KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 22:16, Tyler_D napisał:

Hmm ... Olympus Has Fallen?


Nie, początkowo myślałem że to Dead man down, ale wyggoglowałem to i owo i wyszło że to alex corss ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 16:48, Tyler_D napisał:

Udało ci się znaleźć ten film?


Niestety nie :/ Jeśli jakikolwiek film się Wam nasuwa na myśl to podawajcie proszę tytuł. Bardzo lubię oglądać filmy, widziałem ich na prawdę wiele, ale tego za nic nie mogę znaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 19:45, Touchstone napisał:

kilka lat temu oglądałem kawałek filmu i nie mogę go znaleźć :/
Tyle ile pamiętam:
Gdzieś w Iraku, czy Afganistanie oddział Amerykańskich żołnierzy dostał rozkaz ostrzelania
wioski, bo w niej mieli być bojownicy. Ostrzelali, wchodzą do wioski, a tam zmasakrowani
cywile: dzieci, kobiety - a po bojownikach ani śladu.
Potem żołnierze próbują pomóc, "zreperować to co zniszczyli" tzn pomóc rannym i umierającym
sami będąc w szoku
W tej samej chwili cała wioska została otoczona przez bojowników i zaczęła się wymiana
ognia..


Czy to jest horror czy film wojenny ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 22:40, Touchstone napisał:

> Czy to jest horror czy film wojenny ?.


Ja szukam jako film wojenny


Terytorium wroga (2011) ?

The Objective (2008) ?

Fire Over Afghanistan (2003) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam pewnego filmu/animiacji chyba nawet kreska japońska, leciało Baaardzo dawno na Hyperze historia opowiada o chłopaku z młodszą siostrą która nazywałą się Juriko (nie jestem pewien), okres wojen i nalotów. na początku chłopak umierał a film był jakby retrospekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 10:55, kindziukxxx napisał:

szukam pewnego filmu/animiacji chyba nawet kreska japońska, leciało Baaardzo dawno na
Hyperze historia opowiada o chłopaku z młodszą siostrą która nazywałą się Juriko (nie
jestem pewien), okres wojen i nalotów. na początku chłopak umierał a film był jakby retrospekcją.

Moze ten http://www.filmweb.pl/film/Grobowiec+%C5%9Bwietlik%C3%B3w-1988-34655/descs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

meryphillia
Kraju

no właśnie chyba tak, po tej zapowiedzi mi się przypomniało że kiedyś oglądałem coś bardzo podobnego ale nie byłem pewien kreski i nie obejrzałem całego, za moment się przekonam i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu gdzie występuje grupa mężczyzn ( dwóch z nich chyba są braćmi bądź najlepszymi przyjaciółmi) mających zespół,jeden z nich imieniem Dennis popada w kłopoty, nie radzi sobie z życiem, popada w alkoholizm bądź narkomanię przez co traci kontakt z tym przyjacielem/bratem i na końcu filmu popełnia samobójstwo topiąc się w rzece a jego brat/przyjaciel stał i krzyczał Dennis Dennis. Wiem że tytuł jest związany ze słowami Letni Sen - tytuł był dłuższy więc zapamiętałam sobie taki skrót " Letni sen". Możliwe iż był to film oparty na faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Szukałam tego filmu ponad rok a Tobie to zajęło nie całą godzine. Dziękuję bardzo!!!

Dnia 09.05.2013 o 14:02, Traitor napisał:

Historia członków zespołu "The Beach Boys" jako tako pasuje do twojego opisu, więc pewnie
chodzi o ten film: http://www.filmweb.pl/film/Summer+Dreams%3A+The+Story+of+the+Beach+Boys-1990-209528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja poproszę o pomoc. Słyszałem o pewnym filmie i zaciekawił mnie on - sytuacja wygląda mniej więcej tak.

W bloku / wieżowcu / kamienicy mieszka kilkanaście osób [ albo tyle z nich jest przedstawione w filmie ] i w pewnym momencie wychodzi wątek 15 letniego [ mniej więcej ] chłopca, który zostaje tam znaleziony martwy ale nikt z sąsiądów nie wie o co chodzi, ewentualnie wie ale nie chce się przyznać. Coś tam jeszcze było o jakieś starszej pani, która mogła to i owo powiedzieć policji ale z pewnych względów tego nie zrobiła. I tu właściwie kończą się konkrety - jest jeszcze coś ale nie jestem pewien czy to miało miejsce w filmie. Wywiązuje się strzelanina [?] w której uczestniczy także snajper [?] i zabija ileś tam osób [ i prawdopodobnie również on ginie jak i większość ludzi w filmie ]. Film z tego co wiem jest raczej nowy ale nie kierujcie się raczej tym podczas poszukiwań. I możliwe że w tytule jest słowa Broken lub Tower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że film oglądałem ~20 lat temu i nawet nie wiem, czy to co pamiętam naprawdę miało w nim miejsce. ;p

W każdym razie średniowiecze (rycerze w zbrojach i te sprawy), prawdopodobnie na jakichś motywach historycznych. Wielki bohater(król?) został śmiertelnie ranny, i żeby podnieść morale wojsk wsadzili go półprzytomnego na konia, pokazując walczącym że niby jest zdrowy i ich poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 15:22, Kadaj napisał:

W każdym razie średniowiecze (rycerze w zbrojach i te sprawy), prawdopodobnie na jakichś
motywach historycznych. Wielki bohater(król?) został śmiertelnie ranny, i żeby podnieść
morale wojsk wsadzili go półprzytomnego na konia, pokazując walczącym że niby jest zdrowy
i ich poprowadzi.

Nie znasz tego? Przecież to znany motyw historyczny dotyczący Cyda.
W każdym bądź razie czy to nie przpadkiem "El Cid"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam nazwy pewnego filmu. niewiele z niego pamietam. wydaje mi sie ze jest dosc stary. obstawiam lata 70-80

pamietam pewna scene. nie jestem pewien czy to byl poczatek czy zakonczenie, ale akcja dziala sie gdzies na pustyni. widoczna byla jakas pompa, kamera przewijala sie w bok a na koncu siedzial sobie murzyn i podlewany byl kwiatek w doniczce wlasnie z tej pompy.

komus cos to mowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 15:22, Kadaj napisał:

W każdym razie średniowiecze (rycerze w zbrojach i te sprawy), prawdopodobnie na jakichś
motywach historycznych. Wielki bohater(król?) został śmiertelnie ranny, i żeby podnieść
morale wojsk wsadzili go półprzytomnego na konia, pokazując walczącym że niby jest zdrowy
i ich poprowadzi.

"El Cid"

Spoiler

(z tego co pamiętam to on w ostatniej scenie był martwy jak go posadzili na konia)


Ja mam natomiast pytanie: był film i dwójce przyjaciół, którzy chcieli zaliczyć na wakacjach. Byli DJ'ami.
Spoiler

Podczas jednej z imprez pokazał ich nowopoznany kolega, który sobie do oka przytknął wódkę, sextaśmę ich rodziców.

Jaki był tytuł tej produkcji? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się