KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dziękuję wszystkim za pomoc. W sumie jak na tak jeszcze raz patrząc na screen który zapodałem to nie rozpoznałem w nim Dakoty Fanning O_o która najbardziej mi utkwiła za rolę Pity w Człowieku w Ogniu (2004)... Tam była jeszcze małą dziewczynką.... no cóż latka lecą a człowiek dorasta / starzeje się :P.... Kolejne małe wyzwanie

http://asset-0.soupcdn.com/asset/10685/3867_0e28.gif

Jakieś pomysły ?. Film, teledysk a może serial ? Ja osobiście za grzyba poznać kobiety nie mogę choć mam dziwne wrażenie że gdzieś już ją widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 19:16, Braveheart napisał:

http://asset-0.soupcdn.com/asset/10685/3867_0e28.gif

Jakieś pomysły ?. Film, teledysk a może serial ? Ja osobiście za grzyba poznać kobiety
nie mogę choć mam dziwne wrażenie że gdzieś już ją widziałem...


Film. Wygląda jak Młoda i piękna/Jeune & Jolie (2013).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 19:16, Braveheart napisał:

http://asset-0.soupcdn.com/asset/10685/3867_0e28.gif

Jakieś pomysły ?. Film, teledysk a może serial ? Ja osobiście za grzyba poznać kobiety
nie mogę choć mam dziwne wrażenie że gdzieś już ją widziałem...


Na 100% to
http://www.filmweb.pl/film/M%C5%82oda+i+pi%C4%99kna-2013-659861

Ps. My tu gadu gadu a głosy w plebiscycie same się nie oddadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje waszej pomocy w znalezieniu dwóch filmów:

1. Chłopak od dziecka był giermkiem swojego ojca i chce zostać rycerzem, aby to uczynić, to musi przejść próbę mianowicie zostać w kościele na jedną noc, nikomu nie otwierać, ani nic. Ktoś puka do drzwi, ten chłopak otwiera i gościu każe mu dostarczyć list do jakiegoś króla i daje mu pierścień, aby potwierdzić, że to on go przysłał... Na końcu zostaje pasowany na rycerza.

2. chłopak(blondyn chyba xd) zostaje wysłany do klasztoru, tam golą mu głowę i dają piwo w kuflu do wypicia, po kilku latach on i drugi mnich coś zrobili i zostali wyrzuceni z klasztoru, pozbawieni wszystkiego(ubiór też) i idą nago polną drogą gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 16:07, Raalix napisał:

1. Chłopak od dziecka był giermkiem swojego ojca i chce zostać rycerzem, aby to uczynić,
to musi przejść próbę mianowicie zostać w kościele na jedną noc, nikomu nie otwierać,


Czy film jest czarno biały ? czy kolorowy ?
współcześnie kręcony lata 90. 2000. ?
czy też lata 50. 60. ?
angielski ? amerykański ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 06:41, Raalix napisał:

Ten pierwszy film to już znalazłem nazywa się "List dla króla"(De brief voor de koning)


Te same pytania kieruję więc do filmu numero due :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jest film kolorowy, język chyba angielski(wtedy bardziej słuchałem lektora, niż tego co mówili aktorzy), nie mam pojęcia kiedy był kręcony, ale oglądałem go jakieś 5-10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam filmu ogladalem go dawno pamietam tylko kawalek
chlopak wysoki blondyn zostal przywieziony przez policje(tak mi sie wydaje) lub psychiatrykow do nowej szkoly mial na sobie maske i taka wielka metalowa kule potem go rozpieli i odjechali
na korytarzu pokazal ze potrafi (przestraszyc wzrokiem) byl bym wdzieczny za pomoc z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam szukam filmu pamiętam ze policjaci zlapali groznego przestepce szefa jakiegoś gangu zabrali go na postarunek ale zostal on dbity pozniej 2 policjantow chcialo sie zemscic biorąc udzial w nielegalnych walkach przeciw niemu a jeden z nich zginol pamiętam ze mial kucyka film oglądalem na vhs moze ktos skojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... dwie pozycje.

Za gnoja pamiętam taki film, a raczej najważniejszy z niego szczegół. Pamiętam jakiś konkurs fortepianowy. Każdy jako tako grał i dawał popis swych umiejętności. Publiczność potem biła brawa. Ciężko było wybrać zwycięzce, ale ostatni z uczestników dał takiego czadu że dostał owacje na stojąco co wyjaśniało wszystko. Komuś coś może to mówi ?

Oraz drugi film.. [Oglądałem go na raty i dla tego nie pamiętam tytułu :C]

Rodzina. Lata może eeee 50te ? Może nawet jeszcze wcześniej. Nie ważne. Ojciec matka i młodociany syn. Ojciec wybudował schron a w w nim spory zapas wszystkiego na wiele, wiele lat. Któregoś dnia usłyszeli potężny wybuch więc uciekli do schronu... Myśleli że to wybuch atomowy. Dzieciak w między czasie się uczył oraz ojciec wręczył mu niesamowitą kolekcję kart baseballowych w idealnym stanie. I tak żyli chyba bite 30 lat pod ziemią. Któregoś dnia syn postanawia wyjść i sprawdzić co się dzieje i czy da radę jako tako wyjść i żyć już na powierzchni. Odnajduje się o ile dobrze pamiętam w latach 70-80 w niezrozumiałym dla niego świecie. Ogarnia się jako tako i próbuje tam się wpasować W między czasie poznaje jakąś dziewczynę i tak jakoś dalej kręciła się fabuła..... Dowiaduje się że w tamtym okresie nie spadła żadna bomba a rozbił się samolot. Syn sprzedaje swoją kolekcję kart za bajeczną sumę ustawiając się do końca życia. dzięki temu może też ojcu i matce wybudować dom w stylu z ich lat. To wszystko... jakieś pomysły ? :>

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 10:42, Braveheart napisał:

Witam... dwie pozycje.

Za gnoja pamiętam taki film, a raczej najważniejszy z niego szczegół. Pamiętam jakiś
konkurs fortepianowy. Każdy jako tako grał i dawał popis swych umiejętności. Publiczność
potem biła brawa. Ciężko było wybrać zwycięzce, ale ostatni z uczestników dał takiego
czadu że dostał owacje na stojąco co wyjaśniało wszystko. Komuś coś może to mówi ?


Czy nie chodzi Ci przypadkiem o "Konkurs"?
http://www.imdb.com/title/tt0080556/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2015 o 11:16, Wszystkozajete napisał:

Nie oglądałem, ale drugi opis idealnie pasuje do: http://www.filmweb.pl/film/Atomowy+amant-1999-793

Taaa to właśnie to.... Jak pisałem wcześniej film oglądałem "na raty". Leciał sobie w TV gdzie ja coś tam robiłem. Więcej było słuchania dialogów niż oglądania. Gdyby bardziej utkwił mi w pamięci to bym zapamiętał aktora w roli głównej znanego chociażby z serii filmów o Mumii :D :D. Więc jak coś to bym raczej sam znalazł ale dzięki za pomoc. Masz duże piwo :P

@Phobos_s

Dnia 03.11.2015 o 11:16, Wszystkozajete napisał:

Czy nie chodzi Ci przypadkiem o "Konkurs"?

To może być i to... =) Kto wie. Opis jako tako pasuje. Dzięki za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o serial, który oglądałem w latach 90. Grupa ludzi żyła w jakiejś dżungli, ale znaleźli się tam chyba przypadkiem i próbowali przetrwać, bo żyły też tam jakieś inne humanoidalne istoty, ale wyglądały jak gady. Kojarzy ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się