Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 00:16, SiDi napisał:

Da się do jasnej ciasnej zmienić w ogóle strefę czasową na tym forum?


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 01:46, Paoro napisał:

Będą kiedy te statystyki? Wie ktoś dlaczego je usunęli?


Z tego co pamiętam, to jakieś błędy były, których łatwo i szybko nie dało się usunąć.

Dnia 05.12.2012 o 01:46, Paoro napisał:

Będą kiedy te statystyki?


Pewnie nieprędko. To element który nie generuje bezpośrednio pieniędzy, więc szkoda im kasy na naprewę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.12.2012 o 07:29, Volvox napisał:

Nie da się.


Takie zaawansowane forum, a nie ma prostej opcji, która jest na każdym innym. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 01:46, Paoro napisał:

Będą kiedy te statystyki? Wie ktoś dlaczego je usunęli?

O ile dobrze pamiętam znacznie spowalniały działanie forum.

Dnia 05.12.2012 o 01:46, Paoro napisał:

To był element na który często wchodziłem i to pewnie nie tylko ja.. Wielki minus dla gram.pl ze tak długo tego nie ma.

Rob006 już parę miesięcy temu na własną rękę zmontował ich odpowiednik z którego każdy może korzystać ->
http://gramstaty.rob006.net/
Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75980&u=86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj ktoś pomoże i odpowie na moje pytanie. Od dłuższego czasu mam problem z moim nickiem na forum, chciałem aby był z dużej litery, zmieniłem go w ustawieniach konta i tam piszę że jest Kryst90 ale na forum cały czas wyświetla się kryst90, pisałem do pomocy technicznej ale chyba oni to olali bo nic się nie zmieniło. Tak samo nic nie daje czyszczecie ciasteczek i inne typu sprawy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 12:10, luzac napisał:

Chłopie, od czterech lat na to czekam i się nie doczekałem.


Ehhh, czyli ja też nie mam na co liczyć. Tego się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem jestem na gram 2217 dni - czyli ok. 6 lat, chcąc nie chcąc udzielam się dosyć często, lecz cały czas widzę tego "Przewodniczącego", na jakiej zasadzie są przydzielane awanse TERAZ ? Jak je dostać, zyskać. Ten mi się szczerze troszkę znudził. Nie mówię o degradacji. Tylko awansie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ile postów napisałeś RAZEM przez ostatnie dwa lata. A potem zobacz sobie na podstawie innych userów ile mniej więcej potrzeba czasu i postów na awans. Dopiero potem możesz wnosić swoje bezpodstawne żądania. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to nie zależało od tego jak wiele postów napiszesz, tylko od obecności na forum po prostu. Między Przewodniczącym a Sekretarze czasami mijał rok, na Własnotytułowca niektórzy czekali i ze 2 lata. Jeśli się mylę to przepraszam i proszę mnie poprawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kurde, nie wiem na jakiej zasadzie teraz jest to przydzielane. Nabiłem łącznie 4 675 - to nie mało . Ahhh więc będę czekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 20:39, Tyler_D napisał:

Zobacz sobie ile postów napisałeś RAZEM przez ostatnie dwa lata. A potem zobacz sobie
na podstawie innych userów ile mniej więcej potrzeba czasu i postów na awans. Dopiero
potem możesz wnosić swoje bezpodstawne żądania. ;-D


Nie tylko mnie gryzie, że siedzę Tutaj 6 lat i nie mam głupiego Sekretarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie regularnosc pisania, z tego co pamietam powyzej kilku postow dziennie juz wiecej pkt nie mozna bylo miec danego dnia, po przekroczeniu pewnego progu uzbierania pkt jest nowa ranga. Rekordzisci wbijali od Obywatela do WT w ok. 1.5 roku, mnie to zajelo prawie 4 lata ;]

no i malo Flurry masz postow jako Przewodniczacy, ja mialem 2.5x tyle zanim dobilem do Sekretarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... masz Przewo a nie wiesz że nie liczy się czas co po prostu to by pisać posty? Gdyby liczył się sam czas ''bytności'' na forum to WTków byłoby co najmniej o 1/4 więcej. Pisz więcej i częściej a awans sam przyjdzie i tyle. Bo klepanie powiedzmy 30 postów na miesiąc to jest droga ale jednak ''trochę'' dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem jednym z tych rekordzistów, za pierwszym razem dobiłem do WT po właśnie mniej więcej półtora roku [ za drugim razem to nie chce mi się sprawdzać ile :-P ], a od samego Sekretarza do WT raz 8 miechów, raz 10 więc też nieźle. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedzieli kuba9876543210 i Tyler_D - sam czas nie ma znaczenia, liczy się przede wszystkim regularność wypowiadania się a z tą od dłuższego czasu jest u Ciebie krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 21:14, Karharot napisał:

Tak jak powiedzieli kuba9876543210 i Tyler_D - sam czas nie ma znaczenia, liczy się przede
wszystkim regularność wypowiadania się a z tą od dłuższego czasu jest u Ciebie krucho...


Uhhh :(, no to trudno. Szkoda , że nie mogę przeglądnąć swoich aktualnych statystyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować