Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 16:17, Lucas016 napisał:

Ale muszę przyznać, że ten nowy skin "Red&White" imo bardzo dobry ;-)

E tam, cziter. Mogłeś się choć bardziej postarać z tą podróbką. Taka by się raczej nie przyjęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2008 o 16:24, El Cascador napisał:

Jedyne co mnie razi to reklamy. Nie pojmuje tylko co to "Grasz". Dziwną to ma konstrukcję.

Grasz to zabawne teksty z IRCa. Coś podobnego jak bash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:17, Lucas016 napisał:

Ale muszę przyznać, że ten nowy skin "Red&White" imo bardzo dobry ;-)


Denna podróbka, mogłeś sie choć troszkę postarać...
Żal >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mogę się przyzwyczaić jeszcze do zmian, ale pewnie za jakiś tydzień, dwa już je w pełni zaakceptuję;] I szkoda że zmieniliście kolor pracowników, zawsze kojarzyłem was jako tych niebieskich. Ogólnie zmiany osobiście mi się niezbyt podobają , jestem ciekaw kiedy dacie też te reklamy na gsy:/ No ale tak czy siak, me pierwsze wrażenie to szok:D A czy pozytywny czy negatywny to już przemilczę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stało? Gdzie ja jestem? O.o

Szczerze mówiąc, jak na razie nie jestem zadowolony z nowego forum, ale jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie Wy co :P. Cały czas marudzicie, wszystko wam się nie podoba, a to złe, a tamto do bani itp. Ja uważam, że ekipa (konsulowie xD) gram.pl się postarali i to bardzo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną jakby propozycję. Owszem, reklamy google troszkę szpecą nasze ukochane forum, ale efektu dopełnia... niebieska belka gram.pl na samym dole. Może warto by się jej pozbyć, albo dać nam taką możliwość? Wystarczy, że jest już na stronie głównej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:28, Mr.M napisał:

Denna podróbka, mogłeś sie choć troszkę postarać...
Żal >.<

Poza tym nie da się ukryć, że dość niskiej urody ten ''skin''... ok zupełnie beznadziejnej urody ;) I niskiej funkcjonalności.
Czy wiadomo coś o decydowaniu jakie reklamy znajda się na naszych gs''ach? Ja na przykład chętnie zasypię mojego banerami EVE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:37, WorldWar3PL napisał:

Mam pewną jakby propozycję. Owszem, reklamy google troszkę szpecą nasze ukochane forum,
ale efektu dopełnia... niebieska belka gram.pl na samym dole. Może warto by się jej pozbyć,
albo dać nam taką możliwość? Wystarczy, że jest już na stronie głównej...


Dobra myśl ;) faktycznie trochę nieklimatycznie to wygląda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no. Wchodzę na forum po szkole a tu całkiem inne miejsce, a rano było jeszcze zwyczajnie.
Ogólnie nowy "wystrój" forum mi się podoba tylko trochę jeszcze nieczytelny,ale to kwestia przyzwyczajenia. O ile przeniesienie statystyk i i innych bajerów na górę wyszło całkiem zgrabnie,to zrobienie odrębnej listy tematów dla Pomocy Technicznej i Komentarzy wyszło średnie. Teraz trzeba mieć trzy rubryki na oku,choć nie sądzę,żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało bo i tak z dwóch ostatnich korzystam niezbyt często :) Zauważalne jest też przeniesienie kategorii muzyczno-książkowo-filmowej pod "Na Każdy Temat",ale to nie przeszkadza poza tym,że nie ma już tej niebieskiej krateczki :) Ogólnie mówiąc fajnie,że jakieś zmiany są i oby tak dalej,bo jak wiadomo kto nie idzie do przodu ten się cofa.

PS. Ale po co konieczność przeczytania regulaminu przed dodaniem pierwszego posta? Jak ktoś nie chce czytać to i tak nie przeczyta tylko kliknie "zaakceptuj",a jak ktoś chce przeczytać to wie przecież gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:37, WorldWar3PL napisał:

Mam pewną jakby propozycję. Owszem, reklamy google troszkę szpecą nasze ukochane forum,
ale efektu dopełnia... niebieska belka gram.pl na samym dole. Może warto by się jej pozbyć,
albo dać nam taką możliwość? Wystarczy, że jest już na stronie głównej...


Ano cos dziwnie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:16, Lamb3rt napisał:

Nie chcę obłudy i tyle.


No i to jest z kolei Twoja prywatna opinia a nie fakt. Poza tym hmm punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - postaw się na ich miejscu - myślisz że łatwo utworzyć niezależny biznes ? Jasne ze z początku to jest w powijakach jak teraz :). Ja bym był daleki od stwierdzeń ze to obłuda i że robią nam "be" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:43, mati285 napisał:

PS. Ale po co konieczność przeczytania regulaminu przed dodaniem pierwszego posta? Jak
ktoś nie chce czytać to i tak nie przeczyta tylko kliknie "zaakceptuj",a jak ktoś chce
przeczytać to wie przecież gdzie szukać.


Ponieważ nastąpiły zmiany w regulaminie - aby dalej korzystać z gram, należy go zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na razie trzy drobne uwagi:
1) niebieska belka na dole - dajcie opcję zmiany koloru albo całkiem ją wywalcie/zmieńcie na czerwoną (niebieska nie pasuje do czarnego skina);
2) przydałaby się możliwość wyboru koloru czcionki gremlinów z powrotem na smerfy (jak dla mnie również lepiej pasuje do czarnego skina);
3) ikony na górnej belce obrazujące zakładki: moderatorzy/statystyki/grasz/irc są w zbyt niskiej rozdzielczości i przy przeglądaniu forum w rozdzielczości 1280x1024 rażą pikselami po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już nieco ochłonąłem, przyzwyczaiłem i ze spokojem mogę ocenić "nowe szaty". No wiec... Jakby to... Wolę poprzedni wystrój. Teraz jest jakoś nieczytelnie. Szczególnie nie podoba mi się podzielenie forum na 4 części i usunięcie kategorii ''gry, książki, film'' czy jak to szło... Zielony kolor wypowiedzi CD... konsuli (nie podoba mi sie ta nazwa) nawet mi się podoba, choć wygląda trochę sraczkowato :/
Ogólnie to jestem na ''nie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować