Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

Nie wiem czy to do końca dobre miejsce, ale:
Zaistu, jaki Ty ładny masz ten status rozbudowany ;D

Poza tematem: Czekam na ofertę cenegi w sklepie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,

jeszcze slowo komentarza, bo widze, ze temat niezaleznosci wraca jak bumerang:)

Otoz niezaleznosc i wolnosc dezycji, nie jest rownoznaczna z kompletnym zerwaniem wszelakich
wiezi pomiedzy firmami!

Obie firmy i CDP i Gram wejda w sklad nowo tworzonej grupy kapitalowej. Jest to proces zwiazany z dojrzewaniem naszej organizacji i z tym, ze powoli nastepuje rozdzial funkcji wlascicielskiej od funkcji "szefoskiej". Tak jak dzieje sie to w spolkach gieldowych. Akcjonariusze, to jedno, a szefostwo firmy to cos zupelnie rozdzielnego.

Oczywiscie w CDP jeszcze nie wszystko jest tak poukladane. W spolkach gieldowych sa: akcjonariusze (wlasciciele), rada nadzorcza, i Zarzad. W tworzacej sie strukturze grupy CDP, zarzad (na razie taki sam we wszystkich spolkach) pelni bardziej role rady nadzorczej. Czyli reprezentuje wlascicieli, ktorzy sa inwestorami w poszczegolne firmy, ale nie bierze udzialu w zarzadzaniu spolka. Docelowo sadze, ze bedziemy mieli normalne rady nadzorcze. Ale ukladanie formalne calej struktury jest dopiero w toku. Na koncu, bedzie jasno i przejrzyscie i role wszystkich organow beda opisane, aby bylo wiadomo, kto za co jest odpowiedzialny i jakie moze podejmowac decyzje. Mysle, ze wtedy to juz naprawde wszystko bedzie jasne i uporzadkowane. I wtedy bedziemy gotowi isc na gielde:)

Aha i drugi temat, to sprawa obecnosci CDP w internecie. Oczywiscie mamy pewne plany, ale milej bedzie jak pozostanie to niespodzianka;) Na pewno sporo bedzie sie w tym roku w sprawach internetowych, zarowno w CDP jak i w gramie dzialo:)

..Na pewno jeśli chodzi o gram-CDP, to jak pisalem jakiegos wielkiego rozstania nie bedzie. Dla obu stron nadszedl czas na realizacje wlasnych planow. A obie firmy mierza wysoko i nie ma po co dociazac sie dodatkowymi wiezami i zobowiazaniami. Oczywiscie na wielu polach bedziemy dalej wspolpracowac. Bo dla wszystkich jest to korzystne.

Mam nadzieje, ze conieco wyjasnilem:)

Aha i to dopiero poczatek niespodzianek w tym miesiacu. Kolejna porcja juz 18 lutego:)
Pozdr
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:54, Spaykus napisał:

> bliżej Wam do firmy ze sprzętem medycznym :)

Coś sugerujesz, hehe? :>


Stwierdzam Fakt - siedzicie w budynku "A" jak drużyna "A" a my w "E" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:39, Anim napisał:

Stwierdzam Fakt - siedzicie w budynku "A" jak drużyna "A" a my w "E" :)


Tak, wiem. Chodziło mi raczej o bliskie umiejscowienie firmy oferującej sprzęt medyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:55, Spaykus napisał:

Tak, wiem. Chodziło mi raczej o bliskie umiejscowienie firmy oferującej sprzęt medyczny
;)


Wyjdź 5 kroków przed firmę, skręć w prawo idź 10 kroków, obróć się w prawo - stoisz przed firmą ze sprzętem medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z gwarancją na nośniki?? Rozumiem, że wcześniej nie było z tym problemu bo finansował je(nowe nośniki) CD-P, lecz mam nadzieje, że teraz gdy się usamodzielniliście nie będzie z tym kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow.
Widzę, że Gram się rozwija... Tylko, że niebiescy stali sie zielonymi...Hmm...Muszę teraz dla was Gramstory zmieniać xD.
Po drugie:
Szykuje się Gram 2.0? Tylko co z Gramsajtami? Chyba zostaną? Nie mam ochoty robić wszystkiego od nowa... A moje wpisy muszą być też zachowane...No dobra. Mogą być zachowane :).
Tak czy siak nie podoba mi sie wygląd forum... Tamten był lepszy. No, ale cóż... Rozwój :]. Trza sie dostosować. Tylko blagam przy wprowadzaniu nowego Gram 2.0 nie eliminujcie gramsajtów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować