Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Forum 2.6 - ogólna dyskusja

3059 postów w tym temacie

Można zrobić i tak :)

Spróbuję pogadać z Zoso, może będzie miał jakiś pomysł na przedstawienie tego w ciekawy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 10:49, Isildur napisał:

Skoro nie mam plakietki to można zrobić coś z tymi "ww" w przypiętych postach?


Myślę, że tak. Dowiem się i tam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 22:00, Muradin_07 napisał:

Cuda cuda, ludzieeee... ludzie! Woda jest do picia, cukier krzepi! LUUUUDZIEEE! :D

A na serio to 6 luty był dniem, gdy go sobie obgadaliśmy i też do tego czasu dogadywaliśmy
szczegóły czy coś jeszcze trzeba było zmienić. Poza tym trochę czasu spędził on także
w kilku innych miejscach i wylądował tutaj dopiero teraz. Trochę się trzeba było na to
naczekać, ale ważne że się pojawił :)


Odkopię temat, bo regulamin sobie przeczytałem... i mam wrażenie że tylko ja to zrobiłem. Serio, wygląda to jakby ktoś jakiś szkic na chama przekopiował na stronę. Formatowanie treści nie istnieje (aż się prosi o jakieś listy z wypunktowaniami), interpunkcja raz jest, raz jej nie ma, placeholdery w treści ("[link do tematu]"), niepodpięte linki, brak konsekwencji (raz "użytkownik" małą, raz wielką literą, to samo z moderatorem). Ktoś to w ogóle redagował przez te 2 miesiące od napisania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak, po kolei...

Ja formatowałem go w pliku tekstowym i ten plik przesłałem dalej. Nie ja zajmowałem się formatowaniem treści na samej stronie regulaminu. Być może przy przeklejaniu tego wszystkiego niektóre rzeczy zostały zmienione. Już info dalej dałem co trzeba w tym wszystkim poprawić, mam nadzieję że po weekendzie majowym zostanie to ogarnięte już w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HTMLu są wykorzystane listy, ale co z tego skoro w stylach są one ukryte i każda pozycja wyświetla się jak nowy akapit. Efekt wygląda koszmarnie amatorsko - mamy akapity zaczynające się małą literą, brak kropek na ich końcach, a niektóre fragmenty wglądają jakby ktoś w przypadkowych momentach wciskał enter. Poza tym fakt że na stronę trafił placeholder mówi wszystko - żeby go wyłapać wystarczyłoby ten tekst przeczytać. Przed wrzuceniem nikt go więc nie czytał - ktoś dał szkic, ktoś ten szkic wrzucił. Srsly, aż boję się pomyśleć jak ten regulamin by wyglądał gdyby ktoś go zrobił na szybko w tydzień, skoro na ten czekaliśmy lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię jak to wygląda z mojej strony i też powiedziałem, że dałem już info o poprawkach komu trzeba. Tak jak wspominałem - w dokumencie, który utworzyłem bazując na stylu wcześniejszego regulaminu wszystko wygląda "tak jak powinno" i myślałem, że będzie tak samo w przypadku aktualizacji tzn. wykorzystany zostanie stary styl regulaminu.

Jak widać nie wyszło to tak, jak wyjść powinno i zostanie to naprawione jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 22:46, Kadaj napisał:

Komuś też dziś Gram raz działa a raz nie, czy tylko na mnie się tak focha?

U mnie to samo. Już rozmawialiśmy z Muradinem, popyta co i jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2015 o 22:46, Kadaj napisał:

Komuś też dziś Gram raz działa a raz nie, czy tylko na mnie się tak focha?

Forum nadal strzela fochy. Obserwowałem to wczoraj, trafia się i dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie przez to, że rozpoczęto wyprzedaż pozostałych EK Wiedźmina i serwery nie wyrabiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a nie dałoby się jakoś zrobić tego forum żeby banglało dobrze na komórkach? Wiem, że pewnie temat był maglowany wiele razy, ale brak chociażby wersji mobilnej, nie wspominając o takiej na tapatalk, doskwiera bardzo. To boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawa już jest "u góry". ;) Właściwie to dostosowanie forum do mobilnych to jedna z podstawowych rzeczy jakie mają wejść z nowym forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 11:39, Rick napisał:

Tak, sprawa już jest "u góry". ;) Właściwie to dostosowanie forum do mobilnych to jedna
z podstawowych rzeczy jakie mają wejść z nowym forum. ;)


No to dobrze. Proszę górze przekazać, że deadline był na wczoraj.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 18:08, ThimGrim napisał:

No to dobrze. Proszę górze przekazać, że deadline był na wczoraj.

;)


Damn... -_-''

A na serio - jeśli chodzi o dostosowanie do mobilnych urządzeń to na pewno w nowej wersji forum tak będzie. W tej niestety byłoby to o wiele cięższe ze względu na stary kod. Ale spokojnie - robimy wszystko, co możemy aby powstało to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 11:39, Rick napisał:

Tak, sprawa już jest "u góry". ;) Właściwie to dostosowanie forum do mobilnych to jedna
z podstawowych rzeczy jakie mają wejść z nowym forum. ;)

Mam nadzieje że mówiąc "nowe forum" masz na myśli całkiem coś nowego a nie dodanie paru skinów do obecnego . W ogole jest jakaś przybliżona data realizacji tego celu jakim jest "nowe forum" czy to tylko takie biadolenie , bo nie ukrywam że chciałbym sie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2015 o 02:18, Phelela napisał:

Mam nadzieje że mówiąc "nowe forum" masz na myśli całkiem coś nowego a nie dodanie paru
skinów do obecnego .

Tak, mam na myśli coś nowego. Kiedy? Nie mam zielonego pojęcia. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi się nie wyświetlają newsy? Tzn. wyświetla się jakaś lista i jakieś pierdoły w formie tekstowej jako odnośniki. Twarde odświeżanie nie pomaga. To moje ciasteczka, czy może coś nie tak ze stroną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 11:05, Barnette napisał:

To moje ciasteczka,
czy może coś nie tak ze stroną?

U mnie wszystko gra. I na FF i na chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować