Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl niezależną spółką!

215 postów w tym temacie

"kojarzył się najlepszą ceną, najszybszą obsługą"

Niestety bardzo dluga droga przed wami aby tak sklep gram sie ludziom kojarzyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:42, Bodasz napisał:

Czyli co? Jedziemy po całości i źle oceniamy gry CDP? ;)


Jak zasłużą :D
A tak poważnie - niezależność nie polega na tym, że zaczniemy mieszać z błotem każdą kolejną grę wydawaną przez CDP (tak samo jak wolność nie polega na tym, że można robić, co się chce - to jest błędny sposób postrzegania tego stanu). Zresztą nie popadajmy w skrajności. Dotychczas też nie było tak, że każda recenzja była pieśnią pochwalną na cześć konkretnej gry. Nie szukając daleko - Empire Earth III jakoś nieszczególnie przypadł naszemu recenzentowi do gustu.

Dnia 01.02.2008 o 20:42, Bodasz napisał:

Tak bardziej serio - jestem ciekaw czy teraz w sklepie gramu pojawią się na przykład
gry Cenegi.


Zupełnie szczerze i, jeśli to możliwe, prywatnie - mam taką nadzieję.

Dnia 01.02.2008 o 20:42, Bodasz napisał:

Gram 2.0? Cóż, mam nadzieje, że nie będzie to oznaczać nowego forum, gramsajtów i wielkiego
zamieszania.


Okaże się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:54, Laska-z-Polski napisał:

Dochód ze sprzedaży gier idzie na CDP, oczywiście? Ale jakąś prowizję z tego macie, hę?
;)


Przykro mi, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :] To oznacza że w ofercie nie będzie tylko gier CDP a również Cenegi...bardzo dobrze. No i czekam na wersję 2.0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:55, 143872 napisał:

Hmm ... Może to, że CDP jest wydawcą gier a wy jedynie macie sklep internetowy i bardzo
dobre forum, równie dobrze mogli by sami teraz coś takiego zrobić i zrezygnować z waszej
pomocy, ale tego pewnie zrobić nie mogą to zapewne istnieje jakaś umowa na wypadek takiej
sytuacji. Może źle mówię, nie znam się na tym, jestem jeszcze młody ;)


Jedynie sklep internetowy i forum powiadasz? Cóż, ja zauważam jeszcze prężnie działającą działeczkę community (globalnie) i doświadczoną ekipę redakcyjną + cały sztab ludzi, których na co dzień na gram.pl nie widać (programiści, graficy, handlowcy, etc.).

Z czasem gram.pl rozrosło się do tego stopnia, że nastał czas na przecięcie pępowiny i spróbowanie czegoś nowego. Może szalonego, może nieoczekiwanego, ale na pewno godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:03, Beliar-13 napisał:

Świetna wiadomość :] To oznacza że w ofercie nie będzie tylko gier CDP a również Cenegi...bardzo
dobrze.


No to już jest nadinterpretacja. Jak napisałem wcześniej - osobiście chciałbym, aby te gry się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przegrałem masz rację :D Mówiłem że się nie znam ;) I słusznie, czas wypłynąć na szeroką wodę, oby wam się powiodło i żebyście dalej się rozwijali. No i rozbudujcie porządnie tą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, jesteście naprawdę świetnym serwisem, który od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie a mimo to potrafił rozwinąć się jeszcze bardziej. Gram.pl pamiętam od pierwszego dnia powstania i od razu przypadł mi do gustu, mimo że nie przepadam za tego typu „portalami społecznościowymi” (jeśli można to tak nazwać). Macie naprawdę bardzo fajną wizje rozwoju swojego serwisu (kolektyw, gramsajty) i tego gratuluje wam najbardziej, bo zazwyczaj inni albo spoczywają na laurach albo po roku już nie mają pomysłu/ochoty na prowadzenie serwisu. Już nie mogę się doczekać Gram 2.0 które na pewno będzie jeszcze bardziej udane, czego wam, gramowiczą i sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:09, 143872 napisał:

No dobra, przegrałem masz rację :D Mówiłem że się nie znam ;) I słusznie, czas wypłynąć
na szeroką wodę, oby wam się powiodło i żebyście dalej się rozwijali. No i rozbudujcie
porządnie tą stronę :P


Dobrze będzie. Musi być :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Kolektywu. Wiadomo, że w dużej mierze to oficjalne strony, które w naturalny sposób powinny przynależeć do wydawcy gier, o których traktują. Jednak Kolektyw miał swoją "bazę" na gram.pl. Jak to zostanie teraz rozwiązane? Czy już zostało ustalone coś w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle, wierzę w was :D Ale coś mi się nie chce wierzyć w "... kojarzył się najlepszą ceną, (...) uzyskali najlepsze ceny na gry i sprzęt ..."; Jeżeli tak będzie no to gry będą musiałby być naprawdę tanie :] Prawda czy tylko taki chwyt mydlący oczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:27, 143872 napisał:

No ja myśle, wierzę w was :D Ale coś mi się nie chce wierzyć w "... kojarzył się najlepszą
ceną, (...) uzyskali najlepsze ceny na gry i sprzęt ..."; Jeżeli tak będzie no to gry
będą musiałby być naprawdę tanie :] Prawda czy tylko taki chwyt mydlący oczy ? :)


Zakładam, że koleżanki i koledzy bliżej związani ze sklepem wiedzą co mówią :)

Orish > Niekoniecznie. Funkcjonowanie oficjalnej polskiej strony nie jest i nigdy nie było tożsame ze stawianiem strony na serwerze należącym do wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, a DNF jest dopracowywany, co?? Jak nic zbliża się koniec świata!!! Apokalipsa powiadam...
A tak na serio: Im więcej gier w sklepie, tym lepiej już, od dawna postrzegałem gram.pl jako taką fortece dla graczy, taką czysto graczowską społeczność :P. Ale do pełni tego obrazu brakowało mi tego czegoś... Może teraz to coś się znajdzie?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:55, 143872 napisał:

równie dobrze mogli by sami teraz coś takiego zrobić i zrezygnować z waszej pomocy,


Takiej wiedzy nie mam, ale zgaduje, ze gram.pl jest nadal wlasnoscia CDP (lub prezesow CDP) i zyski przynoszone przez gram beda szlu w tamtym kierunku. Po co zatem strzelac sobie w stope robia samemu sobie konkurencje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinno być materiałem tygodnia a nie "Duke Nukem Forever wciąż dopieszczany"
Swoją drogą gratulacje rozwoju i pomyślności na nowej drodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:25, Orish napisał:

Ja mam pytanie odnośnie Kolektywu. Wiadomo, że w dużej mierze to oficjalne strony, które
w naturalny sposób powinny przynależeć do wydawcy gier, o których traktują. Jednak Kolektyw
miał swoją "bazę" na gram.pl. Jak to zostanie teraz rozwiązane? Czy już zostało ustalone
coś w tej kwestii?


Ja bym zgadywal ze Kolektyw zostanie (bardzo mozliwe, ze w koncu pojawia sie strony innych dystrybutorow), ale beda dodane reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Od tego czasu będziemy nawiedzani reklamami gugla oraz CDProjekt,czy innych wydawców, z innych dziedzin. : P
Według mnie dobrze, skończą się podejrzenia o związki z CDP oraz może w końcu zaczniecie sprzedawać gry od Cenegi, a jak na razie to tutaj jest mi najlepiej kupować, najszybciej dochodzi i w najlepszym stanie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować