Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2011 o 19:27, miki3aa napisał:

Mnie osobiście strasznie wkurza, że nie można (tak jak kiedyś) zmieniać ksywek wielorazowo
:(


Dla mnie to olbrzymi plus. Byś ciągle zmieniał, i kiedyś tam, skąd bym wiedział, że właśnie ty piszesz dany post? Na forum jest coś takiego jak Własny Tytuł i go można do woli zmieniać, bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 19:27, miki3aa napisał:

Mnie osobiście strasznie wkurza, że nie można (tak jak kiedyś) zmieniać ksywek wielorazowo
:(

kiedy można było zmieniać wielorazowo? ja do dzisiaj mam niewykorzystaną zmianę, i dobrze, bo jakby każdy zmienił nick , potem avatar i tytuł to byłby taki bałagan że nikt nie wiedziałby kto jest kim ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2011 o 23:14, cinus2 napisał:

Na starym forum.

cdpinfo :) tam miałem tylko kilka postów, więc aż tak daleko moja pamięć nie sięgała, ale obecnie to mogłoby spowodować wielki bałagan więc dobrze że nie ma takich dowolnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 07:23, malaczek1 napisał:

A nie przypadkiem zmiana była tylko jednorazowa?

Wielorazowa, pamiętam że 2x zmieniałem. Ale to jeszcze w czasach "przedgramowych".

ps zgodzę się natomiast że jedyne co wprowadzi możliwość zmiany ksywki do woli to chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach mamy na forum atak spambotów. Nic się z tym nie da zrobić? Dodajcie może jakąś captchę przy rejestracji albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie nowej funkcji z powodu jednego spambota byłoby przesadnym uhonorowaniem działalności tego szkodnika. Prędzej czy później typ się znudzi i zniknie, było tak z jego poprzednikami to będzie i z nim.
Najchętniej dałbym mu bana na IP ale widać nie jest to jedyne forum które zaśmieca i wycwanił się na tyle że każde konto ma założone z innego IP :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 20:48, Dared00 napisał:

W ostatnich dniach mamy na forum atak spambotów. Nic się z tym nie da zrobić? Dodajcie
może jakąś captchę przy rejestracji albo coś.


No dużo jest tego spamu, a skoro siedzę na dwóch forach jako Moderator to i roboty mam 2x więcej. :) Sprawa jest prosta: po prostu co zalozy kolejne konto ze spamem to od razu jest ono banowane jeszcze przed edycja posta. Na szczescie zalozenie kolejnego konta jest duzo bardziej casochlonne niz zbanowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to nie boty, a uczniaki wynajęte do spamowania. Tu Captha nic nie daje, a i wynajęcie gimnazjalistów jest pewnie tańsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile do tej pory te spamujące ostatnio linkami [multi]konta mnie jakoś wybitnie nie irytowały to jak dla mnie coś tu się dzieje nie tak. Różne już akcje widziałem na forum ale takich ataków jak te od dobrych kilku dni już chyba dawno nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sugestia dotycząca dodawania postów i formatowania. Dałoby się zrobić tak żeby przy dodawaniu bolda / kursywy / spoila / underline''a nie cofało posta na samą górę? Przy częstym używaniu tego typu znaczników i/lub długich postach bywa to dość irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie ostatnio częste bulwersy czerwonych w temacie z ogłoszeniami tyczące się stosowania spoilera w celu zaznaczenia nim danych kontaktowych. Nie wiem dlaczego że takie coś karze się i upomina userów. oO Bo jakiś jeden modek z drugim tak sobie powiedzieli że "nie, nie można do TEGO TEGO i jeszcze TEGO używać spoilera bo nie". Dla mnie to kompletna paranoja. Nie pomyśleliście że ktoś może na przykład nie chcieć by ktoś spoza gramu znał ich dane? Zresztą zadajcie sobie pytanie - czy to że ktoś sobie zaznaczy mail czy gg spoilem komuś, komukolwiek poza wami przeszkadza? No właśnie, pierdzielicie się z takimi pierdołami czasami że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były już głosy, że to przeszkadza więc zamieściliśmy info w przypiętym poście. Poza tym osoby przeglądające forum, które nie posiadają konta również to odczytają... Poza tym proszę zapoznać się do czego służy spoiler... Jeśli nie chce ujawniać swoich danych więc nie musi tego robić, ktoś na jego ogłoszenie odpowie w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 16:55, Isildur napisał:

Były już głosy, że to przeszkadza więc zamieściliśmy info w przypiętym poście.

Komu? Z jakiego powodu?
>Poza tym

Dnia 08.11.2011 o 16:55, Isildur napisał:

osoby przeglądające forum, które nie posiadają konta również to odczytają...

Nie zawsze, były takie przypadki. Czego to dowodzi? Że wasze plucie się o spoiler to szukanie dziury w całym.
>Poza tym

Dnia 08.11.2011 o 16:55, Isildur napisał:

proszę zapoznać się do czego służy spoiler...

Jeszcze wklej mi tu definicję z wikipedii, proszeee ... Do czego służy ble ble ble ... a co wam szkodzi ludzi za to nie karać? Nic. Robią komuś krzywdę albo syfią? Nie. Masz odpowiedź.
>Jeśli nie chce ujawniać swoich danych więc

Dnia 08.11.2011 o 16:55, Isildur napisał:

nie musi tego robić, ktoś na jego ogłoszenie odpowie w temacie...

Z tego co ja pamiętam po to się właśnie podaje kontakty by nie było co chwila postów "a za ile? a w jakim stanie?" - bo takich swego czasu było sporo i to one właśnie powodowały zamęt i chaos a nie ten spoiler. Walczysz z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 16:45, Tyler_D napisał:

Nie pomyśleliście że ktoś może na przykład nie chcieć by ktoś spoza
gramu znał ich dane?


No to wybrał chyba najgłupszy możliwy sposób aby te dane "zabezpieczyć". Nie tylko niezalogowane osoby bez problemu odczytają spoiler, ale dodatkowo boty indeksują go jako zwykły tekst.
Co nie zmienia faktu, że też nie widzę powodu zakazywania spoilera w celu ukrycia swoich danych, nie wiem co tu może komuś przeszkadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 17:03, Tyler_D napisał:

Komu? Z jakiego powodu?


Forumowiczom :P Wybacz, że nie będę wymieniał po ksywkach :P

Dnia 08.11.2011 o 17:03, Tyler_D napisał:

Nie zawsze, były takie przypadki. Czego to dowodzi? Że wasze plucie się o spoiler to
szukanie dziury w całym.


Tak bo nie mamy nic innego do roboty, tylko szukać potencjalnych ludzi do ukarania...

Dnia 08.11.2011 o 17:03, Tyler_D napisał:

Jeszcze wklej mi tu definicję z wikipedii, proszeee ... Do czego służy ble ble ble ...
a co wam szkodzi ludzi za to nie karać? Nic. Robią komuś krzywdę albo syfią? Nie. Masz
odpowiedź.


Owszem ignorują polecenie Moderatora, które jasno brzmi "że w tym temacie nie używamy opcji spoiler"

Dnia 08.11.2011 o 17:03, Tyler_D napisał:

Z tego co ja pamiętam po to się właśnie podaje kontakty by nie było co chwila postów
"a za ile? a w jakim stanie?" - bo takich swego czasu było sporo i to one właśnie powodowały
zamęt i chaos a nie ten spoiler. Walczysz z wiatrakami.


To nie tylko moje ustalenie, ustaliliśmy to w całym gronie Moderatorskim. Więc niech podają swoje dane kontaktowe, mimo podawania tych danych, ludzie mimo wszystko pytają w temacie, a za to nie ma kar przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować