Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Możliwe, zakładam, że ktoś ważny też czyta ten wątek. I nie chodziło o wyszukiwarkę, a o filtr wyszukiwarki. Zaznaczam, żeby nie pokazywało artykułów i informacji prasowych, przeładowuje stronę i nadal są zaznaczone artykuły i informacje prasowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 23:48, Sigu napisał:

Możliwe, zakładam, że ktoś ważny też czyta ten wątek. I nie chodziło o wyszukiwarkę, a o filtr wyszukiwarki. Zaznaczam, żeby nie pokazywało artykułów i informacji prasowych, przeładowuje stronę i nadal są zaznaczone artykuły i informacje prasowe...

Odznacz jeszcze raz zaraz po odświeżeniu strony i natychmiast kliknij "Filtruj", powinno zadziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwna sprawa. Rzadko kiedy to robię ale jednak czasem robię :D, mówię tu o tym cotygodniowym dawaniu minek na modów. [:) :| :(] Przypomniało mi się o tym i postanowiłem sobie od tak dać, lecz dziwna rzecz się stała bo nie mogę. Jakbym już niby oddał głos.. Dziś przeca poniedziałek więc nie wiem jakim cudem "zagłosowałem" bug ? | funkcja została wyłączona ?, cichy włam na konto ? [O.o] Trochę mnie to nawet zaniepokoiło no bo jak niby mogłem oddać głos go nie oddając.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem zagłosowałeś niezgodnie z wytycznymi, więc funkcja została ci wyłączona. Znany ficzer, myślisz, że gdyby każdy mógł głosować tak jak chce, to oceny by tak wyglądały? :D

A na serio, to z tym systemem głosowania już od kilku lat są problemy. Jak wyczyszczenie cookies nie pomoże, to ja bym olał - przed banem i tak cię to nie uchroni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czy dla kogokolwiek ma to znaczenie? Po drugie - a bo to pierwszy raz? A po trzecie, skoro nawet ja tam jestem [ lol ] to tym bardziej znaczy, że coś się sypnęło zapewne [ a jak nie to byłbym szczerze zdziwiony ] - nic nadzwyczajnego tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy: bardziej mi to przypomina sytuację sprzed kilku lat jeżeli chodzi o nicki tam się pojawiające ;) Jakbyśmy się cofnęli w czasie o dwa lata gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 20:30, Laid_back napisał:

Trochę szaleje top5, to prawda - ale te sajty po prostu zbierają dużą liczbę odwiedzin
z jakiegoś powodu


Serio ktoś postanowił strollować całe TOP50? ^^
TOP5 nie wystarczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 20:30, Laid_back napisał:

Trochę szaleje top5, to prawda - ale te sajty po prostu zbierają dużą liczbę odwiedzin
z jakiegoś powodu


Zastanawiam się czy zespół gramu naprawdę nie wie czy nie chce wiedzieć? Prawda jest taka, że ostatnie 2 dni top5 było po prostu manipulowane. Jak? To banalnie proste. Wystarczy, że na Mozilli wejdziemy na danego gramsajta wbijając +1 do odwiedzin. Potem kasujemy cookies w historii (bo tak nabijane są odwiedziny plikami cookies a nie IP) i klikamy F5. Czyli tak naprawdę wystarczy męczyć kombinację ctrl+shift+delete,enter,F5. W ciagu minut mamy +50 jeśli nie więcej wejść. I wydaje mi się, że nie tylko ja to odkryłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować mnóstwo ciekawszych rozrywek tym osobom, niż nabijanie kilkuset odsłon starym GSom. ;) Nie nagradzamy za bycie na szczycie, więc niewiele z tego pożytku mają - zresztą ten mechanizm swoje już ma i jak zabierzemy się za odświeżanie gramsajtów, to top50 będzie pewnie napisane od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 20:56, Laid_back napisał:

Mogę zaproponować mnóstwo ciekawszych rozrywek tym osobom, niż nabijanie kilkuset odsłon
starym GSom. ;)


Ciekawe, że o tym wspominasz, bo wydaje mi się, że ktoś i owszem taką rozrywkę praktykuje. Tj. chciałem powiedzieć ma rzesze kochająych fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 21:32, Darcey napisał:

Ciekawe, że o tym wspominasz, bo wydaje mi się, że ktoś i owszem taką rozrywkę praktykuje.
Tj. chciałem powiedzieć ma rzesze kochająych fanów.


Co do rzeszy kochających fanów to inna sprawa... Ale powiem szczerze, że było to dla mnie naprawdę duże zaskoczenie, że Gramowicze i Gramowiczki, którzy nawet nie byli na GSach i w ogóle gram.pl po kilkanaście dni na są w topce nawet tej 50, bo chodzi o całość. Faktycznie nie jest to gra o złote kalesony czy coś ale z drugiej strony - widać to na gramowej głównej w module o GSach jakie są najczęściej odwiedzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego zjawiska wyjaśnić nie umiem, tj. jak topka wróciłą dos tanu sprzed lat bo ja wiem, 3. Wiem tylko jak niektórzy w tej topce się utrzymują wchodząc raz na tydzień na gram. Nie zmienia to faktu, że poważny serwis nie powinien polegać na tym, że ludziom nie będzie się nudzić. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie zostało udowodnione, że im się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to prawda. Ale co fakt to fakt - jeszcze może rok temu albo tego nie widziałem albo po prostu tego tutaj nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 20:43, Darcey napisał:

Zastanawiam się czy zespół gramu naprawdę nie wie czy nie chce wiedzieć? Prawda jest
taka, że ostatnie 2 dni top5 było po prostu manipulowane. Jak? To banalnie proste. Wystarczy,
że na Mozilli wejdziemy na danego gramsajta wbijając +1 do odwiedzin. Potem kasujemy
cookies w historii (bo tak nabijane są odwiedziny plikami cookies a nie IP) i klikamy
F5. Czyli tak naprawdę wystarczy męczyć kombinację ctrl+shift+delete,enter,F5. W ciagu
minut mamy +50 jeśli nie więcej wejść. I wydaje mi się, że nie tylko ja to odkryłem.


Baluk25 przez podajże ciężkie 2-3 lata tak robił przez co był cały czas pierwszy. + dodać do tego częste i regularne małoletnie wpisy o niczym oraz o tym jaki to swiat bla bla bla i świat do okoła mnie jest bla bla bla, że byłem na koncercie bla bla bla, to top 1 gwarantowane.
Ale co do manipulacji... who carres ? Administracja dawno temu tutaj podchodzi do wszystkiego od niechcenia i chyba z "nudów". Nie chce im się robić nic bo za nich znaleźli się gramowicze co robią all za free z własnej inicjatywy. To się nazywa manipulaca ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 23:03, Braveheart napisał:

Ale co do manipulacji... who carres ? Administracja dawno temu tutaj podchodzi do wszystkiego
od niechcenia i chyba z "nudów". Nie chce im się robić nic bo za nich znaleźli się gramowicze
co robią all za free z własnej inicjatywy. To się nazywa manipulaca ]:->


Od niechcenia to czytam posty w piątek o 23:27 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, moglibyście chociaż udawać, że GSy Was interesują, bo taka postawa "kiedyś coś tam może zrobimy" nie bardzo zachęca do dalszego korzystania z gramsajtów. Ja rozumiem że są one przestarzałe i rozlatują się co chwila, ale to nie powód by je totalnie olewać. W mojej skromnej opinii Topka jest ważna i to co ostatnio z nią się działo woła o pomstę do nieba. Bardzo lubię (a w zasadzie lubiłem) od czasu do czasu przejrzeć ją, zobaczyć komu "skoczyło", kto ostatnio jest bardziej aktywny itd. W tym momencie za nic w świecie nie można tego zrobić bo GSy w Topce poukładane są od tego z największą ilością wyświetleń (Spis Treści i Sklepsajt FTW!), na dodatek jakieś 90% to osoby, które od dawna "zerwały" z gramem. I może słusznie skoro ten permanentnie olewa gramowiczów. I nie wierzę, że takiej bzdury nie da się jakoś naprawić. Vilmar w kilka godzin zrobił wtyczkę gramsajtową, wy w kilka lat nie jesteście w stanie ogarnąć GSów?

@Darcey
Nie wiem czy w tym miejscu stosowne było wyjawienie sposobu nabijania odsłon. Atencyjnych k*** pokroju Barta25 znajdzie się więcej, po co im pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

Ech, moglibyście chociaż udawać, że GSy Was interesują, bo taka postawa "kiedyś coś tam
może zrobimy" nie bardzo zachęca do dalszego korzystania z gramsajtów. Ja rozumiem że
są one przestarzałe i rozlatują się co chwila, ale to nie powód by je totalnie olewać.
W mojej skromnej opinii Topka jest ważna i to co ostatnio z nią się działo woła o pomstę
do nieba. Bardzo lubię (a w zasadzie lubiłem) od czasu do czasu przejrzeć ją, zobaczyć
komu "skoczyło", kto ostatnio jest bardziej aktywny itd. W tym momencie za nic w świecie
nie można tego zrobić bo GSy w Topce poukładane są od tego z największą ilością wyświetleń
(Spis Treści i Sklepsajt FTW!), na dodatek jakieś 90% to osoby, które od dawna "zerwały"
z gramem. I może słusznie skoro ten permanentnie olewa gramowiczów. I nie wierzę, że
takiej bzdury nie da się jakoś naprawić. Vilmar w kilka godzin zrobił wtyczkę gramsajtową,
wy w kilka lat nie jesteście w stanie ogarnąć GSów?


Wierz mi, że naprawdę od kilku lat chciałbym zmiany na GSach i liczę, że one przyjdą prędzej niż później. Nie jest po prostu łatwo lobbować za czymś, co nie przynosi zysku, a wymaga wiele godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

Ech, moglibyście chociaż udawać, że GSy Was interesują, bo taka postawa "kiedyś coś tam
może zrobimy" nie bardzo zachęca do dalszego korzystania z gramsajtów.

Nadal to cię dziwi? ;-) Bo co jak co ale to akurat mnie nie.
>Ja rozumiem że

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

są one przestarzałe i rozlatują się co chwila, ale to nie powód by je totalnie olewać.

Zadam trochę inne pytanie - czy ktoś z tych co tu zostali, tych którzy są jako tako aktywni nadal coś regularnie pisuje na sajtach? Bo co widzę jakieś zrywy gramowe, gramiki i te inne śmieszne bądź co bądź inicjatywy to chyba niemal zawsze przewija się coś w stylu ''sajty są ważne bo dużo ludzi na nich pisze/wymienia poglądy/siedzi tam/etc etc etc''. A tak na tyle co obserwuję forum to ilu jest tych co tu jeszcze na gsach coś często płodzą? Kilkunastu? Więc patrząc i na ilość i postawę gramcarzy [ góry znaczy się ] i całej reszty myślę że lepiej jest to olać / przenieść się a nie liczyć na cud dosłownie.

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

W mojej skromnej opinii Topka jest ważna i to co ostatnio z nią się działo woła o pomstę
do nieba.

Jak wyżej - ilu ludzi ona ''grzeje''? Bo od naprawdę dawna nie widziałem ani nie slyszałem by ktoś jakoś wielce zwracał na to uwagę tak samo jak i na sajty [ subiektywne ].

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

(Spis Treści i Sklepsajt FTW!),

W żadnym razie nie bronię gramu ale to chyba nic dziwnego, chyba sporo ludzi tu wpada na zakupy i choćby po to by mieć w jednym miejscu promocje i inne pierdoły wpada na owe strony informacyjne [ olewając resztę jak kolektyw, forum etc ].
>I nie wierzę, że

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

takiej bzdury nie da się jakoś naprawić. Vilmar w kilka godzin zrobił wtyczkę gramsajtową,
wy w kilka lat nie jesteście w stanie ogarnąć GSów?

;-D

Dnia 12.05.2013 o 18:02, Joorg napisał:

@Darcey
Nie wiem czy w tym miejscu stosowne było wyjawienie sposobu nabijania odsłon. Atencyjnych
k*** pokroju Barta25 znajdzie się więcej, po co im pomagać?

Naprawdę nie macie / masz większych zmartwień w życiu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować