KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Poszukuje pewnego horroru. Takie znam informacje.
Leciał dawnomtemu z 2 razy chyba na tvn. Opowiadał o zamku gdzie grupa młodych ludzi tam przyjechala(?) i mieszkała. Zamek był zaniedbany i pamietam, ze pracowała tam gosposia ale tylko za dnia i ostrzegala tych ludzi przed wydarzeniami w zamku. Pamietam, ze podczas filmu w pokoju pewnej dziewczyny ciagle coś uderzyło w ścianę i tak samo główki aniołów z jakieś szafy się na nią patrzyły. Na początku filmu gdy jakaś aktorka grała na pianinie czy czymś podobnym to strona jej strzeliła w twarz(na samym początku). Pózniej podczas filmu były sceny w takim ogrodzie gdzie była powiększona jakaś kobieta, fontanna z ogromnym posągiem i był tez obraz jakiego człowieka który się potem palił i tez było coś związanego z kominkiem i pamietam ze był taki wątek o jakiś dzieciach w piwnicy co pracowały i pomarły. Coś takiego było tylko za Chiny nie potrafię przypomniec sobie co to za horror. Moze ktoś z gramowiczow wie? Bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 23:20, gosia281 napisał:

czy ktoś zna tytuł filmu . Historia oparta na faktach . Trzech przyjaciół przebywa za
granicą bodajże w Chinach . Dwóch powraca do Anglii jeden zostaje złapany za posiadanie
marihuany i skazany na smierc , jego siostra adwokatka postanawia odnalezc dwoch jego
przyjaciół ktorzy gdyby sie przyznali ze tez tam byli zmniejszyli by wyrok na odsiadke
nie na smierc . udaje jej sie przekonac . jeden jednak wraca drugi przyznaje sie , ale
i tak to nie pomaga zostaje powieszony

http://www.filmweb.pl/film/Fatalna+namiętność-1997-50
Pewnie o to Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu widziałem trailer filmu, nie do końca pamiętam o co chodziło. Wiem że był jakiś pluszowy miś, który mógł gadać. Sam film miał być komedią. Kompletnie nie mogę sobie przypomnieć ani tytułu ani więcej szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego filmu w latynoskich klimatach.
Fabuła opowiadała o kobiecie, która prowadziła w telewizji swój program kulinarny z zespołem latino w tle, w którym grał jej były mąż, później zaczęła sie jakaś intryga między nimi..
Tylko tyle pamiętam. Pomoże ktoś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Poszukuję tytułu jednego z horrorów, której akcja opiera się na dziwnym zjawisku. Otóż wszystko rozpoczyna się od imprezy w domu kilkoro przyjaciół. Po jakimś momencie cała okolica razem z nimi wyszła na ulicę zobaczyć co się dzieje. Później następuje piaskowa burza czy coś takiego. Jakoś chyba w połowie filmu ludzie wchodzą do stacji metra który jest opanowany przez potwory. Film został nakręcony coś w stylu REC''a i Paranormal Activity, czyli wszystko (całe zdarzenia) było nagrywane na bieżąco co cię działo. O ile dobrze pamiętam ten film wyszedł w 2009 roku.
Nie wiem czy coś w podpowiadaniu pomogłem, ale ten film oglądałem bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2012 o 22:48, Smileyer napisał:

Szukam pewnego filmu w latynoskich klimatach.
Fabuła opowiadała o kobiecie, która prowadziła w telewizji swój program kulinarny z
zespołem latino w tle, w którym grał jej były mąż, później zaczęła sie jakaś intryga
między nimi..
Tylko tyle pamiętam. Pomoże ktoś ? :)


Może to to: http://www.filmweb.pl/film/Kobieta+na+topie-2000-1433?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam takiego jednego filmu, na zwiastunie pamiętam że akcja była z klientem, który został rzucony jakoś na sufit rozwalił lampę, był to jakiś parking. Film nie jest stary góra może 5 lat ma. Ktoś może pamięta ? Z jakimś to znanym aktorem musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 17:12, kerkas napisał:

/.../

Więcej danych film amerykański, angielski ?
Aktor to Azjata, Amerykanin ?.


aktor raczej amerykaniec, mówie film akcji, scene z tym rzutem na sufit zapamiętałem dokładnie bo było na zwiastunie, nie wiem przypadkiem czy czy był tam Van Damme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tym razem ja o coś zapytam - kiedyś, co najmniej dobrych parę lat temu był pewien hm ... chyba serial ale głowy nie dam, produkcji chyba polskiej. Zapamiętałem niewiele ale może ktoś coś skojarzy - prawie na pewno jestem pewien że grała tam M. Foremniak, grała bodajże żonę jakiegoś wieśniaka / rolnika [ akcja toczyła się z tego co pamiętam podczas II WŚ lub coś koło tego na wsi ]. Kojarzę niewiele - była na pewno scena gdzie żona była ''przymuszana'' do seksu a pojękiwania słyszały dzieci [ ich? nie jestem tego pewien, prawdopodobnie dwóch lub trzech chłopców ], była też scena z myciem w typowej metalowej balii i chyba był też jakiś motyw że któryś z tych chłopców chciał ten teges z pewną dziewczyną i w jakiś sposób zgwałcił ją gdy była nieprzytomna [ chyba ją ogłuszył kamieniem czy coś w tym stylu ]. Ktoś wie co to może być za film / serial? Wydaje mi się że nie ma tego w filmografii Foremniak na filmwebie ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się