Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

No to czekamy na gram.pl 2.0 ;) Jedyny minus to konieczność samo utrzymania się przez gram.pl, czyli konieczność reklam na stronie. Niby mi to nie przeszkadza, bo mam Adblocka, ale zawsze brak reklam był czymś co wyróżniało gram.pl z pośród innych serwisów/for internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:20, SirMike napisał:

A co w takim razie z wirtualnymi pieniedzmi, rejestracja gier i uzywkami? Czy gram.pl
bedzie to wspieral czy CDP?


Myślę, że te rzeczy zostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRatuluje, jak wypuścicie akcje na rynek to bede pierwszym który je kupi:) A tak a''propos w jakiej zalezności pozostaniecie z CDP. Dalej będziecie promowac ich gry, czy też dogadacie sie z cenegą i innymi producentami?? Staniecie sie autonomiczną jednostka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej ekipy gram.pl! :)

Robicie kawał dobrej roboty, a to wszystko dla nas, dla zwykłych graczy. Naprawdę jest to miłe i cieszę się, że planujecie już kolejną odsłonę serwisu. Ciekaw jestem co przyniesie gram 2.0 - mam nadzieję, że będzie to prawdziwa rewolucja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to znaczy, że nie będzie już w grach CD-Projektu już kart rejestracyjnych do tego serwisu?? i nie będzie już można np. wymienić uszkodzonego nośnika, czy wPLN''ów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, w życiu i prosperowaniu gramu to jedna z największych, o ile nie największa, zmiana w całym ich ponad dwuletnim dorobku. A co za tym idzie - rozwój - widoczny gołym okiem, ale czy aby na pewno dobry dla nas wszystkich? Chociaż to pytanie z całą pewnością można uznać za retoryczne ;). Mam jednak nadzieję, że przyszłość spółki będzie usłana, może nie różami, ale przynajmniej stokrotkami ;P.
Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest to tylko pozorne rozstanie? Tzn. nieformalnie obie spółki nadal mogą ze sobą współpracować przez co np. Insider pozostanie niezmieniony. Zabieg czysto formalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:33, Erunn0 napisał:

A będziecie nadal (że się tak wyrażę) współautorami CDP Insidera?


O tym niebawem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo :D Fajnie się zapowiada to gram.pl 2.0 :D Mam nadzieję że nie zmienią zbyt dużo i klimat nadal zostanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:36, Spaykus napisał:

> A będziecie nadal (że się tak wyrażę) współautorami CDP Insidera?

O tym niebawem :]


A może wydacie własne pismo :P
A tak poważniej to Insider opierał się głównie na gram.pl i szkoda żeby zniknął z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje dla gram.pl! Cieszymy się razem z wami! :-D

A co do gram.pl 2.0, to ja bym się nie spieszył --> ta wersja jest super i nie ma w niej już czego poprawiać! :-D Zresztą się przyzwyczaiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, jakoś niespecjalnie mi się podoba to odłączenie, no ale cóż. :P
I błagam, nie zmieniajcie gram.pl, nie róbcie żadnego portalu typu Epuls.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:43, Falconer napisał:

Wydarzenie bardzo znaczące, że tak powiem. Jednak zawsze Gram.pl będzie mi się kojarzyć
z CD Projekt...


Mi tak samo! CDP to tak jakby (nie wiem czy to dobre określenie) matka gram.pl.
A teraz nasze Gram wydoroślało i usamodzielniło się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować