KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Hej od paru dni szukam filmu ktory ogladałam moze ktos z Was go tez ogladal i wie jak sie nazywa? Wiec film jest o zbuntowanej nastolatce ktora pije pali chodzi na imprezy. Prawie wszystko co ciekawe NAGRYWA TELEFONEM w filmi jest tez pokazane jak uprawia seks z kolega. Ona chyba niecierpi swojego ojca i nieobchodzi jej to ze jest powaznie chory dopiero na koniec filu idzie do niego do szpitala. Do jej domu przeprowadzaja sie dziadki i ona jest z tego powodu zla. Nagrywa ona siebie w bieliznie i wgl jak jest sama w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Szukam filmu, nie znam aktorów. Film opowiadał o parze, których rozdzieliła wojna, on pojechał umarł na jakąś chorobę na wojnie, ona bodajże została zatopiona w jakimś tunelu. Wszystko to opisała siostra tej laski w książce i na końcu filmu okazuje się że zakończenie w książce różniło się od rzeczywistego zakończenia. Bo Siostra opisała że spotkali się i żyli długo i szczęśliwie, a tak na prawdę zakończyło się to tak jak opisałem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2016 o 00:15, Ninhael napisał:

Hej Szukam filmu, nie znam aktorów. Film opowiadał o parze, których rozdzieliła wojna,
on pojechał umarł na jakąś chorobę na wojnie, ona bodajże została zatopiona w jakimś
tunelu. Wszystko to opisała siostra tej laski w książce i na końcu filmu okazuje się
że zakończenie w książce różniło się od rzeczywistego zakończenia. Bo Siostra opisała
że spotkali się i żyli długo i szczęśliwie, a tak na prawdę zakończyło się to tak jak
opisałem wyżej

http://www.filmweb.pl/Pokuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam filmu ale nie pamiętam tytułu więc tak zaczyna się że chłopak w liceum złamał szczotkę i trafił do więzienia i spotkał czrnoskurego więźnia który go nauczył pary trików jak być fajnym potem tego chłopaka przywieźli do innej szkoły w kombinezonie jak dla psychopata tak mniej więcej on wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2016 o 17:36, fligas napisał:

szukam filmu ale nie pamiętam tytułu więc tak zaczyna się że chłopak w liceum złamał
szczotkę i trafił do więzienia i spotkał czrnoskurego więźnia który go nauczył pary
trików jak być fajnym potem tego chłopaka przywieźli do innej szkoły w kombinezonie jak
dla psychopata tak mniej więcej on wygląda.


http://www.filmweb.pl/film/Nowy-2002-34000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ;) Szukam filmu ale nie znam tytułu. Nie pamiętam za dużo ale wiem, że chodziło tam o to że pewien facet przyszedł do banku rozmienić pieniądze(na same monety) i w tym czasie były dwa napady na bank. Jeden taki profesjonalny a drugi taki amatorski. Później ten facet zaczął to rozwiązywać i doszedł do tego że ktoś to wszystko uknuł i że to musi być ktoś z gości(ew. personelu). On jeszcze poznał tam jakąś kobietę i później z nią cały czas rozmawiał a na koniec on gdzieś tam z nią pojechał. To tyle. Jakieś pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam filmu, którego urywek widziałem bardzo dawno. Nie pamiętam niestety zarysu fabuły, jednak utkwił mi w pamięci jeden charakterystyczny fragment. Mianowicie stoi dwóch facetów na ulicy przy przejściu dla pieszych, jest wieczór i chyba pada deszcz. Wszyscy przechodnie mają nad głowami cyfry. Główny bohater to chyba siódemka a inny mężczyzna wyjaśnia mu w tej scenie, iż jest to cos w rodzaju hierarchii ludzi, gdzie 1 oznaczałoby Boga a 9 zwykłego śmiertelnika. Z biegiem czasu mogłem coś przekręcić, proszę wiec o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.szukam filmu. Nie pamiętam oczywiście obsady. Film był dodatkiem do gazety typu VIVA w latach ok 2004-2007. Pamiętam tylko,sceny z filmu. Dziewczyna robiła wieczór panieński z przyjaciółkami w restauracji (jak się nie mylę to miały wszystkie błękitne peruki). Zjawił się fotograf jak dobrze pamiętam i się zakochał w tej dziewczynie. Pewnego dnia dziewczyna znajduje kasetę z nagraniem od swojego narzeczonego jak wyjawia jej,ze o wszystkim wie i strzela sobie w łeb. Później okazuje się,ze się wcale nie zabił,ze wynajął on właśnie tego fotografa,aby ja zwiódł. Mam nadzieje,ze ktoś oglądał ten film i mi pomoże :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, który oglądałam ładnych parę lat temu. Nie pamiętam dokładnie fabuły, ale wiem, że był taki chłopak, który został wrobiony w morderstwo, którego nie popełnił. Ukrywał się przed policją w sklepie zoologicznym. Wypuszczał ptaki z klatek, by myślano, że to one włączają alarm. Potem jakaś dziewczyna mu pomagała, chyba pracowała w tym sklepie. Chłopak chyba był blondynem. To tyle, co pamiętam. Proszę o pomoc, bo bardzo spodobał mi się ten film.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, który oglądałem kilka lat temu. Młodzi piloci, przewożący narkotyki, zostają namierzeni przez agencję rządową USA podczas jednej z transakcji. Podczas ucieczki ginie podczas startu jeden z pilotów. Po jakimś czasie grupa lotników zostaje odnaleziona agentów ( chyba przez CIA ), którzy proponują układ: piloci pomagają w dotarciu do przestępcy, a ich akta zostają wyczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, ostatnio oglądałem film Riot z 2015 roku o więzieniu.... i przypomniał mi się inny film w którym był bohater taki koks trafił do więzienia był w nim twardy ale go zgwałcili. Był na dolnych piętrach jeszcze taki koleś = dziewczyna za kotarami on do niego zszedł po coś tam.

Tyle pamiętam z tego filmu - chciałbym go jeszcze raz obejrzeć pomoże ktoś ?

dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku lat 80 tych obejrzałam mini serial kryminalny,który pokazywany był w czwartki w TVP1.Nie pamiętam tytułu, a fabuła wyglądała mniej więcej tak-lecący samolotem pasażerowie piją alkohol,a puste butelki wyrzucają przez okno.Jedna z nich trafia dziewczynę ,która czeka na swojego chłopaka i ginie na miejscu.Chłopak chcąc się zemścić zabija po kolei uczestników lotu.Policja nie mogąc go schwytać,upodabnia jedną z dziewczyn do tej ,która zginęła i w ten sposób udaje się go złapać.Wydaje mi się,że był to film francuski,ale do końca nie jestem pewna.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku lat 80 tych obejrzałam mini serial kryminalny,który pokazywany był w czwartki w TVP1.Nie pamiętam tytułu, a fabuła wyglądała mniej więcej tak-lecący samolotem pasażerowie piją alkohol,a puste butelki wyrzucają przez okno.Jedna z nich trafia dziewczynę ,która czeka na swojego chłopaka i ginie na miejscu.Chłopak chcąc się zemścić zabija po kolei uczestników lotu.Policja nie mogąc go schwytać,upodabnia jedną z dziewczyn do tej ,która zginęła i w ten sposób udaje się go złapać.Wydaje mi się,że był to film francuski,ale do końca nie jestem pewna.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam filmu o niemowlaku wychowanym przez ninja. Gdy dorósł pomagał ludziom. Pamiętam kilka scen z tego filmu. Staruszek uczył go poruszać się na przykładzie kota - czyli bezszelestnie. Jako dorosły uwolnił zakładników przetrzymywanych w wieżowcu, po którym nocą musiał się wspiąć. Pomagała mu przyrodnia siostra, która była przebrana za niego. Trochę chaotycznie, ale tyle pamiętam.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2016 o 11:10, marek_50KP napisał:

Witam!
Szukam filmu o niemowlaku wychowanym przez ninja. Gdy dorósł pomagał ludziom. Pamiętam
kilka scen z tego filmu. Staruszek uczył go poruszać się na przykładzie kota - czyli
bezszelestnie. Jako dorosły uwolnił zakładników przetrzymywanych w wieżowcu, po którym
nocą musiał się wspiąć. Pomagała mu przyrodnia siostra, która była przebrana za niego.
Trochę chaotycznie, ale tyle pamiętam.
Dzięki za pomoc.

The Last Ninja (1983)

Spoiler

z Mako: nie zadzieraj z Mako (jak ktoś kojarzy Nostalgia Critic;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam filmu był on o mężczyźnie który był gwiazdą baseballa i w pewnym momencie dowiaduje sie że ma małą córkę którą musi sie zająć . więcej jeszcze pamiętam że ta córka tańczyła balet . Skończyło się tak że temu ojcu zaczęło na niej zależeć. Jak by się komuś kojarzyło to proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2016 o 23:09, alox257 napisał:

szukam filmu był on o mężczyźnie który był gwiazdą baseballa i w pewnym momencie dowiaduje
sie że ma małą córkę którą musi sie zająć . więcej jeszcze pamiętam że ta córka tańczyła
balet . Skończyło się tak że temu ojcu zaczęło na niej zależeć. Jak by się komuś kojarzyło
to proszę o pomoc


Jak baseballu to nie wiem.
A jak footballu to moze to?
http://www.filmweb.pl/film/Plan+gry-2007-337035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się