Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40 000: Dawn of War – Soulstorm - Zapowiedź

127 postów w tym temacie

Podobną zdolność ma Etheral. Też klonuje jednostkę. Więc wychodzi na to samo ;)

Zapomniałem... Klon Monolitu z tego co wiem, ma działać na takiej samej zasadzie, czyli imitacja walki, bez obrażeń.

Dnia 02.02.2008 o 17:45, Bambusek napisał:

Znowu na koniec dema, jak sie je wyłącza, mamy informację, że stare rasy dostaną nowe
jednostki i nowe ulepszenia. Ciężko to interpretować, bo nie pisało wyraźnie, że chodzi
tylko o latadła.

Nie będzie nic poza jednostkami latającymii, osoby biorące udział w becie całkowicie temu zaprzeczają.

Pare miesięcy temy kupiłem podstawke świetna gra. Następnie co kupie to ten ów dodatek wygląda świetnie ale wole zobaczyć Dawn of War 2.

@Harvenar: A jak można nazwać sytuację w CoH? Właściwie tak samo bo balans i Relic nie trzyma się kupy.
Widzę że niezła kłótnia zrobiła się o to czy będą nowe jednostki, z tym jednak poczekam do pierwszej recenzji. DC kupiłem zaraz po premierze, teraz jednak zaczekam.

Szkoda że w SS nie będzie Tyranidów, i bedzie trzeba czekać na DoW 2 bo to ciekawa rasa. Mam nadzieję że Sisters of Battle i Dark Eldarzy nam to wynagrodzą ;].

Zapowiada się ciekawy dodatek do WH40k :)

Sam jutro postaram się ściągnąć demo. Ciekaw jestem, czy spełni moje oczekiwania. Soulstorm nieźle sie zapowiada, ale mam nadzieje że rzeczywiście będzie to dobra pozycja. Jeżeli tak, to na pewno się w nią zaopatrzę :)

Dnia 02.02.2008 o 17:50, Bambusek napisał:

No wiem, że we fluffie mieli starcie ze sobą. Dokładniej Deceiver, w swoim stylu, wystawił
"kolegę".

Możliwe, że w kampanii ze względów fabularnych ograniczą tylko do Deceivera, a wybór pozostawią jedynie w skirmishach . Takie posunięcie byłoby rozsądne moim zdaniem.

Hmm, przyzwanie Celestynki będzie fajowskie. W końcu będę miał coś na tego znienawidzonego przeze mnie krwiopijcę :D

Po pierwsze, Relic powinien zwolnić aktualne osoby odpowiadające za balans i zatrudnić nowe. Po drugie, robi się z tego wszystkiego coś na kształt simsów (nie mówie że źle, że dodaja nowe rasy i jednostki... ale patrz pkt. 1.). Po trzecie, dodanie jednostek latająych jest strzałem w stope jak dla mnie, całe piękno tej gry kryje się właśnie w manewrach na ziemi, przynajmniej dla mnie (laika, który mało ma styczności z figurkowym oryginałem, dopiero się do tego zabieram :P). Po trzecie zaś, czemu do cholery nie ma Tyranidów? :P A tak poza tym mogliby całe siły skupić na DoW 2 a nie dorabianiu kolejnych (bardzo fajnych, ale ileż można odgrzewać to samo) dodatków. Summa summarum, tego dodatku nie mam zamiaru kupować, wypaczenie pola walki przez dodanie jednostek latających, jest dla mnie nie do przyjęcia (całe piękno starć w stylu melee straci sens, bo po co kupować jednostki do melee skoro przeciwnik bombarduje od góry? :F).

Dnia 02.02.2008 o 20:05, BigFish napisał:

Po pierwsze, Relic powinien zwolnić aktualne osoby odpowiadające za balans i zatrudnić
nowe. Po drugie, robi się z tego wszystkiego coś na kształt simsów (nie mówie że źle,
że dodaja nowe rasy i jednostki... ale patrz pkt. 1.).

Nie sądzę, raczej to już ostatni dodatek przed DoW 2. Zresztą do dodania zostali im już tylko Tyranidzi i Daemonhunters jako osobna armia (bo mają już swoich przedstawicieli w SM).

Po trzecie zaś, czemu do cholery nie ma
Tyranidów? :P

Było już mówione o tym setki razy, dlaczego na Tyranidów przed DoW 2 nie ma co liczyć.

Uważam, że Dawn of War jest pierwszym RTS-em lepszym, od Starcraft-a jeśli idzie o multiplayer - szybsza, większa i dużo ciekawsza. Co do dodatku to mam nadzieje, że będzie to już ostatni i nareszcie usłyszymy o DoW 2. Niestety przypuszczam, że zobaczymy jeszcze jeden dodatek, w którym dojdą w końcu tak bardzo oczekiwani przez wielu graczy Tyranidzi. Nowy dodatek kupie na pewno dla kampanii, ponieważ podoba mi się tego typu rozgrywka. Co do nowych „ras” to akurat obie niezbyt mnie interesują, ponieważ moimi ulubieńcami są, Necroni.

(bardzo fajnych, ale ileż można odgrzewać to samo) dodatków. Summa summarum, tego dodatku
nie mam zamiaru kupować, wypaczenie pola walki przez dodanie jednostek latających, jest
dla mnie nie do przyjęcia (całe piękno starć w stylu melee straci sens, bo po co kupować
jednostki do melee skoro przeciwnik bombarduje od góry? :F).

jednostki latajace niczego nie wypaczaja, sa tylko dodatkiem. Zagraj sobie najpierw w demo Soulstorm to zobaczysz. Szykuje sie dobry dodatek tak samo jak poprzednie dwa :) Jakby jednak sprawili niespodzianke z tym Dredem dla chaosu...psst nic nie mowilem ;)

moim zdaniem bigfish dobrze powiedział tylko że zamiast dodawać coraz więcej latających niech wsadzą tyr.
i więcej jednostek space.

Zaloguj się, aby obserwować