Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Jesteście pewni że forum nie ma limitu podpiętych tematów? Ilekroć chcę sobie jakiś podpiąć tu wyświetla mi się błąd. Odpinam sobie jeden wątek i działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 19:22, Tyler_D napisał:

Jesteście pewni że forum nie ma limitu podpiętych tematów? Ilekroć chcę sobie jakiś podpiąć tu wyświetla mi się błąd. Odpinam sobie jeden wątek i działa ...

A ile masz podpiętych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że aż mi się liczyć odechciewa. Serio. ;-D W każdym razie bodaj Laid albo wdowiak pisał że takiego limitu nie ma więc to mnie dziwi ale na zdrowy chłopski rozum jakiś ogranicznik istnieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 19:44, Tyler_D napisał:

Tyle że aż mi się liczyć odechciewa. Serio. ;-D W każdym razie bodaj Laid albo wdowiak pisał że takiego limitu nie ma więc to mnie dziwi ale na zdrowy chłopski rozum jakiś ogranicznik istnieje ...

Gdybyś mi powiedział ile masz to może spróbowałbym tyle podpiąć i sprawdzić czy to limit forum czy to u Ciebie coś nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 22:49, krzykos napisał:

nie wiem czy to dobry dział ale czy wie ktos tytul piosenkiu z tego linku http://www.youtube.com/watch?v=_XR3d2HbdHE&feature=related chyba po niemiecku jest ?

To na pewno nie jest właściwy temat ;) Spróbuj zapytać się tutaj ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10034&u=1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 00:28, SongoX napisał:

Też komuś teraz wolno śmiga forum? Tematy strasznie wolno mi się ładują, co jest trochę irytujące.

U mnie jest tak samo, od paru godzin wszystko strasznie wolno się tu ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem / nocą gram straszliwie zamulał, do tego stopnia że cholernie ciężkie było samo wejście w jakikolwiek temat a o dodaniu posta, ba - nawet same okienko posta nie chciało się otworzyć można było pomarzyć. Dziś już się zaczyna jak widać popołudniem, przynajmniej u mnie. Fajnie by było jakby ktoś coś z tym zrobił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 17:57, Gumisiek2 napisał:

Miałem ten sam problem od wczorajszego popołudnia, dopiero dziś ok. 13:00 forum zaczęło normalnie chodzić.

A potem około 16 znowu zaczęło się krztusić. Na szczęście teraz z powrotem jest ok i mam nadzieję iż oznacza to że cokolwiek było przyczyną problemu zostało wyeliminowane (dzięki niech będą temu kto trzyma forum na chodzie nawet w niedziele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 14:27, Wojman napisał:

A co regulamin mówi o reklamach? Status został zrestetowany, bo wrzuciłeś tam pewną stronę.


W takim razie dlaczego dalej ''reklamujesz'' Bonda? Sporo forumowiczow ma linki do roznych stron np. w podpisach.
Chocby Karharot co by daleko nie szukac; lub ''reklamuje'' rozne produkty w avatarach (widzialem osoby z PSP w avku), lub nawet w nickach (NintendoPassion) ;)

Niedopuszczalne jest umieszczanie informacji, linków, materiałów graficznych, które mają na celu promocję podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocję towarów lub usług.

W takim razie...?

Druga sprawa.
Czy Wam takze nie dziala grasz.gram.pl i w jego miejscu jest strona kolektywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 01:43, kuba9876543210 napisał:

W takim razie dlaczego dalej ''reklamujesz'' Bonda? Sporo forumowiczow ma linki do roznych
stron np. w podpisach.


Nie pisz postów na miarę trolla, bo nim nie jesteś.

Dnia 12.12.2011 o 01:43, kuba9876543210 napisał:

Czy Wam takze nie dziala grasz.gram.pl i w jego miejscu jest strona kolektywu?


Jakiś błąd systemu/serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 01:43, kuba9876543210 napisał:

W takim razie...?

Nie masz po co się wysilać, tutaj istnieje tylko jedna i właściwa wersja [ a jeżeli są wątpliwości to prawie nigdy nie są one rozstrzygane na korzyść usera ] i tyle. Choćbyś stawał na głowie to i tak tamta racja jest mojsza niż twojsza ...

Apropo stricte tematu i także twego zapytania - gdy wchodzę na grasz otwiera mi się strona kolektywu więc jak widać jakaś awaria trwa nadal w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować