KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2015 o 18:03, Nikson napisał:

Chodzi mi o serial, który oglądałem w latach 90. Grupa ludzi żyła w jakiejś dżungli,
ale znaleźli się tam chyba przypadkiem i próbowali przetrwać, bo żyły też tam jakieś
inne humanoidalne istoty, ale wyglądały jak gady. Kojarzy ktoś?

Jeśli jeszcze wokół pałętały się dinozaury, a ci jaszczuroludzie mieli jakieś związki ze starożytnym Rzymem to to może być The Lost World. A jak nie to, to może podobny serial z lat 70-tych (jest też remake jest z lat 90-tych) Land of the Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu. Myślałam, że jego tytuł, to ,,Charlie", czyli imię głównej bohaterki, ale szukając go wyświetla mi tylko ten z 2012 roku, a tamten jest starszy, bo oglądałam go jakieś 6 lat temu. Film opowiada o parze, która się w sobie zakochała i miała dziecko, ale dziewczyna zachorowała i zmarła. Aktorzy raczej byli mało znani, dziewczyna była blondynką, a chłopak brunetem. Może to nie jest szczegółowy opis, ale przypomina mi się jeszcze motyw jakiejś zabawki, chyba karuzeli (pozytywki), która była pamiątką po tej dziewczynie i którą pod koniec filmu chłopak pokazuje ich dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam ogromną prośbę pomozcie mi szukam tytułu filmu horror ma z przeszło 10 lat albo i lepiej już wam go opisuje jest gościu który nosi przy sobie tak jak by talizman lub coś innego w tym rodzaju wyszukuje różne potwory i widząc ze to ten niby talizman wbija się w jego czoło chyba i zmienia się w wojownika i walczy z nimi nie pamiętam czy ludzie się zmieniają w te potwory czy jakoś inaczej to będzie ale coś tam pamiętam z tego filmu i bardzo chciał bym go jeszcze raz zobaczyć tylko nie pamiętam tytułu. Będę bardzo wdzięczny za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki jest tytuł filmu, który opowiada o dwóch gościach - jednym starszym, drugim młodszym, którzy rozbijają się w górach i walczą o przeżycie? Na ich drodze staje jakiś niedźwiedź z którym mają liczne utarczki. Z tego co pamiętam młodszy mężczyzna jest kochankiem kobiety starszego i w ostateczności ten starszy przeżywa.

Dzięki za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2015 o 12:55, Ryan-Kam napisał:

Witam

Jaki jest tytuł filmu, który opowiada o dwóch gościach - jednym starszym, drugim młodszym,
którzy rozbijają się w górach i walczą o przeżycie? Na ich drodze staje jakiś niedźwiedź
z którym mają liczne utarczki. Z tego co pamiętam młodszy mężczyzna jest kochankiem kobiety
starszego i w ostateczności ten starszy przeżywa.


http://www.filmweb.pl/film/Lekcja+przetrwania-1997-96
Pewnie ten, kiedyś oglądałem. :P

Dnia 31.12.2015 o 12:55, Ryan-Kam napisał:

Dzięki za pomoc !


Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Od dłuższego czasu szukam filmu (horror), który widziałam z 8 dobrych lat temu. Mianowicie: czteroosobowa rodzina jedzie ciemnym lasem (chyba do rodziny na święta). Podczas postoju syn widzi jakąś laskę w tym lesie, później mija ich podejrzane auto. W pewnym momencie rozumieją, że jeżdżą ciągle w koło w tym lesie. Na koniec chyba ktoś ich morduje, ale córka budzi się w szpitalu (i okazuje się, że ponoć mieli wypadek samochodowy). Tyle pamiętam. Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam filmu, z którego naprawdę niewiele pamiętam i będę bardzo wdzięczna za pomoc. :)
Opowiada on o świecie, w którym ludzie się odradzają - prawdopodobnie ze świadomością swych poprzednich wcieleń, choć nie jestem pewna. Był tam też jakiś budynek w którym przechowywane były dusze, świadomości, czy co tam to było, odradzających się ludzi - ale właśnie bez tego budynku i tego co w nim robiono, nie było możliwe kolejne odrodzenie się.
W każdym razie, główny bohater (chyba), miał kiedyś żonę/dziewczynę/partnerkę, zwał jak zwał, z którą zawsze był (w sensie w każdym wcieleniu). I tę żonę/dziewczynę/partnerkę chyba mu ktoś zabił. I to tak, że nie mogła się już odrodzić. Później jednak okazało się, że ona jakimś cudem przetrwała, bo ktoś tam, chyba, ukrył jej duszę/świadomość przed innymi. Pamiętam jeszcze, że oni się znaleźli i na końcu filmu patrzyli razem na wyżej wymieniony budynek, który został zniszczony i już nikt nie mógł się odrodzić. W tej scenie, prawdopodobnie, on się pyta, co oni teraz zrobią, a ona na to, że przeżyją to ich ostatnie życie.
Jak sami widzicie trochę to zawiłe i dużo jest tu tego "chyba", mimo tego mam nadzieję, że komuś przypomni się tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka szukam Filmu: Była noc Żołnierze znaleźli wielką armatę i strzelili we wrogów stworzyli wielką dziurę s której potem wychodziły dziwne stwory coś w podobie jak stwory z Far Cry 1 w tej grze nazywały się one Trigeny.
Proszę o podowiedz potem jakieś ewakuacje były nie pamiętam za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu o Rodzinie która wprowadziła sie do domu w którym była piwnica i mały kominek z tego kominka Wychodziły stworki i dziwne odgłosy podobno porywano tam dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2016 o 00:41, Avilla napisał:

W każdym razie, główny bohater (chyba), miał kiedyś żonę/dziewczynę/partnerkę, zwał jak
zwał, z którą zawsze był (w sensie w każdym wcieleniu). I tę żonę/dziewczynę/partnerkę
chyba mu ktoś zabił. I to tak, że nie mogła się już odrodzić. Później jednak okazało
się, że ona jakimś cudem przetrwała, bo ktoś tam, chyba, ukrył jej duszę/świadomość przed
innymi. Pamiętam jeszcze, że oni się znaleźli i na końcu filmu patrzyli razem na wyżej
wymieniony budynek, który został zniszczony i już nikt nie mógł się odrodzić. W tej scenie,
prawdopodobnie, on się pyta, co oni teraz zrobią, a ona na to, że przeżyją to ich ostatnie
życie.

Eon Flux mi się kojarzy, i ta scenka
https://www.youtube.com/watch?v=NpqDbY-rNh8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2016 o 18:55, MokryJhin napisał:

Szukam filmu o Rodzinie która wprowadziła sie do domu w którym była piwnica i mały kominek
z tego kominka Wychodziły stworki i dziwne odgłosy podobno porywano tam dzieci ?


Don''t Be Afraid of the Dark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu o mężczyźnie który chyba był poddany jakiemuś badaniu coś mu chyba wstrzyknieto co spowodowało że zasnął. Po jakimś czasie się obudzil i miał być bogaty, poszedł do banku wybrać pieniądze a okazało się że w jakiś sposób był tu wcześniej i zrzekł się pieniędzy, pozostawił sobie tylko kopertę z różnymi rzeczami np wizytówką, zegarkiem. Po powrocie do domu okazuje się że ktoś chce go zabic, ucieka zabierając kopertę a rzeczy z koperty pomagają mu w ucieczc, każdy przedmiot z koperty ma znaczenie tak jakby wcześniej już to zaplanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu o mężczyźnie który chyba był poddany jakiemuś badaniu coś mu chyba wstrzyknieto co spowodowało że zasnął. Po jakimś czasie się obudzil i miał być bogaty, poszedł do banku wybrać pieniądze a okazało się że w jakiś sposób był tu wcześniej i zrzekł się pieniędzy, pozostawił sobie tylko kopertę z różnymi rzeczami np wizytówką, zegarkiem. Po powrocie do domu okazuje się że ktoś chce go zabic, ucieka zabierając kopertę a rzeczy z koperty pomagają mu w ucieczc, każdy przedmiot z koperty ma znaczenie tak jakby wcześniej już to zaplanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się