Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 16:07, Adamzzz napisał:

Po drugie: gdzie znajduje się teraz wątek dla ''różowych''?


O, a to jest świetne pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz to jakoś uzasadnić? Bo ja widzę tylko zmianę wyglądu forum i dodanie reklam w tym całym "odejściu" od CDP. Bo pamiętaj, że wciąż jest cały dział z demami, trailerami, patchami i dodatkami do gier CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:08, WorldWar3PL napisał:

2# Czy te reklamy będą ''forever'', czy też do czasu, aż "Gram.pl sp. z.o.o." wyjdzie
na prostą?


No wiesz, odłączyli sie od CDP. Z czegoś muszą utrzymywać łącza/serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba uzasadnillem ??
nie za bardzo rozumiem pytanie ?

wolisz artykuły promocyjne dla CD Projektu czy niezależny serwis o grach, hm ?
wolisz serwis opisujący wszystkie gry czy tylko stawiający nacisk na wydania macierzystego wydawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:08, deih napisał:

> stary wygląd lepszy mi się wydaje :/
Ano racja :).

E tam. Kwestia przyzwyczajenia. Mi bardzo odpowiada, tylko wąskie forum jakoś mi nie podchodziło, ale to już zostało zmienione. Chociaż wolałem niebieskich, teraz są zieloni : ) I ten dziwny...yyy...ludek? Raczej UFO z cylindrem na głowie przy temacie gdzie zieloni się wypowiedzą.

Zapomniałem dodać, że również zupełnie takich zmian się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:15, El Cascador napisał:

/.../

Przez pierwsze 5 sec też sądziłem kwestia przyzwyczajenia a później już tylko :"tak nie może byc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę obłudy i tyle. A poza tym wiesz chociaż co to jest uzasadnienie? Bo to nie to samo co opinia...

Acha, na niebieskim pasku na dole wciąż jest przycisk "Praca" - a przecież gram.pl to już nie jest strona CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* WOAHHH * :DD
jej, wbijam na forum a tu co? :) ...
'' Zonk '' ;)
fajne zmiany - szczególnie te ikonki :)
choć średnio mi się podobają te inne ''"podfora"'' - ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:08, WorldWar3PL napisał:

2# Czy te reklamy będą ''forever'', czy też do czasu, aż "Gram.pl sp. z.o.o." wyjdzie na prostą?


Raczej na stale, bo trzeba kase ciagle miec (a nawet jakby ze sklepu bylo by dosc kasy na utrzymanie serwisu, to i tak rekalmy by zostaly bo zysk wiekszy a ludzi juz przyzwyczajenia do reklam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:20, Everial napisał:

Czy tylko ja mam tak szaro i pusto po bokach?? Bo podoba mi się to średnio...


Lul, już sobie dałem radę. A zmiany całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok! Moje pierwsze linijki na ircu brzmiały "OMG!", "WTF?!" ;D. Nie spodziewałem się, że zajdą aż tak drastyczne zmiany. Dopiero co siadłem na komputer, więc z dogłębnym komentowaniem się powstrzymam. Ale niektóre rzeczy odrazu wrzucają się w oczy, więc nie sposób ich pominąć. Zacznę od... loga. Wykonanie strasznie nijakie, wydawać by się mogło, że robione na szybko, aby tylko było. Mam nadzieję, że jeszcze je zretuszujecie, bo póki co odstrasza ono swoim nieprofesjonalizmem ;P. Druga sprawa, formuła zewnętrzna forum zmieniła się niesamowicie. Trochę czasu zajmie mi przyzwyczajenie się do tych podstron, czy zielonych mordek w cylindrach ;P. Irc (a właściwie aplet) zrobił się taki jakiś bardziej przypominający czata. Ale zapewne tylko mi się tak wydaję i nie bierzcie tego do siebie, to też tylko kwestia przyzwyczajenia ;P.
Dobra, co chwilę coraz więcej szczegółów dostrzegam, ale nie ma sensu nad każdym z osobna się rozwodzić. Zresztą, i tak wątpię czy ktoś przeczyta tego posta, bo nie dość, że on z deka długi, to jeszcze w tym ogromnym ich natłoku szybko spadnie na drugą stronę ;D. No, ale nic, kontynuuje buszowanie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:21, Lamb3rt napisał:

Eee... Skąd masz ten skin? Ja w ustawieniach mam tylko Milk i Citrine.

Ano ano ;) też chciałbym wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:21, Lamb3rt napisał:

Eee... Skąd masz ten skin? Ja w ustawieniach mam tylko Milk i Citrine.

Tia... zaznaczyl wszystko oprocz buttonow itd. i pociagnal gradientem... Wygladalo to bardziej niz smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:16, Lamb3rt napisał:

Nie chcę obłudy i tyle. A poza tym wiesz chociaż co to jest uzasadnienie? Bo to nie to
samo co opinia...


Najwyraźniej wiem ...
Właśnie je podałem, jakbyś nie zauważył ;]
Proponuje jeszcze raz przeczytać post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:16, deih napisał:

Przez pierwsze 5 sec...

Jedyne co mnie razi to reklamy. Nie pojmuje tylko co to "Grasz". Dziwną to ma konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**********DO WSZYSTKICH*********

Żeby pozbyć się tego czegoś szarego po bokach (niedługo będzie tam tło), wystarczy wejść w "Ustawienia" (prawdy dolny róg forum), i w "Szerokości forum" ustawić na "Zmienna (automat)" wtedy forum rozciągnie się na cały ekran ;)

20080201162534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować