KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 07:39, Massa napisał:

Drugi film opowiadał

Wydaje mi się, ze chodzi o ten film: "Kto pierwszy, ten lepszy!"
Pierwszego nie znam...nawet z opisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to ten film, wielkie dzięki :) Jeszcze ten pierwszy jak mi ktoś powie będę spełniony.

BTW. Juri Bojka na avku? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 09:15, Massa napisał:

Zgadza się to ten film, wielkie dzięki :)

Oglądałem jakoś niedawno. Cieszę się, że chociaż częściowo mogłem pomóc :)

Dnia 30.04.2012 o 09:15, Massa napisał:

BTW. Juri Bojka na avku? ^^

A jak! Nie ma lipy! Super film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany szukam innego filmu ale informacje o nim mam bardzo szczątkowe ale może ktoś coś skojarzy: nie wiem o co dokładnie chodziło w tym filmie ale jedynym [ głównym ] motywem jaki znam jest to że jakiś gość [ prawdopodobnie 20 parolatek choć to nie jest pewne ] poznaje na jakieś imprezie [ chyba ] jakąś 14-16latkę z którą się umówił przez internet, prawdopodobnie miał tam miejsce jakiś nielegalny wątek seksualny [ gwałt? ], w każdym razie morduje on dziewczynę i zwłoki ładuje do beczki którą zakopuje [ nie jestem tego ostatniego pewien ]. Po tej akcji podobnie czyni z koleżanką zamordowanej ale tą dla odmiany ładuje do beczki i żywcem zakopuje w beczce w której rozkładają się zwłoki pierwszej dziewczyny. Czy ktoś cokolwiek kojarzy jaki to może być film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie skojarzyć ten film bo zaraz zwariuję jak go nie znajdę. Nie za wiele z niego pamiętam, dlatego też nie chcę was wprowadzać w błąd. Wiem tylko, że był sobie młody chłopaczek i młoda dziewczynka i oni się po latach spotkali w takich okolicznościach, że on sobie pił wodę z takiej fontanny czy coś, a ona znienacka podeszła i też zaczęła pić i go tak językiem o język smyrała :D Taka bardzo ładna blondynka. Ta scena jedynie utkwiła mi w pamięci, być może dlatego, że widziałem ją w reklamie tego filmu, gdyż leciał on już na polsacie. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich i każdego z osobna. Trochę zboczę z tematu ale może ktoś będzie potrafił mi pomóc. Szukam kabaretu lub skeczu z Andrzejem Grabowskim o płonącej stodole, jedyny tekst jaki mi tu podają to "łon łonemu"
Czy ktoś pamięta coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 22:00, darkwind21 napisał:

Czy ktoś pamięta coś takiego.

Ten skecz się nazywa Pożar - wyskakuje pod hasłem Andrzej Grabowski Pożar. Film na YouTube jest zablokowany z powodu naruszenia praw autorskich TVP. Wyskakują strony, gdzie można pobrać skecz w formie mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chodzi mi o nowy film; nie wiem czy już wyszedł, ale jakiś czas temu czytałem o nim na jakimś portalu filmowym. Motyw był taki, że matka pewnej dziewczyny jest opętana i chyba zamknieta gdzieś w Watykanie, gdzie córka jedzie ją odwiedzić:) Jeżeli ktoś kojarzy to proszę o tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 15:07, Dard napisał:

Witam, chodzi mi o nowy film; nie wiem czy już wyszedł, ale jakiś czas temu czytałem
o nim na jakimś portalu filmowym. Motyw był taki, że matka pewnej dziewczyny jest opętana
i chyba zamknieta gdzieś w Watykanie, gdzie córka jedzie ją odwiedzić:) Jeżeli ktoś kojarzy
to proszę o tytuł:)

Może ten http://www.filmweb.pl/film/Demony-2012-622009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Długie lata szukam już dwóch filmów jakie oglądałem około 20 lat temu.

Pierwszy to; mafia uprowadza cały pancerny samochód przewożący pieniądze, i wkłada go wraz z załogą do przyczepy wielkiego tira. Dzięki temu unikają złapania przez policyjne helikoptery, itd. Potem dzieją się różne rzeczy aż gdy na karku maja policję, będąc bez wyjścia mafioza z ukochaną popełniają samobójstwo skacząc z wysokiej góry. Film był chyba Rosyjski i chyba miał 2 odcinki, ale nie wiem.


Drugi film to chyba Japoński.
Otóż najbardziej profesjonalna grupa wojskowa przenosi się w czasie, po czym w dawnych czasach atakują ich wojska uzbrojone bardzo prymitywne. Toczą się walki a współczesna armia traci swe uzbrojenie, w końcu traci helikopter,,,,, i nie pamiętam co dalej w końcu 20 lat robi swoje :)

Dziękuję za pomoc, i bardzo jestem ciekaw czy ktoś pamięta te perełki za którymi tęsknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:18, natibo napisał:

Drugi film to chyba Japoński.
Otóż najbardziej profesjonalna grupa wojskowa przenosi się w czasie, po czym w dawnych
czasach atakują ich wojska uzbrojone bardzo prymitywne. Toczą się walki a współczesna
armia traci swe uzbrojenie, w końcu traci helikopter,,,,, i nie pamiętam co dalej w końcu
20 lat robi swoje :)

Z ruskim kinem ci nie pomogę, ale drugi filmem może być to
http://www.imdb.com/title/tt0083050/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:30, zadymek napisał:

/cut/
Z ruskim kinem ci nie pomogę, ale drugi filmem może być to
http://www.imdb.com/title/tt0083050/


Dziękuję za tak szybkie pzypomnienia :)
Oglądnałem zwiastun ale sam nie wiem czy to był ten film, bo jakoś prostacko nagrany mi się wydaje, chociaż za komuny wiele prostackich filmów zdawało się być nowoczesnymi :)
Poniżej ukazałem zwiastun tego filmu;

http://www.nipponcinema.com/trailers/gi-samurai-trailer
Jest tam ujęcie że jakby czasem byli sobie przyjaciółmi grupa przeszłosci i przyszłosci, a wmym filmie chyba cały czas byli sobie wrogami.....hmmmm...

Co do rosyjskiego filmu to nie ma jakiegoś sposobu by go odnależć? W końcu scenariusz wydaje się byc interesujący, nie prawdaż ?

Cos mi sie obił o uszy tytuł rosyjskiego filmu ,,konwój", i szukając znalazłem inny fajny film ,,Konwojent" ( Convoyeur, Le )2004 . Jestem wtrakcie oglądania i szukania filmu mych wspomnień :)

Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2012 o 18:20, natibo napisał:

Cos mi sie obił o uszy tytuł rosyjskiego filmu ,,konwój", i szukając znalazłem inny fajny
film ,,Konwojent" ( Convoyeur, Le )2004 . Jestem wtrakcie oglądania i szukania filmu
mych wspomnień :)


Filmu ,,Konwojent" ( Convoyeur, Le )2004 nie polecam, bo jest beznadziejny, ale rosyjski polecam tyle że nie wiem jak go odnależć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szukam nazwy filmu, który oglądałem kilka lat temu w TV. Opowiadał on o nastolatku, który zaprzyjaźnił się w nowej uczennicy w szkole. Był ułożonym chłopakiem, który dobrze się uczył, więc pomagał jej w lekcjach. Ona należała do "niegrzecznych" dziewczynek i pewnego raz poszli w tango (za jej namową). Młody ją zaciążył i postanowili z rodzicami, że po narodzeniu oddadzą to dziecko. Chłopak jednak nie chciał tego zrobić i powiedział, że dziecko wychowa. Film ten raczej spokojny, opowiada głównie o jego losach, prawdopodobnie na faktach i tylko emitowany w TV. Pamiętam, że na początku filmu młodzi grali Któregoś Tonego Howka, prawdopodobnie w część trzecią, więc rok produkcji oscyluje między 2000 a 2002. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się