Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

#CoD- kanał o serii gier Call of Duty

18 postów w tym temacie

Masz jakiś problem z misją, gra Ci się nie uruchamia, czy masz inny problem z jakąś grą z tej serii (nie ważne czy chodzi o Call of Duty, Call of Duty 4 Modern Warfare czy o Call of Duty na PS2) my Ci pomożemy żołnierzu. Chcesz umuwić się na partyjkę z jakimś gramowiczem, ale nie masz do żadnego kontaktu? Już masz, wchodząć na kanał #CoD możesz umuwić się na mecz z kim tylko zechcesz, pod warunkiem że ten gramowicz będzie chciał z Tobą grać. Nie masz problemów z Call of Duty? Nie chcesz się z nikim zmierzyć? Nic nie szkodzi, kanał powstał po to by jednoczyć gramowiczów grających w CoD`a. Oczywiście kanał nie ogranicza się tylko do pogadanek o tej serii gier, ale także o rozmowach ogólnych... ale nie przesadzajmy z tym bo to tego są inne kanały :)

Aby wejść na kanał wystarczy wpisać w swojej przeglądarce adres Gramego IRC`( http://irc.gram.pl/ ) i wpisać komendę:

/join #CoD

Oczywiście czymby był kanał bez regulaminu?
O to on:

- Nie przeklinamy
- Jeżeli chcemy napisać coś o fabule gry piszemy ostrzeżenie w postaci "****SPOJLER****"
- Nie floodzimy
- Nie reklamujemy nic
- Nie obrażamy się nawzajem
- Nie prosimy o specjalne statusy, takie jaki opu, halfy itp.

W przypadku złamanie regulaminu ja bądź inni userzy kanału posiadający specjalne uprawniena będą rozdawać warny, kicki, bany i ackiki. Coś się nie podoba, chcesz coś zmienić albo masz skargę? Pisz na maila papishon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem kanał może służyć jako dodatkowa pomoc techniczna do Call of Duty xD
Nic tylko zrobić jeszcze stronkę o serii CoD.

No i miło Mi że mogłem pomóc przy tworzeniu kanału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze coś dodać. Jeżeli macie problem z grą, proszę nie pisać w tym temacie. Po to właśnie powstał temat, aby tam prosić o pomoc. Nie uzyskasz jej tam, możesz takżde dopisać się do już istniejących tematów na forum. Licz się jednak z tym, że na odpowiedź możesz trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 15:03, BzyQacz napisał:

Ja mam obeznanie w serii CoD... Całej, a więc może się przydam Wam?


Jasne , wbijaj na kanał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanał jednak proponuję przemodelować na coś więcej niż tylko seria CoD. Może od razu gry akcji? FPSy? Bo szczerze mówiąc może i jest kilka tych CoDów, ale nie jest to zbyt skomplikowany temat, bo jak bardzo mogą być skomplikowane FPSy? ;P By umówić się na rundkę w jakimś strzeladełku też nieźle, ale ograniczać się do CoD to moim zdaniem błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale zostały wyrbane opy, half opy i voice.

Op` ami są: Papishon (czyli ja) i AQ22
HalfOp`ami są: deih i Liqid
Voice (czyli wyróżnienia) są: Furrbaca i Budep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:43, no-to-gramy napisał:

Szkoda że ja nie mogę.. Chętnie bym se wszedł :P

A dlaczego nie możesz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 12:21, no-to-gramy napisał:

Tylko ze mi nie chciała się zainstalować...



Nie chciała czy nie chce? Sprawdź tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować