Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 19:46, Spaykus napisał:

Nie no, CDPI to przede wszystkim magazyn CD Projektu, my tam od zawsze pojawialiśmy się
niejako gościnnie :)

Czyli nie będzie już 4gramów, tych wszystkich wywiadów i nowinek z naszej społeczności? Buuu. Jeżeli tak, to CDPI stanie się zwykłym zbiorem kilkustronicowych reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu, jak i cen, to mogą jeszcze popracować nad tym.

A wcześniej ktoś pisał o reckach gier, które wydaje Cenega. Nie tak dawno była przecież recenzja Beowulfa, a i nie jest to jedyna recka z gier od Cenegi, ale faktem jest. Że zdecydowania przeważają gry wydawane przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż, kiedy gram.pl nie będzie pod władzą CDP, będzie mogło robić co chce. Czekam na te wielkie zmiany. I mam nadzieje że pojawią się gry Cenegi w sklepie. Bo bez tych gier nie ma połowę dobrych tytułów. Trzymam za was kciuki panowie z gram.pl bo to naprawdę świetny serwis i myślę że utrzyma się długo, a więc życzę wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszamy wszystkich Czytelników i Klientów do częstego odwiedzania gram.pl - kolejne zmiany już wkrótce!
Ja Gram.pl odwiedzam codziennie :D.
Ciekawe dobre ceny, lepszy sklep ;) i wogólę widzę dużo dobrych zmian :), tylko tak dalej :), Gratulacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że gram.pl stało się niezależne, bo w sklepie będzie mniejszy nacisk na gry CDP. A poza tym, widać, że serwis coraz szybciej się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:02, Spaykus napisał:

Przykro mi, nie rozumiem.


Na czyje konto idzie dochód ze sprzedanych gier w sklepie gram.pl? Nadal jest to oficjalny sklep CD Projekt, czy stał się teraz bardziej niezależny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje gram.pl :P Gratuluje ;D Nie myślałem nigdy że gram.pl może stać się niezależną spółką , a tu jednak zdziwienie , teraz aby do przodu trzeba rozwijać serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie, gdy dzisiaj rano uruchomiłem strone ździwił mnie brak zwrotu "z CD Projekt" w lewym górnym rogu. Tak, czy inaczej gratulacje, to z pewnoscia wielki krok. Mam nadzieję, że wyjdzie na dobre i gram.pl i czytelnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Konsulowie utrzymają aktywność postowania w kolejnych dniach, miesiącach, latach. W październiku 2006 też było podobnie, a później "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..";-)

coś czuje, że nie doczekam się odpowiedzi na moje pytanie widać omerta, omerta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej ekipy gram.pl :D Nie spodziewałem się że uwolnicie się od CDP a tu proszę, taka niespodzianka :D Życzę wam żeby wasz serwis informacyjny był najlepszy w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Co jeszcze zrobicie, by stworzyć obraz niezależnego wortalu? Nie kwestionuję samego założenia oddzielnej spółki, bo to zapewne ma podłoże finansowe. Ale pisanie o tym w tonie "uwolnienia" jest co najmniej bez sensu.

Przejrzyjmy Krajowy Rejestr Sądowy.
Numer 0000032579, czyli CD Projekt sp. z o. o.
http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmiot.aspx?nrkrs=0000032579
Zarząd spółki prezentuje się następująco:
IWIŃSKI MARCIN
KICIŃSKI MICHAŁ
KICIŃSKI ADAM
NIELUBOWICZ PIOTR
SAWKA ARTUR

Numer 0000296020, znany jako Gram.pl sp. z o. o.
http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmiot.aspx?nrkrs=0000296020
Zarząd tejże "niezależnej spółki" to - znani skądinąd:
KICIŃSKI MICHAŁ
IWIŃSKI MARCIN
KICIŃSKI ADAM
NIELUBOWICZ PIOTR
SAWKA ARTUR

W zasadzie można było wypisać dwukrotnie mniej nazwisk.
Ile jeszcze bzdur wypiszecie, by powiększyć sprzedaż? Pewnie dużo, bo temu przecież ma służyć propagandowy wortal. I byłoby mi to całkiem obojętne. Ale dobija mnie myśl, że z pomocą takich właśnie serwisów pomaga się rozwinąć skrzydła dzieciom neostrady i kreuje się pokolenie idiotów. Przy okazji wyciskając z tychże dzieci grube pieniądze.

A reklamy w serwisie są bardzo ładne. Jak dla mnie, mogłoby ich być więcej. Adblock tak ładnie sobie z nimi radzi... choć nie, propagandowych tekstów nie potrafi usunąć. Tu, niestety, trzeba ruszyć głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm, jak cudownie. Rozumiem, że w tym momencie oficjalna odnoga CDP stała się nieoficjalną, a cały trick polega na czymś związanym z finansami, nie będę się już w to zagłębiał bo to nie miejsce na takie dywagacje.
Jestem ciekaw czy wreszcie doczekam się rzetelnych i nie podszytych pseudoreklamą informacji ze świata gier oraz recenzji na czasie innych wydawców niż CDP czy też w tej materii nadal się nic nie zmieni? Odpowiedź chyba już znamy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przeciwnikiem gram.pl, a nawet powiem więcej: lubię z wami spędzać czas.
Ale dlaczego kłamiecie bardziej niekumatych czytelników, że oddzielacie się od cdprojektu, jeśli założę się, że nadal będziecie słodzić grom przez ich wydawanym?
Proponuję zrezygnować całkowicie z opisywania gier CDP ( :P ) albo usunąć tego newsa, gdyż to zwyczajna ściema.

PS. Poprzedni post wcale nie ma wpływu na moje zdanie.

PS2. Czekam z niecierpliwością na gram.pl 2.0! Szykuje się coś świetnego, ale oby witryna chodziła z dotychczasową prędkością. I nie wyzerujcie statusów, bo wpadną szczeniaki i znów będzie przez pierwsze miesiące spamowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować