KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

otóż dobrych parę lat temu oglądałem pewien film i za nic nie mogę sobie przypomnieć innych wątków z niego prócz tego jak cały dom(CAŁY) był transportowany po lodzie(jeziorze, rzecze) w inne miejsce.. pamiętam jedynie jak dziewczynka chyba do matki swojej mówiła że ten dom jest smutny i że chyba źle czuł się w miejscu gdzie wcześniej został wybudowany.. moge dodać że dom pozniej chyba stał na jakimś wzgórzu, klfie i był przywiązany sporymi linami do ziemi... opis szczątkowy ale jedynie tyle pamiętam..może ktoś zna tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 20:00, kuba9876543210 napisał:

To nie to... mimo, ze bardzo pasuje do mojego opisu :P. Z tego co pamietam w tamtym filmie
glowna postac miala chyba dlugie wlosy i byla to bardziej rekonstrukcja ciala z innych
cial niz nowy twor. Ale dzieki za checi, jesli cos jeszcze moze znasz to wrzuc.


Ameryki nie wymyślę lista filmów o frankensteinach lub podobnej tematyce:
http://www.imdb.com/keyword/frankenstein%27s-monster/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem w tym filmie nie było sceny gdy bohater [?] był nagi [ przynajmniej od pasa w górę ] i w pewnym momencie gdy był otoczony jakąś czerwoną chmurą czy dymem [ nie pamiętam niestety dokładnie ] to zaczęły mu z przedramion wychodzić kości? A jeżeli to nie był ten film to czy ktoś może kojarzy taki motyw w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze w pewnym momencie byl nagi, wiecej niestety nie pamietam, bo dosc dawno to ogladalem (i jak pisalem wczesniej, moze z pol godziny obejrzalem).

@Kerkas

Dzieki, w wolnej chwili przejrze ta liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego filmu. Była to komedia opowiadająca o pewnym chłopaku przy kości, który kochał muzykę. Pamiętam że w jednej z pierwszych scen, było pokazane jak jest młody i wpada do pokoju gdzie jego porządna rodzina jadła kolacje, a on zaczął śpiewać piosenkę o tym jak był na imprezie. Następnie wyruszył w podróż.
Pamiętam że fragmenty filmu przewijały się w temacie "kwasy"
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Z 2 lata temu nie wiem czy na tvn czy na polsacie lecial swietny film i juz od jakiegos czasu szukam go i nie potrafie przypomniec jak sie nazywal.. bede wdzieczny za pomoc.

Film jest o chlopaku ktory podrozowal czy cos przyjechal do znajomych czy matki.mieszkali oni w campingu poznal tam dziewczyne zakochal sie jednak wyruszyl w podroz zapisywal wszystko w notatniku chyba .na koncu filmu znajduje sie w gorach znalazl opuszczony stary samochod zostal w nim zjadl jakas trujaca rosline meczyl sie tam i zmarl w tej przyczepie prosze o pomoc;) jezeli ktos wie jaki to fil prosze o kontakt gg 16003296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 13:37, krasik44 napisał:

Film jest o chlopaku ktory podrozowal czy cos przyjechal do znajomych czy matki.mieszkali
oni w campingu poznal tam dziewczyne zakochal sie jednak wyruszyl w podroz zapisywal
wszystko w notatniku chyba .na koncu filmu znajduje sie w gorach znalazl opuszczony stary
samochod zostal w nim zjadl jakas trujaca rosline meczyl sie tam i zmarl w tej przyczepie
prosze o pomoc;) jezeli ktos wie jaki to fil prosze o kontakt gg 16003296


Chodzi Ci o Into the Wild. Polski tytuł to o ile pamiętam Wszystko za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film do odgadnięcia, chociaż tym razem może być troszkę trudniej, bo najprawdopodobniej będziecie musieli zgadywać na podstawie jednej sceny. ( dawno go oglądałem, mało pamiętam ) :>
Akcja rozgrywała się w niemieckim ( najprawdopodobniej ) obozie koncentracyjnym/jenieckim. W jednej celi umieszczonych było kilku więźniów. W pamięć najbardziej mi zapadła jedna scena - wybór osób do egzekucji. Więźniowie musieli decydować między sobą. Jeden się zgłosił ( ratując życie innemu; chyba głównemu bohaterowi ), ale w zamian kazał zapisać jego rodzinie duże pieniądze ( ten drugi był bogaty ).
To by było w zasadzie tyle. Wybaczcie tak szczątkowy opis, ale po takim czasie nie jestem w stanie sobie więcej przypomnieć :)
Z góry dzięki za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuję filmu, pamiętam, że na początku filmu przedstawiali bohaterów ciekawy sposób, akcja działa się w barze i jakieś takie małe stwory atakowały. Wiem że 3 części tego wyszły i to tyle co pamiętam. Może ktoś kojarzy i zna tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że starsza sprawa ale nie mogę sie powstrzymać:P Ten film to "Kroniki portowe":
http://www.filmweb.pl/Kroniki.Portowe
Piszę bo to naprawdę znakomity film ze znakomitą obsadą, muzyką i klimatem, możę więcej osób się zainteresuje. Ostrzegam jednak, że jest bardzo spokojny (dla mnie wręcz uspokajający) więc akcji się proszę nie spodziewać;].

@Mefisto
Możę Gremliny?:D Tyle, że wyszły tylko dwie części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:18, VeQtor napisał:

Wiem, że starsza sprawa ale nie mogę sie powstrzymać:P Ten film to "Kroniki portowe":
http://www.filmweb.pl/Kroniki.Portowe
Piszę bo to naprawdę znakomity film ze znakomitą obsadą, muzyką i klimatem, możę więcej
osób się zainteresuje. Ostrzegam jednak, że jest bardzo spokojny (dla mnie wręcz uspokajający)
więc akcji się proszę nie spodziewać;].

@Mefisto
Możę Gremliny?:D Tyle, że wyszły tylko dwie części...

nie nie gremliny, akcja przez cały film dzieje się w barze na odludziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 17:58, Mefisto napisał:

poszukuję filmu, pamiętam, że na początku filmu przedstawiali bohaterów ciekawy sposób,
akcja działa się w barze i jakieś takie małe stwory atakowały. Wiem że 3 części tego
wyszły i to tyle co pamiętam. Może ktoś kojarzy i zna tytuł.

tylko to przychodzi mi do glowy http://www.filmweb.pl/film/Krwawa+uczta-2005-210050
ale ten film raczej jest slaby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 18:23, vip_konius napisał:

> poszukuję filmu, pamiętam, że na początku filmu przedstawiali bohaterów ciekawy
sposób,
> akcja działa się w barze i jakieś takie małe stwory atakowały. Wiem że 3 części
tego
> wyszły i to tyle co pamiętam. Może ktoś kojarzy i zna tytuł.
tylko to przychodzi mi do glowy http://www.filmweb.pl/film/Krwawa+uczta-2005-210050
ale ten film raczej jest slaby:)

taaaak FEAST to jest ten film, dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam łatwego pytania gdyż o filmie praktycznie nic nie wiem. otóż jak wchodziłem wczoraj na sale kinową to leciała reklama jakiejś komedii od dwóch gościach (chyba). macie pojęcie co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się