole strony będą jakoś profilowane pod forum, czy też zdamy się na algorytmy google? ;) Przed chwilą zobaczyłem reklamę aukcji używanych maszyn produkcyjnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować