KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 20:28, Paladynka napisał:

> Popieram Paladynkę. Ale tam nie fruwało nic nad miastem a nad pustynią :) Grał Richard

> Dean Anderson.

W kinowej wersji grał Kurt Russell i James Spader. W tej wersji Bóg-Ra (kosmita) uciekał
przed amerykańskimi wojakami, statkiem kosmicznym, który był właśnie piramidą.


Mój błąd :) Faktycznie tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:16, zerohunter napisał:

Może odświeżę temat, szukam filmu, byli tam tzw. Psychloni, a z ludzi zrobili niewolników,
jeden gramowicz ma takiego avatara, ale mówi że to av muzyczny:D

http://forum.gram.pl/upl/usr/342474/avatar_big.gif


To był film: Bitwa o Ziemię (Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000) z Johnem Travoltą i Forestem Whitakerem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie dzieję się akcja filmu, a chyba to jakieś średniowieczne czasy... jakaś bestia porywa ludzi, kojarzy mi się, że chyba jak była mgła to bestia atakowała, nie, nie był to żaden mgłołak... xD nie wiem czy ta mgła w ogóle miała coś z bestią wspólnego, na pewno była w filmie gęsta mgła nieraz... wie ktoś co to za film?

Mało informacji bo film z 10 lat temu oglądałem... a wtedy byłem młodszy i mnie pamiętliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:25, hunter22 napisał:

Nie wiem gdzie dzieję się akcja filmu, a chyba to jakieś średniowieczne czasy... jakaś
bestia porywa ludzi, kojarzy mi się, że chyba jak była mgła to bestia atakowała, nie,
nie był to żaden mgłołak... xD nie wiem czy ta mgła w ogóle miała coś z bestią wspólnego,
na pewno była w filmie gęsta mgła nieraz... wie ktoś co to za film?

Mało informacji bo film z 10 lat temu oglądałem... a wtedy byłem młodszy i mnie pamiętliwy
:P


Witam. Jedyne, co mi się kojarzy to Braterstwo wilków (Le Pacte des loups aka Brotherhood of the Wolf) z 2001, ale średniowiecze to na pewno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:34, Paladynka napisał:

Witam. Jedyne, co mi się kojarzy to Braterstwo wilków (Le Pacte des loups aka Brotherhood
of the Wolf) z 2001, ale średniowiecze to na pewno nie było.


Braterstwo Wilków znam i to nie to... przypomniałem sobie o tym filmie podczas oglądania Trzynastego Wojownika, widocznie te filmy mają ze sobą coś wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był taki film, w którym jakiś koleś został zamknięty w ciasnym, odciętym pomieszczeniu. Potem pojawiały się lasery, za każdym razem więcej. Przez pewien czas udawało mu się tego unikać, ale w końcu został pocięty w kratkę.
Co to za film? Czy to jakiś Resident Evil?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu w którym były tuningowane auta, pamiętam że w pewnym momencie ukradli czarnego Pontiaca GTO po czym go przerobili i skończył w kolorze czerwonym. na końcu filmu 2 gości w starszym czerwonym pojeździe rozwalili się w jakimś jakby kanionie. były też uliczne wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przypomnieć tytuł filmu w którym początkowo wszystko było czarno-białe i „idealne” strażacy ratowali koty, uczniowie byli świetni w szkole, drużyna koszykówki nie przegrywała itp. Po pewnym czasie wszystko się zaczęło zmieniać i robić kolorowe: ludzie, przedmioty. Zaczęły się prześladowania kolorowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 16:47, Ciej napisał:

Mógłby mi ktoś przypomnieć tytuł filmu w którym początkowo wszystko było czarno-białe


Miasteczko Pleasantville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 17:02, kerkas napisał:

> Mógłby mi ktoś przypomnieć tytuł filmu w którym początkowo wszystko było czarno-białe


Miasteczko Pleasantville


wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:31, rtyrtyrty napisał:

Szukam filmu w którym były tuningowane auta, pamiętam że w pewnym momencie ukradli czarnego
Pontiaca GTO po czym go przerobili i skończył w kolorze czerwonym. na końcu filmu 2 gości
w starszym czerwonym pojeździe rozwalili się w jakimś jakby kanionie. były też uliczne
wyścigi.


http://60.sekund.filmweb.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 18:52, kerkas napisał:

> Szukam filmu w którym były tuningowane auta, pamiętam że w pewnym momencie ukradli
czarnego
> Pontiaca GTO po czym go przerobili i skończył w kolorze czerwonym. na końcu filmu
2 gości
> w starszym czerwonym pojeździe rozwalili się w jakimś jakby kanionie. były też uliczne

> wyścigi.

http://60.sekund.filmweb.pl/ ?

niestety nie to, dodam też że z jakiegoś powodu w filmie była Mazda RX-7 Dominica Toretto z Fast and Furious widoczna tylko w jednym z wyścigów w filmie którego nazwy szukam, nie bardzo wiem czemu. ale na pewno to nie był ani Gone in 60 Seconds ani Fast and Furious. pamiętam też że taki starszy facet wylazł z więzienia i szukał dowodów na jakiegoś gościa który mu w przeszłości namieszał i te dowody były w jego starym GTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.04.2010 o 23:55, rtyrtyrty napisał:

niestety nie to, dodam też że z jakiegoś powodu w filmie była Mazda RX-7 Dominica Toretto
z Fast and Furious widoczna tylko w jednym z wyścigów w filmie którego nazwy szukam,
nie bardzo wiem czemu. ale na pewno to nie był ani Gone in 60 Seconds ani Fast and Furious.
pamiętam też że taki starszy facet wylazł z więzienia i szukał dowodów na jakiegoś gościa
który mu w przeszłości namieszał i te dowody były w jego starym GTO.


Sex Drive (2008) ?

The Last Ride (2004 TV movie) ?

http://www.imdb.com/keyword/car-chase/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu filmu, którego bohaterkami były dwie dziewczyny( blondynki o ile dobrze pamiętam). Jedna była sławna ( może modelka, albo aktorka), druga była normalną dziewczyną, nosiła okulary. Pewnego razu ta sławna przyjeżdża na imprezę gdzie pracuje ta druga. Spotykają się w łazience. jest tam taka śmieszna scena z lustrem. Są podobne do siebie jak dwie krople wody... Później postanawiają zamienić się miejscami. I obie zakochują się w chłopakach nie ze swoich światów.
Bardzo mi zależy na tym tytule...
Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmu, na 100% horroru, bohaterem ( nie jestem pewny, oglądałem dawno temu) był chłopak, który chodził z dziewczyną, lecz ona była szatanem (?) bo tak można było jej działanie streścić. Zabijała jego kumpli np. wbiła pazury w korpus pewnemu ziomkowi albo drugiemu, zapalonemu futboliście, piłką do futbolu przebiła trzustkę itp. Potem więzi tego chłopaka w alternatywnym piekle, tam są wszyscy jego kumple. Szuka go dobra dziewczyna bo wpadła przez dziurę do tego Hell''u... Ta laska-szatan chce mu na krześle przewiercić łe... głowę, ale w ostatniej chwili ta jego laska dobra wpada i koniec imprezy dobranoc. Może i to było z 10 lat temu, ale pamięć do filmów to ja mam jak mało kto, nie pamiętam tylko tego jedynego i muszę znać jego nazwę:P mam nadzieję, że te informacje pomogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się