KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2015 o 20:29, SirPasolini napisał:

Wiem, że po dość ubogim opisie filmu nie za bardzo dojdziecie o jaki tytuł mi chodzi,
ale spróbuje. Koleś trafił do szpitala, ponieważ bodajże wypadł z okna czy coś takiego.
Przykuty do łóżka, zaprzyjaźnił się z pielęgniarką, która później miała jakiś problem
i on jej chyba przy czymś nie wydał. Sceną kluczową, którą zapamiętałem, była scena,
w której właśnie Ci dwaj kochali się na jego łóżku, a ona miała wydziarane wielkie drzewo
na plecach.
Jest ktokolwiek mi w stanie pomóc?

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Amiertelna+kuracja-2007-349737
To ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję filmu... Chodzi o napad na bank przez młodych ludzi, mieli oni takie śmieszne plastikowe maski. Napad wymyka się spod kontroli i zaczynają zabijać zakladników. Jeden z młodych jest synem tamtejszego szeryfa. Więcej nie pamietam, prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Lata 70-80te. Chłopak po wyścigu o "tchórza" umiera i staje się duchem. Pojawia się jako duch przy następnym pokoleniu i próbuje przestrzec przed swoimi błędami. Wyścigi tchórza do przepaści. Proszę o tytuł filmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 01:24, nowpawel napisał:

Szukam filmu.
Lata 70-80te. Chłopak po wyścigu o "tchórza" umiera i staje się duchem. Pojawia się jako
duch przy następnym pokoleniu i próbuje przestrzec przed swoimi błędami. Wyścigi tchórza
do przepaści. Proszę o tytuł filmu!!!


Chyba mówisz o tym: http://www.imdb.com/title/tt0089265/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Tak jak w temacie szukam filmu, oglądałem go dość dawno, więc za wiele nie pamiętam. Film jest o chłopcu, który jest synem diabła czy jakiegoś demona. Chłopiec w wielu ok 7-9 lat zostaje przez ojca przybity do góry nogami do krzyża, w jednej ze scen chłopak czyta jakąś książkę od tyłu (chyba Biblię), na placu zabaw chce zabić dziewczynkę - wzrokiem sprawia że łańcuch huśtawki na której ona się buja pęka, w ostatniej chwili łapie ją matka chłopca, on wzrokiem nadziewa chomika lub świnkę morską na ogrodzenie, nie jestem pewien ale chłopak chyba zostaje pochowany żywcem w grobie. Nie jestem pewien czy na początku czy nb końcu matka chłopca leży w szpitalu i opowiada tę historię księdzu. Sorry za chaotyczne opisy, mam nadzieję że ktoś kojarzy, pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam filmu o mężczyznie ktory zostal wrobiony w zabojstwo kobiety, tzn przespal sie z nia po czym nastepnego dnia znaleziono ja martwa i uznano go za winnego morderstwa, z tego co pamietam ta dziewczyna mogla byc azjatka, dziekuje z gory za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 17:58, kiriku3 napisał:

Czesc, szukam filmu o mężczyznie ktory zostal wrobiony w zabojstwo kobiety, tzn przespal
sie z nia po czym nastepnego dnia znaleziono ja martwa i uznano go za winnego morderstwa,
z tego co pamietam ta dziewczyna mogla byc azjatka, dziekuje z gory za pomoc.

Trochę tego było.
Poza wymienionymi tak z głośniejszych przychodzi mi na myśl tylko Sin City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to moze machnij cos wiecej, bo jak kolega wyzej wspomnial takich patentow byl opór.
Moze jakie lata? Jaka produkcja? itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 18:57, TigerXP napisał:

Ale to moze machnij cos wiecej, bo jak kolega wyzej wspomnial takich patentow byl opór.
Moze jakie lata? Jaka produkcja? itp itd?

Przede wszystkim dziekuje za szybkie odpowiedzi, nie spodziewalem sie ich ejscze tego samego dnia ;p
Film lecial w telewizji jakies 4-5 lat temu wiec raczej nie jest nowy. Praktycznie tlyko ta scene z tego filmu pamietam. Jakbyscie mogli mi wymienic pare tytulow bylbym niezmiernie wdzieczny

Edit: OOOps przepraszam, kolega meryphillia doradzil wlasciwiy tylul. Dziekuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jeden film: to będzie trudne bo pamietam jedynie scenę gwałtu raczej starego mężczyzny ma młodej kobiecie, potem zaś film jest jak ona opowiada innym o zdarzeniu i chyba proboje go oskarzyc przed sadem. Film na pewno bardzo stary, ogladalem go w telewijzi jakies 6 lat temu wiec premiere mial z 10 lat temu. Nie pytajcie mnie dlaczego akurat mi takie sceny utkiwały w pamięci ;) Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniał mi się film: z tego co pamiętam gra w nim Sylvester Stallone (ale nie jestem pewien), jest on trenerem młodego boksera, który po wygranym jakimś ważnym pojedynku jest wdzięczny komuś innemu, totalnie zapominając o pomocy Stallone''a.

Jaki był tytuł tego filmu ?
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:02, TigerXP napisał:


Nie, to raczej nie jest z serii o Rockym. To coś nowszego było, kurde pamiętam jak przez mgłę, ale główny bohater oglądał walkę w TV swojego podopiecznego i on (zawodnik) po walce dziękował innemu trenerowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 20:11, Kermit napisał:

> Moze zbyt oczywiste http://www.filmweb.pl/film/Rocky+5-1990-9194 ?

Nie, to raczej nie jest z serii o Rockym. To coś nowszego było, kurde pamiętam jak przez
mgłę, ale główny bohater oglądał walkę w TV swojego podopiecznego i on (zawodnik) po
walce dziękował innemu trenerowi...


Za wszelką cenę z Clintem Eastwoodem pasuje, ale tam zawodnik była kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 20:47, kiriku3 napisał:

Aha, i jeszcze jeden film: to będzie trudne bo pamietam jedynie scenę gwałtu raczej starego
mężczyzny ma młodej kobiecie, potem zaś film jest jak ona opowiada innym o zdarzeniu
i chyba proboje go oskarzyc przed sadem. Film na pewno bardzo stary, ogladalem go w telewijzi
jakies 6 lat temu wiec premiere mial z 10 lat temu. Nie pytajcie mnie dlaczego akurat
mi takie sceny utkiwały w pamięci ;) Z góry dziękuję za pomoc.


Nieodwracalne z Monicą Belucci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TigerXP
@Alexei_Kaumanavardze

Kolega Tiger miał jednak rację. Chodzi o Rocky''ego 5 :) Jednak pamięć już nie ta, byłem przekonany, że to nowszy film...ach te lata lecą :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się