Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2011 o 13:36, luzac napisał:

To coś nowego...


Nie tylko u ciebie jest taki błąd, u mnie wygląda to tak samo. Mam nic Casprov a piszę że jestem zalogowany jako Cr3ativ (Stary nick) Można by to w końcu naprawić, wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale skoro ktoś wreszcie zwrócił na to uwagę to i ja po marudzę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiego błędu. Albo jest tylko obrazek się nie wyświetla wtedy prawidłowo.
Coś, urok Opery.

Za to logowanie jest utrudnione. Login->wpisuję dane->Ok i wracam na forum jako niezalogowany. Daję Login i wracam z powrotem. I tak kilka razy zanim załapie.

Chyba system logowania się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na FF po wylogowaniu wpisuję dane, "zaloguj", wracam jako niezalogowany [ choć nie zawsze, czasem działa za pierwszym razem, czasem nie ], jeszcze raz "zaloguj" i wtedy jest ok choć też zdarzają się różne cyrki typu: po wylogowaniu jestem niby wylogowany ale po refreshu już zalogowany [rofl] i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od jakiegoś czasu taki bajer jak na obrazku.
Występuje to przy niektórych newsach, kiedy próbuję wejść do nich przez kliknięcie przycisku "więcej" w pierwszym poście w wątku danego newsa.
Czy gram.pl stwarza jakieś zagrożenie? :P

20110307230333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę wprowadzić do forumowej szukajki [ w tematach ] opcję wyszukiwania konkretnych zwrotów na przykład dwuczłonowych a nie pojedynczych wyrazów? To by było bardzo przydatne nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 10:55, Tyler_D napisał:

zwrotów na przykład dwuczłonowych a nie pojedynczych wyrazów?

Wyobraź sobie jakby to wyglądało z tymi pojedynczymi wyrazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:10, Killinginno napisał:

Wyobraź sobie jakby to wyglądało z tymi pojedynczymi wyrazami.

Nie mam czego sobie wyobrażać bo wyszukiwanie pod względem pojedynczych słów mamy teraz [ choć to szwankuje czasami z bliżej niewiadomych mi przyczyn ] - przydałoby się takie zaawansowane wyszukiwanie. Inne fora, nawet te jakoś niespecjalnie bogate, rozreklamowane jakoś mają taką bardzo pożyteczną opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 10:55, Tyler_D napisał:

Dałoby radę wprowadzić do forumowej szukajki [ w tematach ] opcję wyszukiwania konkretnych
zwrotów na przykład dwuczłonowych a nie pojedynczych wyrazów? To by było bardzo
przydatne nie sądzicie?

^ Zrób to, Gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden pomysł na ulepszenie: jakiś "zwijalny" znacznik, żeby można było wrzucać duże ilości tekstu i nie narażać ludzi na półminutowe przeeeewijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz całkiem poważnie - jakim cudem jestem zalogowany jako karolekx23x? Dlaczego muszę męczyć przycisk Wyloguj, klikac po 10 razy aby zadziałal? Czy ten człowiek nie używa hasła, że wszyscy integrują się z jego kontem?

Mam wrażenie, ze gdyby znaleźć źródło problemu, wydlubać, trochę nad nim posiedzieć to mielibyśmy możliwość integrowania kont np. z facebookiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 21:13, Magwisienka napisał:

Nie wiem czy to dobry temat, ale - czy komuś jeszcze antywirus blokuje wejście na gramsajty?


Sprawdziłem na dwóch komputerach z różnymi antyvirami - jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 23:57, Laid_back napisał:

Sprawdziłem na dwóch komputerach z różnymi antyvirami - jest wszystko ok.

Ok, to mój avast totalnie zgłupiał, wywaliłam go i wróciło do normy, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

pomyślałem o opcji odpowiedzi na więcej niż jednego posta. Czasem zdarza się, że dwie lub więcej osób odnosi się do mojej wypowiedzi i warto byłoby poinformować je, że w swoim poście nawiązuję do ich zdania. Zamiast pisania dwóch, czy więcej postów w odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 17:13, lastvegas napisał:

Hej,

pomyślałem o opcji odpowiedzi na więcej niż jednego posta. Czasem zdarza się, że dwie
lub więcej osób odnosi się do mojej wypowiedzi i warto byłoby poinformować je, że w swoim
poście nawiązuję do ich zdania. Zamiast pisania dwóch, czy więcej postów w odpowiedzi.


Temat stary jak świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować