KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Oglądałem ten film już jakiś czas temu. Pamiętam, że przedstawiał on historię niesfornego nastolatka, który chodził do szkoły i nuaczyciele mieli z nim problemy. Pamiętam, że ściągał on na jakimś ważnym teście czy konkursie w tej szkole. Po latach (nie pamiętam, czy dlatego, że ktoś dowiedział się, ze ściągał, czy z innego powodu) znów zorganizowano ten konkurs i okazało się, że ten dorosły facet znów ściągał. Ma ktoś jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 02:22, meryphillia napisał:

Gra O Tron. Serial

Dzieki wielkie :) Chyba zaczne ogladac zajaralem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu (możliwe, że był to nawet jakiś serial).
Oglądałem go kilka lat temu w gdzieś internecie, więc pamiętam mało szczegółów:
W tym filmie główny bohater (chyba amerykaniec) jakimś sposobem znalazł się w Japonii i poznawał ich dziwne obyczaje. pewnego razu uratował on jakąś wysoko postawioną osobę i w dowód podziękowania dostał on od niego służącą, która miała robić wszystko co zechcę. chwile po tym główny bohater zrobił wielki gest oddając "zwój" własności służącej jej ojcowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 20:32, kerkas napisał:

Shogun (1980)

Znam b. dobrze serial "Szogun", ogladałem go dwukrotnie. Czytałem też powieść na podstawie której był nakręcony a jednak w powyższym opisie jakoś nie mogłem się dopatrzeć niczego znajomego. A czytałem pytanie jeszcze przed Twoją odpowiedzią.
Co za blokada intelektualna :-)
Może dlatego, że (z niewiadomego powodu) założyłem, że akcja filmu, o który pytał doflamingo rozgrywała się w XX wieku a nie 400 lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 17:48, A-cis napisał:

Znam b. dobrze serial "Szogun", ogladałem go dwukrotnie. Czytałem też powieść na podstawie
której był nakręcony a jednak w powyższym opisie jakoś nie mogłem się dopatrzeć niczego znajomego.

Po obejrzeniu serialu wcale mnie to nie dziwi :P

-----------------------------------------------------------------
SPOILER (także screeny) z filmu Shogun (1980)
-----------------------------------------------------------------
Troszkę w swoim wcześniejszym opisie namieszałem, ponieważ okoliczności były troszkę inne, ale miałem rację, co do dostania służącej i chwile później oddaniu jej innej osobie (jest ten moment na screenach, odcinek 12) :)

20120303010129

20120303010134

20120303010139

20120303010319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za film :D ?
http://i1.wowy.pl/94ed03e788e7693a6f35475db4461aa3519ae020/wypadek-przy-p-racy-gif-na-wowy-gif
To nie jest czasem coś ala "Wpadka" ?
I jak tak patrzę na tę kobietę.
Normanie kubek w kubek Katherine Heigl [ale co do biustu to mógłbym się kłócić xD] widać, że przesadnie sztuczny
Heigl ma czym oddychać [fakt] ale aż tak?? :Q. I dont think so.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Streszczenie tego co pamiętam:
Film był stary, 2 przyjaciół ruszyło na poszukiwanie zaginionego miasta/skarbu, kiedy w końcu dotarli na miejsce zaatakowali ich tubylcy, jeden z nich rzucił włócznią w głównego bohatera, ten miał kolczugę i pomimo ciosu nic mu się nie stało, tubylcy widząc to wzięli go za boga i czcili. Podczas jakiegoś obrządku religijnego okazało się że główny bohater jednak może zostać zraniony. Następuje ucieczka z miasta lecz główny bohater ginie na moście linowym (tego nie jestem pewny).
Całość ukazana jako retrospekcja, opowiada historię ten który przeżył.
Przeszukałem już imdb i filmweb ale nic nie znalazłem...
Według mnie może być to jeden z taśmowo produkowanych filmów przygodowych z lat 70 ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 03:39, Rts-p napisał:

Przeszukałem już imdb i filmweb ale nic nie znalazłem...

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa zagadka jest łatwa do rozwiązania - pod warunkiem że już zna się odpowiedź ;)
Ten film to Człowiek, który chciał być królem ->
http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek%2C+kt%C3%B3ry+chcia%C5%82+by%C4%87+kr%C3%B3lem-1975-4838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Dnia 04.03.2012 o 04:56, Karharot napisał:

> Przeszukałem już imdb i filmweb ale nic nie znalazłem...
Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa zagadka jest łatwa do rozwiązania - pod warunkiem
że już zna się odpowiedź ;)
Ten film to Człowiek, który chciał być królem ->
http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek%2C+kt%C3%B3ry+chcia%C5%82+by%C4%87+kr%C3%B3lem-1975-4838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam filmu, nie szukam serialu, nie wiem gdzie zamieścić tego posta, błagam pomóżcie!
Stary kanał Cyfry+ Minimax, leciała tam taka kreskówka o chłopaku, który chyba nazywał się dexter, towarzyszył mu jakiś pies... i niestety to tyle co jest w stanie sobie przypomnieć. Jeśli komukolwiek coś świta, proszę przypomnijcie mi co to za kreskówka była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się