KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2015 o 21:47, Alexei_Kaumanavardze napisał:

> Aha, i jeszcze jeden film: to będzie trudne bo pamietam jedynie scenę gwałtu raczej
starego
> mężczyzny ma młodej kobiecie, potem zaś film jest jak ona opowiada innym o zdarzeniu

> i chyba proboje go oskarzyc przed sadem. Film na pewno bardzo stary, ogladalem go
w telewijzi
> jakies 6 lat temu wiec premiere mial z 10 lat temu. Nie pytajcie mnie dlaczego akurat

> mi takie sceny utkiwały w pamięci ;) Z góry dziękuję za pomoc.

Nieodwracalne z Monicą Belucci ?

Nie, chociaz dzieki za odpowiedz ;p Przeszukalem wszystkie wazniejsze filmy z gwaltem i tam sa przedstawione tlyko mocne sceny, mi zas chodzilo o niezbyt dosadna, wszystkie wazniejsze filmy przeszukalem i niczego niestety nie znalazlem... a szkoda bo film mial naprawde fajna zawartosc. Jesli ktos chcialby sie podjac szukania tego filmu dodam, ze nie byla to zadna z popularniejszych produkcji (zarowno ulatwienie jak i utrudnienie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 19:39, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Z archiwum X: Chcę wierzyć
Podsłuch
Układ
Żona Astronauty

To mniej popularne produkcje jakie mi przyszło do głowy z scenami o podobnej tematyce.

Niestety nic z tego, chyba przyjedzie mi sie pogodzic z tym ze niektore filmy kupowane przez nasza telewizje byly tak popularne ze nie ma ich nawet na filmwebie ;p Ale jeszczer az dzieki za zaangazowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam dla was jeszcze 1 zadanie, chyba nieco latwiejsze. Film starszy, w telewizji ogladalem z 6-7 lat temu. Chodzi o kobiete i i mezczyzne mieszkajacych w domu, kiedy nagle (nie pamietam w jakich okolicznosciach) zamiekszuje u nich drugi mezczyzna, ktory pod koniec chyba chce ja zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 23:55, kiriku3 napisał:

Dobra, mam dla was jeszcze 1 zadanie, chyba nieco latwiejsze. Film starszy, w telewizji
ogladalem z 6-7 lat temu.

Pragnę zauważyć, że film oglądany 6 - 7 lat temu to nie znaczy, że jest starszy. Ja np. oglądałem wczoraj film. Czy to ma oznaczać, że jest najnowszy?
(Film był nakręcony w 1959 r. a oglądałem go na TCM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 11:51, A-cis napisał:

Pragnę zauważyć, że film oglądany 6 - 7 lat temu to nie znaczy, że jest starszy. Ja np.
oglądałem wczoraj film. Czy to ma oznaczać, że jest najnowszy?
(Film był nakręcony w 1959 r. a oglądałem go na TCM).


Thx cpt obvious, you save the world! Again!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 11:51, A-cis napisał:

> Dobra, mam dla was jeszcze 1 zadanie, chyba nieco latwiejsze. Film starszy, w telewizji

> ogladalem z 6-7 lat temu.
Pragnę zauważyć, że film oglądany 6 - 7 lat temu to nie znaczy, że jest starszy. Ja np.
oglądałem wczoraj film. Czy to ma oznaczać, że jest najnowszy?
(Film był nakręcony w 1959 r. a oglądałem go na TCM).

Pragnę dodać, że pan widocznie nie zrozumial, o co mi chodzi. To, ze film ogladalem 6-7 lat W TELEWIZJI znaczy, ze premiere mial raczej jakas 8-9 lat temu, a choc kinomaniakeim nie jestem mysle, ze troche czasu to jednak jest. A to, ze ogladal pan wczoraj film BYC MOZE oznacza, ze jest najowszy, jesli ogladal pan go w KINIE. Pragne dodac, aby bardziej przemyslec dodawanie swoich postow na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 17:59, rede66 napisał:


> Film brytyjski , amerykański ?
> Z którego roku mniej więcej mógł być lata 90. 2000. czy może wcześniej ?
>
lata80 lub90nie pózniej a jakiej produkcji nie wiem raaczej 80 lub wczesniej


Sorry że tak późno odpisuję

Zóltobrody (1983) ?

The Pirates of Penzance (1983) ?

Arabella, mereröövli tütar (1983) ?

więcej pomysłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.01.2015 o 20:29, SirPasolini napisał:

Jest ktokolwiek mi w stanie pomóc?


Kości i rdza (2012) ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w Markach, ale chyba niepotrzebnie. Tutaj bardziej właściwsza opcja. Liczę na Was. Poszukuję tytułu filmiku krótkometrażowego. Zarys: Do pokoju kolejno wchodziła jakaś osoba, która coś robiła i wychodziła. Potem to zapętlano i wszystkie naraz w tym pokoju powtarzały sekwencje. Ktoś się tam rozbierał, ktoś odbijał piłkę(?) i tak dalej. Dosyć stara technika realizacji. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę sobie przypomnieć tytuł takiej dość starej komedii science fiction, bodajże z lat 80. lub wczesnych 90. o zdaje się czwórce kosmitów, którzy przybywają na Ziemię i potem przyjmują ludzką postać. Przewijał się tam motyw basenu. Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanko, bo szukam pewnego horroru z dzieciństwa. Ok, mógł to być Poltergeist, a mi po prostu wspomnienia zlepiły się w jedno, ale był kiedyś jeden horror, gdy jakiś dzieciak idzie na górę do pokoju, jest noc i burza, a w trakcie rozbłysku widzi za oknem szkielet jakiejś "wiedźmy" na drzewie.

W sumie jak sobie tak myślę to Poltergeist się zgadza, ale może jest jeszcze jakiś inny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, prosiłbym o zignorowanie mojego poprzedniego posta, teraz szukam innego filmu, choć może to być trochę trudne.

Dawno temu oglądałem w telewizji taki film przygodowy, którego głównym bohaterem był chłopiec starający się o przyłączenie się do pewnej bandy, w której chyba był jego starszy brat (? - nie jestem pewien). Przywódcą tej bandy jest bodajże blondyn z fryzurą a la Luke Skywalker, który nazywał się chyba Lucas (?? - też nie jestem pewien). No i oni tego chłopca wyśmiewają i odtrącają, ale pewnego razu wyruszają do lasu, gdzie ów Lucas spada w przepaść i łamie sobie nogę, a ekipa pod przywództwem tego chłopca próbują go uratować. Były tam też takie sceny jak skakanie do jeziora na rowerze z drewnianego molo czy coś takiego.

Ktoś kojarzy ten film? To mogła być jakaś niskobudżetówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu - komedii. Główna bohaterka, która mieszka z rodzicami na farmie, wyjeżdża do college''u tam poznaje kolesia, który ma na wszystko wyje....ne, nie oamiętam ale chyba jarał trawkę (wygląds kolesia: chudy, długie kręcone włosy, mił taki nosowy głos). Ta dziewczyna zabrała go (na jakies święto czy wakacje - nie pamiętam) na farmę do rodzinnego domu. Jej stary dawał mmu ostro w kość, musiał karmić świnie i wykonaywać inne czynności w gospodarstwie. Film chyba z lat 90-tych. Pózniej zdaje się zakochał sie w tej lasce, a ona miała chyba jakiegoś chłopaka na tej uczelni. Proszę o pomoc jak ktoś pamięta tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się