Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Ja wielu z tych problemów które tutaj opisujecie nie posiadam. Oczywiście wylogowuje mnie przy wejściu np. na zakładkę "friends" na gs''ach , ale tak było też i na starym forum. Może to wina przeglądarki? Jak włączyłem IE tam już wszystko działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne, ale mnie jeszcze nie wylogowało (używam FF 2.0.0.11). A tak poza tym, to wolałbym, aby forum miało nieco większe fonty. Co prawda mogę je zwiększyć kombinacją "Ctrl" + "+", ale wówczas trochę się sypie układ elementów na stronie... Prócz tego małe fonty są nieco męczące i masakrują gały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisaliście już tutaj o wylogowywaniu [co mi na szczęście się nie zdarza...], o tym, że czasem opcja ''odpowiedz'' się chrzani, ale nie wiem czy zauważyliście, że linki się same walą, kiedy wklejać je w większej ilości niż jeden. i nie da rady tego naprawić edycją posta. wkurzające to nieco jest, bo przecież nie będę pisał x oddzielnych postów na x linków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:41, pizmak666 napisał:

pisaliście już tutaj o wylogowywaniu [co mi na szczęście się nie zdarza...], o tym, że
czasem opcja ''odpowiedz'' się chrzani, ale nie wiem czy zauważyliście, że linki się
same walą, kiedy wklejać je w większej ilości niż jeden. i nie da rady tego naprawić
edycją posta. wkurzające to nieco jest, bo przecież nie będę pisał x oddzielnych postów
na x linków...

Test:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&pid=743 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&pid=742 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&pid=742

EDIT: Faktycznie się chrzanią, ale tylko gdy są w kilku wierszach - jeśli wpisać je w jednej linii wszystko gra... chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:45, rob006 napisał:

Test:
EDIT: Faktycznie się chrzanią, ale tylko gdy są w kilku wierszach - jeśli wpisać je w
jednej linii wszystko gra... chyba :)


zdziwiłem się nieco ty testem, ale przyznam, mądrze ; )
w jednej linii nie próbowałem, zwykle daje się linki jeden pod drugim dla większej przejrzystości...
cóż, trzeba będzie wrzucać jeden obok drugiego. dobrze, że to zauważyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:36, no-to-gramy napisał:

Ja mam pytanie : dlaczego na statch o IRCu nie ma info o wszystkich użytkiwnikach ?

Bo to jest Top 50. Zresztą byłoby tego zdecydowanie za dużo, zważywszy na fakt, iż bardzo dużo osób wchodzi tylko na chwilę, bądź napiszę jedynie parę linijek. I po co komu informacje o takich użytkownikach? Tutaj chodzi o stałych bywalców i dobrze jest, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do sygnaturki - obok awatara, nicka, statusu i płci można by zamieszczać ostrzeżenia od moderatorów, po uzbieraniu iluś tam następowałby degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 22:43, Uspatente napisał:

Mam propozycję do sygnaturki - obok awatara, nicka, statusu i płci można by zamieszczać
ostrzeżenia od moderatorów, po uzbieraniu iluś tam następowałby degrad.

Nie lepiej takie coś w statystykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpię, po pierwsze - powinna to być raczej ukryta opcja, bo ktoś może nie chcieć, by wszyscy oglądali jego... piętna. Po drugie nikomu poza moderatorom, ewentualnie posiadaczem nie jest to potrzebne, choć ten drugi też powinien się koncentrować na poprawnym pisaniu, niźli ostrzeżeniach, które raczej motywacją samą w sobie nie są. Po trzecie taka osoba mogłaby być trochę inaczej odbierana, bo ma "znamię szatana" a tak mniej więcej wszyscy są równi ;P Po czwarte - to nie jest zwykłe forum, więc nie kopiujmy tego z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 22:48, mati285 napisał:

Słaby pomysł :/ To tak jakby chodzić po ulicy z kartoteką wymalowaną na twarzy. To nasza
indywidualna sprawa.


No niby tak, ale ci ze statusami typu bumelant/wywrotowiec nie mogą sobie pozwolić na utajnienie statusu :)
Chodziło mi o to, że czasami dyskusja za bardzo się rozkręca i w ciężką argumentację wtrąca się mod z ostrzeżeniem :) Na drugi raz będziesz sie pilnował - no i to zawsze jakiś dodatkowy bicz na klepiących bezsensowne posty. Np. w newsach rzadko kiedy stać ludzi na dłuższą wypowiedź i klepią - nawet sekretarze! :) - posty w stylu: "To ciekawe", "Super sprawa" itp. Przyznaje, że ten pomysł widziałem na innym forum i czasami potrafiło to przytemperować fanbojów czy jakichś krewkich dyskutantów.

@Liqid
Może być w formie utajnionej - chodzi mi o to aby nie było potem żalu: "A nie mówiłem", "Nie wiedziałem".
O piętnach pisałem wyżej - a forum jak forum, niektóre są lepiej pomyślane niektóre gorzej - chodzi o to aby ulepszać, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze naprawic blad zwiazany z linkami ? iedy wstawiamy cos co ma wiecej niz kilkanascie znakow to jakis absurdalny skrypt dzieli link i dodaje w losowym miejscu spacje :/

moze trzeba wiecej reklam zeby ta funkcje naprawic? na starym forum nie bylo takich mykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem, że kiedykolwiek wypowiem się w tym temacie. No, ale jestem zmuszony. Kiedyś założyłem temat o kapeli Rockowej U2. Temat nie cieszy się zbytnim powodzeniem. Dopiero ostatnio trochę z kopyta ruszył za sprawą kilku ludzi. To, że mało ludzi tam pisze jest na pewno w jakiejś części spowodowane tym, że coraz mniej ludzi słucha tej muzyki. Ale na pewno też przez to, że wyszukiwarka wyszukuje tematy od trzech liter. I tu pojawia się pytanie - czy dałoby radę zrobić tak, żeby wyszukiwała od dwóch liter? O jedną nie pytam bo to by było typowo bez sensu. No, ale dwa? Stało by się coś jakbyście tak zrobili? Jakieś okropne spowolnienia w wyszukiwaniu by nastąpiły?
Nie myślcie, że pisze to tylko dla tego, żeby mój temat miał jakieś tam powodzenie. Bo mi na tym nie zależy. Chodzi mi o to, żeby sobie z kimś pogadać, wymienić argumenty, a może nawet kogoś "przekabacić" na Rock ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby szukała dwóch znaków zwracałaby za dużo wyników, które i tak kompletnie nie pasują szukającemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 00:29, Hern napisał:

Gdyby szukała dwóch znaków zwracałaby za dużo wyników, które i tak kompletnie nie pasują
szukającemu.


To szukający wpisuje wtedy więcej znaków, skoro chce mniej wyników. Wilk syty i owca cała, tylko czy to jest wykonalne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 00:43, rob006 napisał:

To szukający wpisuje wtedy więcej znaków, skoro chce mniej wyników. Wilk syty i owca
cała, tylko czy to jest wykonalne? ;)


No właśnie. Do tego można dodać ograniczenie, że wyszukiwarka omija takie słowa jak "do", na przykład. Chociaż to nie takie ważne. Ale jak na razie nie dostałem, żadnej odpowiedzi na mojego posta. Może nikt nie zauważył?

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować