KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Witam. Poszukuję filmu dokumentalnego o agencji towarzyskiej, który widziałam w telewizji na przełomie czerwca/lipca na kanale ttv lub tvn style. Film mówił o starszej babce, która kiedyś była prostytutką i obecnie sama prowadzi agencję towarzyską, gdzie zatrudnia dziewczyny i sama w internecie przy pomocy córki szuka im klientów i umawia z nimi na wizyty. Film jest polski, Były w nim sceny jak ta kobieta przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne z przyszłymi pracownicami, jak rozmawia z klientami przez telefon i jak uczy dziewczyny fachu. Niestety widziałam tylko końcówkę i chciałabym zobaczyć resztę lecz nie zapamiętałam tytułu. Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tytułu !
Był to film najprawdopodobniej o straży pożarnej z nowego Jorku. W filmie wyjezdzali oni do pożarów wywolywanych przez kogoś stosując jakaś maź w kontaktach czy cos .. Były tam też sceny gdzie strażacy przed rozbiciem drzwi sprawdzali coś do około nich a nawet raz ktoś zapomniał i wysadziło budynek... Oglądałem go nie do końca bardzo dawno temu więc napewno ma parę latek .. Jak by ktoś kojarzył to podawać tytuły .... (jeśli znacie w ogóle jakieś fajne filmy o straży pożarnej to też podawajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2016 o 21:52, K9ndziorix napisał:

Poszukuje tytułu !
Był to film najprawdopodobniej o straży pożarnej z nowego Jorku. W filmie wyjezdzali
oni do pożarów wywolywanych przez kogoś stosując jakaś maź w kontaktach czy cos .. Były
tam też sceny gdzie strażacy przed rozbiciem drzwi sprawdzali coś do około nich a nawet
raz ktoś zapomniał i wysadziło budynek... Oglądałem go nie do końca bardzo dawno temu
więc napewno ma parę latek .. Jak by ktoś kojarzył to podawać tytuły .... (jeśli znacie
w ogóle jakieś fajne filmy o straży pożarnej to też podawajcie)

Ognisty podmuch/ Backdraft (1991)
o i le mnie pamięć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kinomaniaków!Szuka m tytułu komedii amerykańskiej o bogatych amerykańskich celebrytkach po czterdziestce, które rywalizowały ze sobą, jedna z nich miała problem alkoholowy.Pamiętam wątek z masażystą Fabricio, który nieźle te panie masował i nie tylko;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kinomaniaków!Szuka m tytułu komedii amerykańskiej o bogatych amerykańskich celebrytkach po czterdziestce, które rywalizowały ze sobą, jedna z nich miała problem alkoholowy.Pamiętam wątek z masażystą Fabricio, który nieźle te panie masował i nie tylko;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu.
Jest stary (60lata.-2000r.). Zapamiętałam tylko ze jest pewien facet i pracuje chyba w policji, potem gdzieś oślepia go jaskrawe czerwone światło z rakiety, i zyskuje moce (widzenie przez rzeczy, czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów i ,,latanie,, ) Jednak jak widzi kolor czerwony to traci je na jakiś czas. Proszę o podanie tytułu albo aktora chociaż :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu o dwóch przyjaciółkach z których jedna ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyny miały ok 17 lat wracały z imprezy i nastąpił wypadek. Jedna z dziewczyn została oskarżona o spowodowanie tego wypadku. Dziewczyna nic nie pamiętała . Dzień przed pójściem do więzienia pojawia się zmarła przyjaciólka i razem próbują dowiedzieć się co wydarzyło się tego wieczoru. Proooszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy kino maniacy. Mam problem z filmem nie pamietam tytulu oraz aktorow. Jest to amerykanski film w tematyce podrozy w czasie. A wiec pewien facet przenosi sie w inne zycia po tym jak zostaje zabity przez ludzi demonow, i on zdaje sobie z tego sprawe. Zawsze w nowym zyciu jest przy nim taka ladna blondynka, ktora o niczym nie ma pojecia.
Z GORY DZIEKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy kino maniacy. Mam problem z filmem nie pamietam tytulu oraz aktorow. Jest to amerykanski film w tematyce podrozy w czasie. A wiec pewien facet przenosi sie w inne zycia po tym jak zostaje zabity przez ludzi demonow, i on zdaje sobie z tego sprawe. Zawsze w nowym zyciu jest przy nim taka ladna blondynka, ktora o niczym nie ma pojecia.
Z GORY DZIEKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 21:52, mocny13 napisał:

Witam drodzy kino maniacy. Mam problem z filmem nie pamietam tytulu oraz aktorow. Jest
to amerykanski film w tematyce podrozy w czasie. A wiec pewien facet przenosi sie w inne
zycia po tym jak zostaje zabity przez ludzi demonow, i on zdaje sobie z tego sprawe.
Zawsze w nowym zyciu jest przy nim taka ladna blondynka, ktora o niczym nie ma pojecia.

Z GORY DZIEKI .

http://www.imdb.com/title/tt0810823/?ref_=fn_tt_tt_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuje filmu nie moge znalesc tytulu. Fabuly tez nie pamietam dosc dobrze. Po wojnie poszukuja zaginionego diamentu.Na pewno na koniec filmu okazuje sie ze diament ukryty jest w glowie uposledzonego mezczyzny . Chyba niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2016 o 13:45, mkoijn napisał:

witam. poszukuje filmu nie moge znalesc tytulu. Fabuly tez nie pamietam dosc dobrze.
Po wojnie poszukuja zaginionego diamentu.Na pewno na koniec filmu okazuje sie ze diament
ukryty jest w glowie uposledzonego mezczyzny . Chyba niemca.

The White Raven (1998)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu w którym był taki chłopak co miał 19 lat i poznał takiego innego chłopaka na budowie i i jak go poznał to zabrał tego 19 latka do klubu. Ten 19 latek mial taka chyba różową bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się