KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2015 o 20:04, Traitor napisał:

> Szukam filmu gdzie najprawdopodobniej rabuje się bank, bandyci uciekają albo rabują
w
> strojach zakonnic.
> To raczej film >2000r.
>
> Wie ktoś ?
Tylko ten mi przychodzi na myśl w tej chwili: http://www.filmweb.pl/film/Miasto+z%C5%82odziei-2010-375721


Tak to miasto złodziei , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam dwóch filmów, utkwiły mi fragmenty w głowie, ale nie potrafie przypomnieć sobie tytyłu.

1. Grupka morderców w maskach, próbuje dostać się do domu, gdy im się to udaje na koniec zabijają rodzinę, wychodzą z domu i łapią stopa.

2. Dwóch braci jedna kobieta. Podczas wypadku na moście dwie plamy krwi łączą się ze sobą przez co gorszy brat otrzymuje ciało lepszego, gdy a ten umiera w szpitalu. Gorszy brat próbuje przekonać nowe wcielenie męza do siebie...

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWitam. Pilnie szukam filmu. Z tego co kojarzę to akcja działa się na jakimś balu maturalnym, szkolnym. Jakiś chłopak/mężczyzna był lekko opóźniony bądź był po prostu takim "szkolnym przygłupem" i kochał się, tak jak większość, w jednej dziewczynie (nie jestem pewna nie miała przypadkiem na imię Meredith, ale mogę się mylić).
Koledzy chcieli sobie z niego zażartować i powiedzieli mu, że ta dziewczyna chce z nim uprawiać seks w samochodzie, ale woli to zrobić z jakimś workiem na głowie, bo to ją kręci (tak wiem, porąbany wielki uśmiech), po czym okazało się, że znajomi zaaranżowali to tak, iż ten chłopak zrobił to z własną siostrą i żadne z nich nie miało pojęcia, że pod tym workiem jest brat/siostra.
Nie jestem pewna czy nie grasował tam czasem jakiś morderca, który wybijał po kolei uczestników tej zabawy (jeden z tych uczniów).
Tylko tyle pamiętam. Byłam dzieckiem jak gdzieś leciało to w TV (UWAGA - strzelam, że to lata 80 lub 90!!). Stawiam, że to jakaś czarna komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szukam filmu? Nie znam tytułu! Ale znam fabułę oglądałem go kiedyś. Jest to komedia chyba usa/kanada po 2010r. Zaczyna się film od sceny w łóżku,chłopak uprawia z dziewczyną seks,on jest tak nudny żę ona śpi gdy ten ją posuwa,rano ona daje mu do zrozumienia że jest kiepski w łóżku i jak cZegoś nie zmieni to odejdzie od niego. On jej się oświadcza żeby nie odchodziła,ona odrzuca i karze mu lecieć do przyjaciela do toronto żeby odpoczął i nauczył sie uprawiac seks i dawac jej orgazm. Poleciał do tego toronto do kumpla(lub kuzyna) ten przywitał go jak wyszedł z taxi pod domem(ten przyjaciel to chyba pochodzenia hinduskiego)playboy,podrywacz,śmiały do kobiet. Organizuje po podróży dla niego imprezę żeb poznał laski nowe,on jest nieśmiały i nie chce zdradzać dziewczyny i ciągle do niej dzwoni. Ten kumpel w toronto ma mu pomóć w seksie. Później chłopak wychodzi na miasto i trafia do klubu go-go ze striptizerką która świetnie gotuje,pózniej założy bar afrodyzjak z nią jako szefową kuchni. Ta striptizerka to znana aktorka,niska piękna brunetka,świetna jej rolą,jest tam mnóstwo śmiesznych scen i tekstów. Jak np.wtedy jak wziął miętówkę i robił jej minetę a ona ma uczulenie na miętę. Dziewczynę tego kolegi z indii też gra taka indyjska piękność która na początku gra nieśmiałą spokojną dziwczynkę,a w nocy w klubie zmieniała się w rozpustnicę. Pamiętam też żę tego chłopaka nie umiał uprawiać seksu ta striptizerka wzięła zalanego ze śmieci jak go ochroniarz wyrzucił. On jej za to pomógł w rachunkach i długach,a ona pomogła przełamać sferę seksualną,bierze go na masaż erotyczny gdzie robi(śmieszną scena)nie powiem co. Ta dziewczyna z początku filmu jak zobaczy zdjęcie ze striptizerką to będzie zazdrosna i przyleci do niego do toronto zeby wrócił że mu wybaczy. Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu z ktorego pamoetam niestety tylko jedna scene:( Pewnien mlody chlopaczek z osiedla, prawdopodobnie czarnoskory robi chyba jakis przekret z samochodem pewnemu malzenstwu (z tego co pamietam tez afroamerykanie), ktore w tamtej chwili spi (bylo to w srodku nocy). W trakcie tej akcji jednak budzą sie i mezczyzna widząc przez okno sypialni tego chlopaczka wybiega z domu i łapie go. Z zemsty kaze mu zagryzc szczęką krawędz chodnika i rozdeptuje butem jego czaszke o ten chodnik. Nie pamoetam jak brzmial tytul ale bardzo chcialabym sie dowiedzoec, bo film byl naprawde fajny. Mam nadzieje ze ktos kojarzy.  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Poszukuję filmu dość starego nie pamiętam go dokładnie lecz wiem że było w nim że facet był na dyskotece obronił 2 kobiety nic od nich nie chciał za obrone następnie pojechał do motelu w którym zarządcami byli stara para , ten koleś zatrzymał sie w tym motelu te 2 kobiety również sie w nim zatrzymały było w tym filmie że się ogoliły dokładnie i jedna poszła do niego a za jakiś czas również i druga , a stara babka - zarządczyni motelu na stołku przez okno ich podglądała jak uprawiali stosunek, tyle pamiętam z tego filmu, proszę pomóżcie mi go znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 16:57, Aezaakmy napisał:

Witam .
Poszukuję filmu dość starego nie pamiętam go dokładnie lecz wiem że było w nim że facet
był na dyskotece obronił 2 kobiety nic od nich nie chciał za obrone następnie pojechał
do motelu w którym zarządcami byli stara para , ten koleś zatrzymał sie w tym motelu
te 2 kobiety również sie w nim zatrzymały było w tym filmie że się ogoliły dokładnie
i jedna poszła do niego a za jakiś czas również i druga , a stara babka - zarządczyni
motelu na stołku przez okno ich podglądała jak uprawiali stosunek, tyle pamiętam z tego
filmu, proszę pomóżcie mi go znaleźć :D

http://www.filmweb.pl/film/Inferno%3A+Piekielna+walka-1999-36101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 18:40, prf napisał:

> Witam .
> Poszukuję filmu dość starego nie pamiętam go dokładnie lecz wiem że było w nim że
facet
> był na dyskotece obronił 2 kobiety nic od nich nie chciał za obrone następnie pojechał

> do motelu w którym zarządcami byli stara para , ten koleś zatrzymał sie w tym motelu

> te 2 kobiety również sie w nim zatrzymały było w tym filmie że się ogoliły dokładnie

> i jedna poszła do niego a za jakiś czas również i druga , a stara babka - zarządczyni

> motelu na stołku przez okno ich podglądała jak uprawiali stosunek, tyle pamiętam
z tego
> filmu, proszę pomóżcie mi go znaleźć :D
http://www.filmweb.pl/film/Inferno%3A+Piekielna+walka-1999-36101



tak! to ten film którego szukałem! dziękuje bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, w którym głowne role zagrali Nicole Anderson i Nick Jonas. Opowiada o wypadku dziewczyny w drodze na lotnicko gdzie jedzie po ukochanego. Zaczyna się od tego że pisze do niego e-maila a postanawia przylecieć. Po wypadku dziewczyna trafia do szpitala a on siedzi przy jej łóżku. Niestety ona umiera a na jej pogrzebie on wspomina ich wspólne chwile. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam filmu wiem że to była komedia o 2 kolegach lub to byli bracia nie pamiętam za bardzo co tam się działo ale wiem że na początku filmu była akcja oni siedzieli w domu i nagle nad ich dom przyleciał helikopter i jeden z bohaterów wyszedł z domu i coś tam do niego krzyczał. Tylko tyle pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam nowego filmu - lata 2013 lub 2014 , - thrillera lub horroru - nie pamiętam, w którym młoda dziewczyna ma wrażenie, że każdy dzień jest taki sam, a jej rodzina przeżywa codziennie ten sam dzień. Dziewczyna czuje, że codziennie ona i jej rodzina przeżywają ten sam dzień. Mieszkają w domu, z którego nie wychodzą, a wokół tego domu utrzymuje się cały czas mgła. Niestety nie wiem nic więcej, bo to były tylko urywki reklamy - zapowiedzi tego filmu, którego nie udało mi się obejrzeć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 17:58, FilemonXvX napisał:

Cześć. Szukam nowego filmu - lata 2013 lub 2014 , - thrillera lub horroru - nie pamiętam,
w którym młoda dziewczyna ma wrażenie, że każdy dzień jest taki sam, a jej rodzina przeżywa
codziennie ten sam dzień. Dziewczyna czuje, że codziennie ona i jej rodzina przeżywają
ten sam dzień. Mieszkają w domu, z którego nie wychodzą, a wokół tego domu utrzymuje
się cały czas mgła. Niestety nie wiem nic więcej, bo to były tylko urywki reklamy - zapowiedzi
tego filmu, którego nie udało mi się obejrzeć:/


50 pierwszych randek jak na mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2015 o 17:58, FilemonXvX napisał:

Cześć. Szukam nowego filmu - lata 2013 lub 2014 , - thrillera lub horroru - nie pamiętam,
w którym młoda dziewczyna ma wrażenie, że każdy dzień jest taki sam, a jej rodzina przeżywa
codziennie ten sam dzień. Dziewczyna czuje, że codziennie ona i jej rodzina przeżywają
ten sam dzień. Mieszkają w domu, z którego nie wychodzą, a wokół tego domu utrzymuje
się cały czas mgła. Niestety nie wiem nic więcej, bo to były tylko urywki reklamy - zapowiedzi
tego filmu, którego nie udało mi się obejrzeć:/


Może http://www.filmweb.pl/film/Zanim+zasn%C4%99-2014-667242 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam kilka filmow ktore ogladalem na poczatku lat 90tych w TV, niektore w "perlach z lamusa" lub tez w sali kinowej z vhs. Pozostaly jedynie fragmenty scen ktore mimowolnie tkwia do dzis, oto one:

1 horror: kosciol albo katedra, scena jak para dzieciaki probuje wydostac sie z kosciola lecz przeszkadza im
zamknieta brama wewnetrzna, z tylu za to z ciemnosci zbliza sie za to grupa jakich strasznych postaci
. byc moze wampirow, jedno zdolalao chyba przejsc przez ta brama i pruboje pomoc drugiemu
2 horror:scena:jakis typ ubrany na czarno ,za krzakami rozklada duza walizke z przyciskami i jakby sterowal poprzez nie poniewaz za pare chwil podchodzi dziecko i samo sie wrecz "sklada" do walizki.nastepnie facet odjezdza gdzies z walizka na motorze .kojarzy mi sie tytul z " dziecmi wilkolaka"
3 horror. usa. policja poszukuje mordercy ktory zamienia sie co noc w wilkolaka. zalatwil w lesie kobiete ( oderwal glowe)przy okazji ucieczki. w pewnym momencie wszyscy " polujacyna niego ludzie" chowaja sie w jednym budynku . scena: wilkolak przez sciane chwyta go za glowe plicjanata, odrywa mu i ucieka w las.
4 kryminal: akcja w USA lub w italii. dziennikarka rozpracowuje nietykalnego mafiosa i publicznie przed kamera opowiada o nim. Mafiosa msci sie i porywa ja jako niewygodnego swiadka . w vanie, w trakcie jazdy ja tez gwalci aby potem ja wypuscic.mimo tego dziennikarka skada zeznania przeciwko niemu.

serdecznie prosze o wskazowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się