Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2013 o 18:51, Niewiernus napisał:

Czerwona czcionka dla moderacji.
COŚ PIĘKNEGO.

Spoiler

Dobry dział wo wyrażenia takiej opinii?



Kto wpadl na ten pomysl?

Niebieskie i pozniej zielone dla CDP/Konsulow byly jeszcze OK, ale czerwone zwyczajnie raza w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 19:08, kuba9876543210 napisał:

Kto wpadl na ten pomysl?

Ja dałem taki pomysł, ale niekoniecznie by był to kolor czerwony ewentualnie opcjonalny kolor czcionki stosowany jedynie w postach moderowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 19:20, ManweKallahan napisał:

Wiesz, jest taki podwieszony temat na forum...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89009&u=400


Dzieki. Ostatnio troche rzadziej tu wchodze.

Fajnie jakby chociaz w ustawieniach forum ( http://forum.gram.pl/forum_ustawienia.asp) mozna bylo ustawic sobie domyslny lub inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 19:31, Isildur napisał:

Ja dałem taki pomysł, ale niekoniecznie by był to kolor czerwony ewentualnie opcjonalny
kolor czcionki stosowany jedynie w postach moderowanych.


Obecny niebieski wygląda dobrze- to kolor zwracający uwagę, a przy tym nie kojarzący się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:56, Boguslav4 napisał:

Obecny niebieski wygląda dobrze- to kolor zwracający uwagę, a przy tym nie kojarzący
się źle.


Owszem teraz jest czytelnie i nasze posty zwracają uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 14:09, Isildur napisał:

Owszem teraz jest czytelnie i nasze posty zwracają uwagę :)

Właśnie miałem pytać, czy kolor waszych postów ma jakiś związek z Waszym humorem:P Niebieski to taki nastrój ''średnio na jeża'' przed weekendem, który spędzicie na zielono?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 10:15, ScaredOfGhosts napisał:

Właśnie miałem pytać, czy kolor waszych postów ma jakiś związek z Waszym humorem:P Niebieski
to taki nastrój ''średnio na jeża'' przed weekendem, który spędzicie na zielono?:)


Kolor nie ma nic wspólnego z naszymi humorami ;)
Nie wiem czy na zielono ale ja mam zamiar ten weekend spędzić aktywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 10:15, ScaredOfGhosts napisał:

> Owszem teraz jest czytelnie i nasze posty zwracają uwagę :)
Właśnie miałem pytać, czy kolor waszych postów ma jakiś związek z Waszym humorem:P Niebieski
to taki nastrój ''średnio na jeża'' przed weekendem, który spędzicie na zielono?:)


Kolor jest tylko kolorem, pewnie tylko i wyłącznie używane by zwrócić na siebie uwagę, wyróżnić się na forum jako moderator/admin etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że byłoby to chyba fajne rozwiązanie i jakby taka się wersja pojawiła to zapewne bym z niej korzystał. Problem w tym, że jeżeli nie będzie planów odświeżenia forum to nie ma sensu robić wersji na obecną, już starą wersję forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że problemy z dodawaniem zdjęć nie zostały do końca naprawione. W temacie "English Channel" po wybraniu zdjęcia, okienko dodawania posta ładuje się kilka długich minut po czym znika w cholerę. Nie próbowałem tego w innych tematach, ale nie wydaje mi się aby miało to jakiekolwiek znaczenie. Z resztą inni użytkownicy regularnie uploadują nowe obrazki więc nie wiem w czym leży problem.
Poza tym chciałem się pobawić w archeologa i przejrzeć swoje stare posty w tematach o pulpicie i tapetach, ale przy naprawdę starych wypowiedziach z 2006, obrazki w ogóle się nie wyświetlają. Que pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 16:32, Sandro napisał:

Poza tym chciałem się pobawić w archeologa i przejrzeć swoje stare posty w tematach o
pulpicie i tapetach, ale przy naprawdę starych wypowiedziach z 2006, obrazki w ogóle
się nie wyświetlają. Que pasa?


To jest od dawna (>rok?) problem, sprzed 2007 duzo obrazkow nie ma.

@Tyler_D

Obstawiam, ze ktos dla "zartow" wyslal takich formularzy o kilka tysiecy za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje opcja by w przyszłości funkcja dodania załączników, zdjęć, była dostępna przy edycji posta?
Pewnego razu chciałem dodać screeny do wątku ze zrzutami ekranu z gier, ale coś nie poszło i post był bez załączników. Przy próbie edycji okazało się, że zdjęć dodać już nie mogę do istniejącego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się jakiś istny wysyp spamerów zaśmiecających forum reklamami jakiejś pirackiej strony. Podobno nie można tego zablokować po IP, ale może szłoby napisać jakiś prosty skrypt, który blokuje komentarze z określonym, charakterystycznym dla tych wpisów zestawem słów/zdań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować