Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że odcięcie się gramu od CDP nie przeszkodzi migemowi i Akne wypowiadania się na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są orki, tylko ogry, o :P Ogry są ogrzejsze. Sol byłaby taką Fioną ;P

Falconer - możliwe, zmianę wyczułem

Co do skórek - ja chcę skórkę mafijną, o ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieśćcie gdzieś ogólne rady ''jak zrobić lay'' i przygotujcie konkurs na najładniejszy skin forum ;)

Sol zielona, no wai ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zmiana szerokości forum zupełnie nieprzydatna, tylko życie utrudnia.Nowych tytułów, jak do tej pory nie widać. Zmiana niebieskiego na zielony kolor i inne szlify graficzne całkiem niezłe - chociaż raczej z kategorii tych co nie grzeją i nie ziębią - może zamiast tego kapeluszowego łebka wystarczyłby napis ''gram.pl'' ale to już sprawa raczej samych ''zielonych'' jak chcą być widziani. O co chodzi z ''belką community'' - gdzie to jest i co to jest, bo tbh nic takiego nie znalazłem o.O

Czego brakuje?
- możliwość sortowania sekcji forum (przerzucenie Informacji Prasowych powyżej Pomocy Technicznej lub zrzucenia belki filtrów na samo dno),
- sygnaturek, bardzo brakuje!
- nowych skinów,
- automatycznego zamykania tematów po jakimś okresie nieaktywności (np. 60 dni bez posta i kłódka sama się zamyka - w celu otwarcia kontakt z modem).

@ Budo
> Nowych skinów nie będzie...
Oficjalna informacja, czy tylko tzw. 'educated guess'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszę na plus to nawet nikt nie zwróci uwagi na post :p Jak będę marudził to pewnie będzie jakiś odzew ^^ Hehehe
Ogólnie to ciężko się przyzwyczaić :p Ale da się przyzwyczaić, tylko trochę czasu trzeba :p No ale te reklamy.. Hmmm.. Jakby nie patrzeć, być muszą. Ale jakoś specjalnie nie przeszkadzają więc jest dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Docelowo a i owszem "G" dla gramów. :) W tej chwili operujemy tym, co mamy, bo jak wspominałam - to faza przejściowa. Ach, Akne i migem (jeśli zechcą z nami zostać) nie znikną. Powrócą w nowej odsłonie.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:30, Graffis napisał:

O co chodzi z ''belką community'' - gdzie to jest i co to jest, bo tbh nic takiego nie znalazłem o.O

Sam nie wiem, czy dobrze ją zlokalizowałem, ale zdaje mi się, że to ta belka pod główną czerwoną belką, na górze strony. Tam gdzie przyciski "moderatorzy", "statystyki", "grasz" itp. Nic wielkiego, może jeszcze coś tam wsadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze przy poscie, pod nickiem miasto, z którego pochodzi, zainteresowania... Bla bla... :)
Ciekawie by było, jakby pod forum byłby jeszcze IRC, o ile jakiś user tak by sobie ustawił. Każde wejście na forum automatycznie loguje nas na IRC. Wiem, przesadzam ;P

[EDIT] Ja chcę edytować skin forum! ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi IRC gdzie czasem można było sobie pogadać z Wami.
Ciekaw jestem jak na szerokich wodach poradzi sobie Gram.pl ale myślę, ze nieźle.
Ech pamiętam jak mnie od gramu oddzielała cienka ścianka z plexi wysokości jakichś 160 cm - jakby to było wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... niczę. Co wy najlepszego zrobiliście? :( Po co zmieniać coś co było dobre? Poza tym forum teraz jest ściśnięte, a nowe ikony wprost odrzucają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:36, ko?nik napisał:

Sam nie wiem, czy dobrze ją zlokalizowałem, ale zdaje mi się, że to ta belka pod główną
czerwoną belką, na górze strony. Tam gdzie przyciski "moderatorzy", "statystyki", "grasz"
itp. Nic wielkiego, może jeszcze coś tam wsadzą.

Tak, to ta belka. Czy coś jeszcze wsadzimy? Kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irc jest nadal dostępny, ale link do niego pojawia się dopiero po wejściu na forum ;/

Przywrócić kolory CDP!

@KrzychoCJ, ale jest nowa kategoria Zabawy/Quizy. Odhaczyć i koniec z tym szajsem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować