KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Witam, szukam filmu, nie znam tytułu ani nie pamiętam aktorów. Fabuła: W pewnej firmie pojawia się nowa pracownica (brunetka, ładna, chyba miała grzywkę i włosy związane). Jeden z pracownikow (cwaniakowaty) odrazu chce ja poderwac i sie do niej zaleca. Ona jest feministka, pewna siebie, jednoczesnie uwodzi tego pracownika a po chwili daje sygnaly ze nic z tego. Fajna gra aktorkska tej kobiety, pokazuje swoje wdzieki, niby sie zaleca do tego goscia a jednoczesnie jest niedostepna i nie daje sie umowic ani nic z tych rzeczy. Nie pamietam tez jak sie skonczyl. Bardzo podobne do tej aktorki są: Zooey Deschanel, Robin Tunney, Felicity Jones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz liczę na Waszą wiedzę ;). Za ChRL nie mogę sobie przypomnieć tytułu serialu animowanego - raczej starszy (lata 80-te, góra 90-te), charakterystyczna rzecz, którą pamiętam, to to, że w serialu występowały samochody wyposażone w AI (coś jak Knight Rider, ale to na pewno nie to :D), pamiętam że jeden był niebieski a drugi czerwony :D. I do tego ten niebieski (chyba) był trochę jakby przestarzały w stosunku do tego drugiego, co mu ten drugi często złośliwie wytykał. A, i te AI miały formę "telewizorków", które w razie potrzeby można było z samochodu wymontować (zdarzyło się to przynajmniej raz :)).
Na pewno nie jest to żaden Knight Rider ani transformery, raczej też nie było to żadne anime, serial był wizualnie jak np. The Centurions :D (ale nie był jakoś szczególnie futurystyczny, nie kojarzę żadnych cyborgów itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 01:49, PMG napisał:

3 horror. usa. policja poszukuje mordercy ktory zamienia sie co noc w wilkolaka. zalatwil
w lesie kobiete ( oderwal glowe)przy okazji ucieczki. w pewnym momencie wszyscy " polujacyna
niego ludzie" chowaja sie w jednym budynku . scena: wilkolak przez sciane chwyta go za
glowe plicjanata, odrywa mu i ucieka w las.


Strzelam w ciemno

Wilkołak (2010)

Amerykański wilkołak w Londynie (1981)

Braterstwo wilków (2001)

Dog Soldiers (2002)

Przeklęta (2005)

Amerykański wilkołak w Paryżu (1997)

Skowyt (1981)

Wilk (1994)

Dark Moon Rising (2009)

Wilkołacze sny (2014)

Wilkołaki (1981)

Towarzystwo wilków (1984)

Zły wpływ księżyca (1996)

Mroczne opowieści (1997)

Klub upiorów (1981)

Bestia musi zginać (1974)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 01:49, PMG napisał:

3 horror. usa. policja poszukuje mordercy ktory zamienia sie co noc w wilkolaka. zalatwil
w lesie kobiete ( oderwal glowe)przy okazji ucieczki. w pewnym momencie wszyscy " polujacyna
niego ludzie" chowaja sie w jednym budynku . scena: wilkolak przez sciane chwyta go za
glowe plicjanata, odrywa mu i ucieka w las.

Heh, przypomina mi się film z dzieciństwa - zapamiętałem zwłaszcza te urywane głowy. Zerknij
https://www.youtube.com/watch?v=HOcqPxw8FI0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc:)

Szukam filmu,

1. Scena, detektyw wchodzi ze swoim partnerem do mieszkania. Na podlodze sa slady krwi, ktore prowadza do lazienki. W lazience lezy w wannie czarnoskora martwa kobieta.

2. Scena, Dom z basenem, w domu zostaje zastrzelony mezczyzna (siwe wlosy), slady po kulach sa w scianie, ale tez w komodzie.

3. Scena, Policjant i zona zamordowanego mezczyzny spotykaja sie coraz czesciej, przez sledctwo, po pewnym czasie powstaje miedzy nimi romans.

Na koncu wychodzi na jaw, ze detekty i zona zaplanowali razem morderstwo na jej mezu. Partner tego detektywa domysla sie...

Sorry troche skomplikowane, ale prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj córka oglądała 3cią cześć Króla Lwa, w pewnym momencie uslyszalam melodie z dość starego filmu ( oglądałam go ok 15 lat temu na kasecie VHS ). Nie mogę przypomnieć sobie jednak tytułu :( Pamietam, że film rozpoczynał się w mieszkaniu głównego aktore ( chyba miał na imię Piłi ), wstał on sobie rano i poszedł zrobić śniadanie - tutaj za niego sniadanie robiła wymyślona przez niego machina. Dalej pamiętam, że wyszedł on przed dom i zauważył, że skradziono mu rower ( moze to nie był początek? ). Cała akcja rozgrywa się na tym, że Piłi ? Szuka tego roweru. Pewna osoba kieruję go do piwnicy w Alamo? Napewno później podróżuje z pewną dziewczyną, ale nie pamiętam skąd ona się wzieła. Jest ten motyw ze sklepem z gadżetami różnymi smiesznymi, w nim kupuję chyba gumę pułapkę? i kilka innych gadżetów. jest scena w wesołym miasteczku, jak straszy go klaun. Ma tez sen, ze znalazl rower i ciągnął łańcuch, który nie chciał się skończyć. W jednej scenie przewraca motocykle przed sklepem. Jeszcze wiele wątków mi się nasuwa, ale tytułu jak przypomnieć sobię nie mogę, tak nie mogę :( Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w pamięci scenę, którą kiedyś wydaje mi się, że widziałem, ale nie mogę sobie za nic przypomnieć gdzie. Czasem mi się to przypomni i mnie to męczy :/ To wariacja na temat standardowej filmowej formułki wypowiadanej przy aresztowaniach. Jakiś twardy glina albo agent mówi zatrzymanemu, że przysługuje mu prawo do adwokata, a jeśli trzeba to dostanie jakiegoś z urzędu, a on się postara, żeby dostał najgorszego jakiego się da. Charakterystyczny jest ten ostatni fragment i o niego mi właśnie chodzi. Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2015 o 18:43, ManweKallahan napisał:

Mam w pamięci scenę, którą kiedyś wydaje mi się, że widziałem, ale nie mogę sobie za
nic przypomnieć gdzie. Czasem mi się to przypomni i mnie to męczy :/ To wariacja na temat
standardowej filmowej formułki wypowiadanej przy aresztowaniach. Jakiś twardy glina albo
agent mówi zatrzymanemu, że przysługuje mu prawo do adwokata, a jeśli trzeba to dostanie
jakiegoś z urzędu, a on się postara, żeby dostał najgorszego jakiego się da. Charakterystyczny
jest ten ostatni fragment i o niego mi właśnie chodzi. Ktoś coś kojarzy?

Od którejś części jest to "running gag" w Lethal Weapon. Ten jest z ostatniej.
https://www.youtube.com/watch?v=Tcy3RNjunZ4&t=0m20s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2015 o 19:41, zadymek napisał:

Od którejś części jest to "running gag" w Lethal Weapon. Ten jest z ostatniej.
https://www.youtube.com/watch?v=Tcy3RNjunZ4&t=0m20s

Coś mi się rozjaśniło i może to tylko siła sugestii, ale chyba to będzie to, chociaż na pewno kojarzę to z nieco poważniejszego wykonania, czyli raczej Danny''ego Glovera albo Mela Gibsona (bardziej mi to pasuje do Glovera jednak). Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniał mi się taki film.. był o tym, że cała ziemia była skuta lodem z powodu manipulacji pogodą przez ludzi, akcja toczyła się w schronie zamieszkałym przez ocalałych. paru z nich wyszło zbadać inny schron, ale spotkali tam grupę kanibali, którzy potem ich ścigali. zna ktoś tytuł? zaczynał się od sceny wypędzenia i zastrzelenia chorej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Mistrzu....
Mistrzu Jedi filmów :D.... Mam dla Ciebie kolejne "wyzywanie mocy" [Może inni też pomogą] Ogólnie to chyba też nie jest aż takie wyzwanie jakby na to spojrzeć dłużej..... :P
Dasz radę ogarnąć z jakiego filmu to screen ?

http://asset-e.soupcdn.com/asset/12241/2668_ed9e_960.jpeg [Krąg poszukiwań zawęża się, że na screenie mamy Elizabeth Olsen]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 10:20, Braveheart napisał:

Hej Mistrzu....


Słucham?

Dnia 13.10.2015 o 10:20, Braveheart napisał:

Dasz radę ogarnąć z jakiego filmu to screen ?

http://asset-e.soupcdn.com/asset/12241/2668_ed9e_960.jpeg [Krąg poszukiwań zawęża się,
że na screenie mamy Elizabeth Olsen]


Wygląda mi to na Bardzo grzeczne dziewczyny/Very Good Girls (2013). ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się