Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Mości Konsulowie. A czy Wy wiecie.....?
A czy Wy wiecie, że ten ludzik oznaczający wątki, gdzie się wypowiadacie fajnie wygląda?
Tyle tylko, że do Konsula to chyba by lepiej pasowało cosik "starorzymskiego". Tak w nawiązaniu do statusu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano wbijam na forum-wszystko po staremu. Po południu- zmiany zmiany;)
Podoba mi się, choć myślałem że będę musiał wszystkie tematy od nowa przypinać.
A reklamy nie przeszkadzają, to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... Że tak powiem :) Widać, że staracie się, żeby wszystko szło ku lepszemu, to na pewno. Po pierwszym szoku po zobaczeniu wąskiego forum, stwierdzam, że... Tak jest lepiej! Widać praktycznie posty i jest gites. Do tych wszystkich zmian trzeba się przyzwyczaić, ale są na lepsze ;) Tylko przydałaby się jeszcze nowe skiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:39, Laid back napisał:

Tak, to ta belka. Czy coś jeszcze wsadzimy? Kto wie... :)

Dopiero weszłam na forum i od razu tyle zmian... no no ;) Mam parę pytań, wybrałam dobry temat, prawda?
Szerokość forum da się jakoś zmienić, czy ona tak... na stałe?
Czy te tematy na dole da się jakoś przestawić, usunąć czasowo z widoku itd, czy to też jest taka "stała zmiana"?
Sory, jak te pytania już padały ale jestem lekko zszokowana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:43, mała16 napisał:

Szerokość forum da się jakoś zmienić, czy ona tak... na stałe?

W ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę gadzin tu nie zaglądałem a tu już takie zmiany . Grafika wygląda fajnie ale takie to wszystko ... inne. Sol zielona , a nie błękitna ? Co to się na świecie porobiło :P . Nowe opcje się zaraz wypróbuje ale ta stała szerokość forum :/ . Ja piszę z komputera stacjonarnego i notebooka i jeśli teraz będzie stała wielkość to zawsze na którymś będzie kiepsko wyglądać ... . a właśnie : pracownicy CDP będą mieli jakiś wyróżnik czy będą po prostu zwykłymi użytkownikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:41, Sephirath napisał:

Gdzie Wy macie tę belkę? U mnie nic nie ma chyba ;-P

Pomiędzy "czerwona belką", a normalnym tematem - "moderatorzy", "staty", "irc", "grasz" . To to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:43, mała16 napisał:

Szerokość forum da się jakoś zmienić, czy ona tak... na stałe?

Ustawienia -> prawy dolny róg forum :)

Dnia 01.02.2008 o 15:43, mała16 napisał:

Czy te tematy na dole da się jakoś przestawić, usunąć czasowo z widoku itd, czy to też
jest taka "stała zmiana"?

Da się je "zwinąć" :)

Dnia 01.02.2008 o 15:43, mała16 napisał:

Sory, jak te pytania już padały ale jestem lekko zszokowana ;D

Nie tylko Ty :) Chyba każdy jest zszkokowany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, forum ma dobrą szerokość i trochę ochłonąłem.

Nie zmienia to faktu, że nie podoba mi się pokazywanie swojej niezależności od CDP przez całkowite zmienianie wyglądu strony... Nawet koloru niebieskiego nie zostawiliście... I ta nazwa konsul... No i REKLAMY ;/ Mam już czekać na pop-upi? :(

EDIT: REKLAMY... Teraz dojrzałem tą Harrego Pottera. Gram.pl stacza się...

EDIT2: Ej, zaraz! Jak już się odcinać od CDP to zlikwidujcie WSZYSTKO co się z nim wiąże (oprócz Sol :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:42, Azreix napisał:

O kurczę... Że tak powiem :) Widać, że staracie się, żeby wszystko szło ku lepszemu,
to na pewno. Po pierwszym szoku po zobaczeniu wąskiego forum, stwierdzam, że... Tak jest
lepiej! Widać praktycznie posty i jest gites. Do tych wszystkich zmian trzeba się przyzwyczaić,
ale są na lepsze ;) Tylko przydałaby się jeszcze nowe skiny...

Co to są skin? A tak w ogóle to nie mogłem się zalogować przez dłuższy czas, może to przez te nowe forum? Myślę, że już będzie dobrze, komuś jeszcze tak się przytrafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:39, Laid back napisał:

Tak, to ta belka. Czy coś jeszcze wsadzimy? Kto wie... :)

No przydało by się, bo jak na razie to ta belka nic specjalnego sobą nie przedstawia. Właściwie to tylko grasz się pojawił, bo wcześniej było się trudniej do niego dostać. A czemu nie ma na niej gramsajtów? Skoro jest IRC to GSy też chyba dla konsekwencji wypadało by wstawić.
I mam jeszcze pytanie dotyczące "różowego wątku". Czy jest on już na amen odczepiony, czy może młodsi stażem mają go podczepionego? Bo w gruncie rzeczy to było bardzo dobre miejsce dla nowych żeby się czegoś dowiedzieć ;]

Pewnie, że śmiesznie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:42, Lucas016 napisał:

Zielony jest fuj, a na czarnym tle wygląda ohydnie. Konsul.. lol.

Najkiepściejsze jest w tym teraz to, że nie wyróżniają się z tłumu. Lecisz sobie po forum, przewijasz stronę, a tu nie wyróżnia się taki, bo konsulem jest, ale "ogrem" nie. I nie spostrzeżesz takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:39, Laid back napisał:

Tak, to ta belka. Czy coś jeszcze wsadzimy? Kto wie... :)

Przydałoby się, bo teraz to zupełnie niczemu nie służy tbh.

@ KrzychoCJ

Dnia 01.02.2008 o 15:39, Laid back napisał:

Zostało najgorsze - wylogowywanie i gierki forumowe. :P

/signed
Są takie rzeczy które się nie zmieniają... zwykle te złe i bardzo złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... co tu się pozmieniało :) jestem na forum już długo i spodobało mi się że pojawił się regulamin dodawiania postów dodając post na nowym forum... wypasik... ten wygląd jest jakiś taki... nie wiem czy mi sie podoba, potrzebuje chwilkę czasu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, teraz jak sobie rozszerzyłam forum to mogę ocenić zmiany :D Są pozytywne, bardzo pomocne przyciski na dole odnośnie kontaktów z Moderatorami i Ekipą... część zmian czysto wizualnych, ale również w mojej opinii raczej na plus niż na minus. No i podforum pomocy technicznej. Szkoda tylko, że tamten temat o propozycjach zamknięto, no ale mamy ten :D Aaaa... gdzie jest różowy wątek? Odczepiony? :D Fajnie ;P

PS. Dzięki za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować