KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2014 o 00:32, Malevyn napisał:

ktos moze kojarzy dosc stary film gdzie ludzie schodzili pod powierzchnie ziemi i gineli
bo byli tam obcy czy cos takiego ?
rok produkcji byl raczej ~2000 roku
poza tym o ile dobrze pamietam przez caly film nie pokazali tych istot, ale moge sie
mylic


Cześć! Pewnie nie to.... ;) co ja myślę, ale tak mi przyszedł do głowy ten film jak Twój post przeczytałem.
Tytuł "Wehikuł Czasu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 20:18, SurgeonOfDeath napisał:

Szukam filmu, które dość słabo pamiętam. Pamiętam, że w tym filmie było Pole Kukurydzy,
Szosa
i wydaje mi się, że był jakiś motyw czerwieni. Tak coś mi się z demonami kojarzy, albo
jakąś apokalipsą.

BTW, to nie jest Child of the Corn. Sprawdzałem i to nie jest to, co pamiętam.



Witaj!!! Przychodzi mi do głowy jeden film... był tam motyw czerwieni... i demon ( można tak powiedzieć) jeśli ktoś oglądał ten film to wiecie o co mi chodzi.... Tytuł "Osada" :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu i nie mogę znaleźć, bo zapomniałam tytułu.
Średnio pamiętam fabułę ale zaczynało się w nocy,ze jak już wszyscy śpią to tacy strażnicy chronią dzieci przed koszmarami. Jednej dziewczynki nie udało się uratować. Potem było coś o mężczyźnie, który był zapracowany i skłócony ze swoim ojcem. Nie mógł się z nim pogodzić. Potem jakaś scena, ze dziewczynkę porwał jakiś potwór,nie było widać twarzy, ona była chyba bez butów czy coś i on ją prowadził gdzieś tam, spotkali jakiś domek i w srodku była straszna kobieta z perukami czy cos. A ten potwór ją dalej gdzieś tam ciągnął. Ci strażnicy szukali jej i w ogóle to był jakiś inny świat i znaleźli takiego mężczyznę co kontrolował czas i zakładał tak jakby taką bombe czasową,która doprowadzała do serii zdarzen i to chodziło o tego pracoholika czy zdąży dojechać do szpitala do swojego ojca(chyba) i w szpitalu on szedł a w międzyczasie te złe stworzenia prowadziły wojne z tymi strażnikami,zeby on mógł zdążyć. Troche dziwny film,ale daje do myślenia i można się wzruszyć. Mam nadzieje,ze ktoś go widział ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 16:13, Tyler_D napisał:

To jest oczywiście bardzo dobry film a jego tytuł to Ink. ;)

Jest ! Jesteś genialny. Dziękuję :D U mnie wśród znajomych nikt go nie widział, a uważam też, że jest bardzi dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, a dokładniej horroru lecz nie pamiętam tytułu. Oglądałem ten film wiele lat temu więc pamiętam tylko kilka scen. W jednej scenie mężczyzna stał przed lustrem, zaciął się przy goleniu i gdy zaczął pocierać ranę zaczęła schodzić mu skóra z twarzy. Pamiętam także że po jednym z pomieszczeń latały różne przedmioty. Jeżeli dobrze pamiętam to akcja filmu działa się w dużym domu, a cała sytuacja dotyczyła rodziny do ktorej później dołączyła grupa ekspertów która miała im pomóc. Jeżeli ktoś pamięta co to za film to proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam tytulu filmu w ktorym duch przejmowal kontrole/wstrzeliwal sie w ludzi i nikt nie zdawal sobie z tego sprawy oprocz jednego faceta. Na koniec filmu udalo mu sie zaciagnac podstepem jakims do chaty w lesie faceta ktorego kontrolowal ten duch i go zastrzelic i oczywiscie siebie tez zastrzelil zeby go ten duch nie przejal. duch mial okrejlona ilosc czasu na to zeby sie w kogos wstrzelic zeby nie umrzec a ze nikogo w lesie nie bylo bo wszyscy martwi to wstrzelil sie w kota i w ten oto sposob przezyl mimo wszystkol.

kto zna? pamieta? plz pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 20:04, sirius83 napisał:

szukam tytulu filmu w ktorym duch przejmowal kontrole/wstrzeliwal sie w ludzi i nikt
nie zdawal sobie z tego sprawy oprocz jednego faceta. Na koniec filmu udalo mu sie zaciagnac
podstepem jakims do chaty w lesie faceta ktorego kontrolowal ten duch i go zastrzelic
i oczywiscie siebie tez zastrzelil zeby go ten duch nie przejal. duch mial okrejlona
ilosc czasu na to zeby sie w kogos wstrzelic zeby nie umrzec a ze nikogo w lesie nie
bylo bo wszyscy martwi to wstrzelil sie w kota i w ten oto sposob przezyl mimo wszystkol.


To chyba będzie W sieci zła/Fallen (1998)

Mogłem pomylić tytuł ale pamiętam, że był taki film z Denzelem Washingtonem w głównej roli, który pasuje to podanego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielgachne.

tak latwo zapamietac cos niekonkretnego ale tyltu to juz problem.
to samo z imieniami mam gebe skojarze ale imie zapamietac uuuu to juz masakra.
jakie jaja sa jak poznaje dziewczyne hehe

pozdro i jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to moje zapytanie.
Raczej horror. Zaczyna się standardowo: rodzina podróżuje sobie autem klasy kombi. W dziwnym miasteczku psuje się samochód więc chcąc nie chcąc muszą szukać pomocy. Okazuje się że nie ma żywego ducha w okolicy, synowie głowy rodziny (jeden chyba adoptowany albo pasierb) trafiaja do apteki w której lekarstwa pochodzą z 1947 roku, z tym że nie jestem pewien co do daty (później okazuje się że w tym roku miała miejsce eksplozja bomby w okolicy). W każdym razie noc spędzają w jednym z budynków. W nocy "coś" podchodzi do rodziny, kradnie klucze i gdy rano familia się budzi okazuje się że auta nie ma. Jest również motyw podziemnych korytarzy pod miastem, czasem ukazane jest przemierzanie tychże pomieszczeń z perspektywy istoty. Jedna z komór jest wypełniona dziecięcymi maskotkami. Następnie ojciec z chłopakami wyrusza przez pustynie do okolicznego miasta - po drodze jeden z nich wyrywa się na przód i za wydmą znika - zostają po nim tylko okulary. Po dotarciu do miasta nie moga się dogadać z mieszkańcami w tym sensie iż autochtoni wyraźnie unikają rozmów na temat posiadłości. Po powrocie do miejsca w którym utknęli skądś wynajdują jakieś auto i gdy próbują się wydostać przez ulice ciężarówka zajeżdża im drogę. Był jeszcze motyw że żona dostaje się do tych podziemnych korytarzy, trafia na komore z maskotkami i ucieka.
Opis przypomina "wzgórza mają oczy" ale to chyba nie do końca to... Film produkcji amerykańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,szukam starego filmu o piracie który na lądzie opiekował się małą dziewczynką ,nie wiedziała kim jest , na końcu zostaje powieszony a opiekunka lub matka nie wypuszcza jej z domu i nie ma pojęcia że to on,w podkładzie muzycznym jest instrument drumla i on się chyba nazywa rede ale tego nie jestem pewny,szukałem wszędzie nie wiem czy to dramat czy przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam tytułu filmu z serii harlequin. Opowiada o dziewczynie, która pracowła na poczcie i pewnego razu zjawił się u niej prawnik, że ma się stwiać na odczytaniu testamentu. Kiedy zjawiła się na miejscu trafiła do pieknego domu, w którym matka 2 mężczyzn jej nie torelowała. Jeden był zaręczony, ale potem zerwał zaręczyny i z tytułową dziewczyną został. Pamiętam też, że mieli oni fabrykę statkó, chyba stocznię, w której robotnicy ogłosili strajk a ta dziewczyna pomogła go rozwiązać. Świta mi również jakaś podróż statkiem. Bardzo prosiłabym o pomoc. Ogłądałm ten film kilka lat do tyłu na TVP1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś "żółty" koleś z rodziną i jego dwóch kolegów.
Jeden mądry, a drugi żyjący zabawą.
Ten mądry i rozsądniejszy zakochuje się w blondynce, która jest dziewczyną kolesia, któremu przedziurawili twarz w barze, czy na jakiejś imprezie..
Jeden z nich miał zostać lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2015 o 11:33, rede66 napisał:

witam,szukam starego filmu o piracie który na lądzie opiekował się małą dziewczynką ,nie
wiedziała kim jest , na końcu zostaje powieszony a opiekunka lub matka nie wypuszcza
jej z domu i nie ma pojęcia że to on,w podkładzie muzycznym jest instrument drumla i
on się chyba nazywa rede ale tego nie jestem pewny,szukałem wszędzie nie wiem czy to
dramat czy przygoda


Film brytyjski , amerykański ?
Z którego roku mniej więcej mógł być lata 90. 2000. czy może wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.szukam filmu sprzed kilku lub kilkunastu nawet lat produkcji amerykańskiej.tematyka filmu jest chyba o ile dobrze pamiętam mezczyzna pracujacy jako wozny w collegu i przydarzyla mu sie taka sytuacja ktora zmusila godo tego ze musial zaliczyc jakis egzamin aby moc tam dalej pracowac a ze zrzyl sie z uczniami tej szkoly to ppomogli mu oni w przygotowaniach do tego egzaminu.tyle pamietam.szukam i szukam.bede wdzieczny za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2015 o 01:06, kerkas napisał:

Film brytyjski , amerykański ?
Z którego roku mniej więcej mógł być lata 90. 2000. czy może wcześniej ?

lata80 lub90nie pózniej a jakiej produkcji nie wiem raaczej 80 lub wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że po dość ubogim opisie filmu nie za bardzo dojdziecie o jaki tytuł mi chodzi, ale spróbuje. Koleś trafił do szpitala, ponieważ bodajże wypadł z okna czy coś takiego. Przykuty do łóżka, zaprzyjaźnił się z pielęgniarką, która później miała jakiś problem i on jej chyba przy czymś nie wydał. Sceną kluczową, którą zapamiętałem, była scena, w której właśnie Ci dwaj kochali się na jego łóżku, a ona miała wydziarane wielkie drzewo na plecach.
Jest ktokolwiek mi w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się