KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 16:48, kerkas napisał:

> Szukam filmu a bynajmniej czołówki filmu "Slayers", jest to stary serial o ludziach
którzy
> podróżowali między wymiarami.

http://www.imdb.com/title/tt0112167/

Czołówkę znajdziesz na Yotube
http://www.youtube.com/results?search_query=sliders+intro&aq=f


To jest to! Dzięki za pomoc, a i brat podał mi zły tytuł z tego co widzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu serialu który w latach 90 leciał na którymś z ogólnodostępnych kanałów telewizji, była to seria komediowo-kryminalna o księdzu bawiącym się w detektywa i zakonnicy która mu pomagała (pamiętam że zawsze się modlił gdy im się spieszyło a ona prowadziła samochód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:33, Karharot napisał:

Szukam tytułu serialu który w latach 90 leciał na którymś z ogólnodostępnych kanałów
telewizji, była to seria komediowo-kryminalna o księdzu bawiącym się w detektywa i zakonnicy
która mu pomagała (pamiętam że zawsze się modlił gdy im się spieszyło a ona prowadziła
samochód).


Wpisałem w google "ksiądz detektyw i zakonnica" i wyskoczyło mnie: Detektyw w sutannie, czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Szukam tytułu serialu który w latach 90 leciał na którymś z ogólnodostępnych kanałów

> telewizji, była to seria komediowo-kryminalna o księdzu bawiącym się w detektywa
i zakonnicy
> która mu pomagała (pamiętam że zawsze się modlił gdy im się spieszyło a ona prowadziła

> samochód).

Wpisałem w google "ksiądz detektyw i zakonnica" i wyskoczyło mnie: Detektyw w sutannie,
czy o to chodzi?


Raczej o to chodzi, oglądałam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw+w+sutannie-1989-99100

Jestem więcej jak pewien, że tego szukasz =)
Nota bene świetny serial,magia kiczu lat 90 moim zdaniem nigdy nie umrze [Drużyna A, Macgyver, Strażnik Teksasu, Świat według Bundych, Żar Tropików... oj jest tego od groma i trochę]

@edit
O widzę reakcja ekspresem i mnie ubiegli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Wpisałem w google "ksiądz detektyw i zakonnica" i wyskoczyło mnie: Detektyw w sutannie, czy o to chodzi?

Yup, o to :)
Dziękuję tak Tobie jak i Pietro87 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 16:37, TigerXP napisał:

Dobra, panie i panowie pomozcie. Skad jest ten gif http://kwejk.pl/obrazek/709110/ahaha.html
??
Z gory dzieks za pomoc.

Witaj.
Nie wydaje mi się aby to był film... [choć mogę się mylić] Na tym obrazku widać jak się pojawiają jakieś napisy, które są zamazane co sugeruje, że może to być jakiś teledysk ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardziej stawiam na jakiś klip na YT tudzież jakiś oficjalny teledysk.
Jeśli to z jakiegoś filmu to raczej niszowe niskobudżetowe kino, oglądam abstrakcyjne, niezależne produkcje dosyć często aczkolwiek to mi się zupełnie nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 17:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Szukam tytułu serialu który w latach 90 leciał na którymś z ogólnodostępnych kanałów

> telewizji, była to seria komediowo-kryminalna o księdzu bawiącym się w detektywa
i zakonnicy
> która mu pomagała (pamiętam że zawsze się modlił gdy im się spieszyło a ona prowadziła

> samochód).

Wpisałem w google "ksiądz detektyw i zakonnica" i wyskoczyło mnie: Detektyw w sutannie,
czy o to chodzi?



A nie chodzi o film - Ksiądz i zakonnica?Bo taki też był.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega szuka filmu: W jakiejś piwnicy w domu żyły trzy duchy i zaczęły sobie robić jaja z mieszkańców tego domu. Tylko tyle może mi powiedzieć, niewiele, ale może ktoś z Was kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Proszę o pomoc ze znalezieniem nazwy:
Polski film, opowiada historię rodziny (matka, ojciec i syn) uważających się za anty-semitów. Pewnego dnia otrzymują wiadomość, że ojciec ma korzenie żydowskie i otrzymuje w spadku pokaźną sumę pieniędzy. Żeby ją otrzymać musi udowodnić "żydowskość" swojej rodziny dotrzymując szabatu itp. Pod koniec okazuje się jednak, że sprawa ze spadkiem to była tylko pomyłka i wszystko przepada, mimo to, rodzina pozostaje już przy nowym, żydowskim stylu życia.
Jak brzmi jego nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 20:34, kerkas napisał:

Cud purymowy (2000)

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, dokładnie o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego bardzo starego filmu. Był emitowany na Polsacie wiele lat temu kiedy to jeszcze była jedna góra dwie reklamy w ciągu filmu. Otóż opowiadał on historię o pewnym psie imieniem Ralph z farmy sędziego Millera. Ów pies kalifornijczyk został sprzedany jako pies zaprzęgowy. Ktoś kojarzy taki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 23:27, Smileyer napisał:

Szukam pewnego bardzo starego filmu. Był emitowany na Polsacie wiele lat temu kiedy to
jeszcze była jedna góra dwie reklamy w ciągu filmu. Otóż opowiadał on historię o pewnym
psie imieniem Ralph z farmy sędziego Millera. Ów pies kalifornijczyk został sprzedany
jako pies zaprzęgowy. Ktoś kojarzy taki film?


Może "Zew krwi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ale sprawdzałem na filmweb. Faktycznie fabuła może odpowiada jednemu z tych filmów, które tam są, ale żaden z nich to nie jest ten, który mam na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się