Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Ale prędkością to teraz forum nie zachwyca, trochę długo mi się wczytuje nie wiem jak z tym u innych, czy to tylko u mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:54, morthi napisał:

kontekstowe reklamy google jak najbardziej za to flashy wybitnie nie moge zdzierzyc :D

Kwestia przyzwyczajenia. Czasem trochę za bardzo razi w oczy, ale da się z tym żyć. Jeśli reklamy nie będą zbyt natarczywe, nie przesiądę się na FF z odpowiednimi wtyczkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:57, Patryk R napisał:

Ale prędkością to teraz forum nie zachwyca, trochę długo mi się wczytuje nie wiem jak
z tym u innych, czy to tylko u mnie tak.


Nie tylko u Ciebie :D U mnie też trochę "laguje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie brak jakichkolwiek problemow z predkoscia dzialania forum, ba - nawet wyszukiwarka dziala sprawnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się za bardzo przyzwyczaić do nowego forum wszystko teraz takie wąskie. Ale zmiany nawet na dobre teraz forum jest bardzo nowoczesne:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:56, Union Pacific napisał:

Tutaj masz zrzut, tam znajdziesz.
Nie ma jak subtelne zamulanie forum :)


oooo wielkie dzięki nawet nie wiesz jak mi pomogłeś teraz co do forum nie mam żadnych zastrzeżeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 13:53, master matrox napisał:

Hmm, a mam pytanie, czy ikonki tematów nadal są aktualizowane?
To znaczy chodzi mi głównie o typ tematów, bo na przykład Kolekcje Gier - Zdjęcia oraz
Prace w Photoshopie są jako "Quizy i zabawy" - tak więc trochę to chyba nie pasuje do
nich...


W kategorii Freestyle były głównie gry forumowe - stąd taka nazwa, która lepiej oddaje charakter tychże wątków.
A jeśli chodzi o wątki galerie i kolekcje, to możemy zmienić ich kategorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie twierdze ze reklamy na forum sa zlem tego swiata - sugeruje jedynie alternatywne rozwiazanie i mozliwosc wylaczenia swiecacych, blyskajacych, wydajacych dzwieki a w skrajnych przypadkach zawieszajacych wyszukiwarke reklam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, masz rację. Za starzy na to jesteśmy xD A tak z ciekawości sprawdziłem na przeglądarkach terminalowych (links, elinks oraz lynx) - one nawet nie są zdolne wyświetlić reklam Google. Czyli że czas na bany dla tych, którzy lubią korzystać z trybu tekstowego? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przestawieniu jednej yyyy... wartości w opcjach na forum da sie spojrzeć ;) Przeraziłem się kiedy zobaczyłem takie wąskie forum, ale wszystko da sie ustawić. Reklamy mogą być (ale ten bijący po oczach Harry to nie jest zbyt przyjemny) żeby tylko nie właziły do postów. W sumie to zmiany fajne - podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z innymi tematami z tej kategorii? To znaczy tymi które nie są ani zabawami ani quzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie z caps lockiem, czy ortografia to dla mnie takie trochę dziwne zasady. Mi jakoś nie przeszkadza caps lock czy błąd. Dla mnie liszczy się sens wypowiedzi, a parę błędów nie zawadzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sugeruje restart przegladarki i wyczyszczenie cache - moze pomoc
ja nie zauwazam usiebe zadnych negatywnych nastepst zmiany forum na "nowe" - wszystko dziala szybciej i sprawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować