KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Witam. Poszukuje pewnego filmu... Otóż akcja dzieje sie na dalekim wschodzie. Trzech kumpli przylatuje na wczasy troche "pobalować" i po upływie pewnego czasu przychodzi czas powrotu. Jeden z nich postanawia zostać i chwile po wyjeździe tych dwóch policja robi nalot, po którym odnajdują ilość marihuany kwalifikująca go jako dilera, tym samym na karę śmierci. Jego siostra adwokat postanawia za wszelką cenę odnaleźć towarzyszy brata, aby oni wzięli czesc winy dla siebie, co poskutkule złagodzeniem kary. Jeden z nich postanawia wstawić sie za skazanym, lecz ostatecznie zostaje stracony z powodu nagłośnienia sprawy przez wścibską i łasą na pieniądze panią redaktor.

Ktoś tutaj juz szukał tego filmu, ale nie otrzymał odpowiedzi. Bede bardzo wdzięczny jeżeli ktoś zna tytuł tego filmu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 22:45, kondziorno56 napisał:

Witam. Poszukuje pewnego filmu... Otóż akcja dzieje sie na dalekim wschodzie. Trzech
kumpli przylatuje na wczasy troche "pobalować" i po upływie pewnego czasu przychodzi
czas powrotu. Jeden z nich postanawia zostać i chwile po wyjeździe tych dwóch policja
robi nalot, po którym odnajdują ilość marihuany kwalifikująca go jako dilera, tym samym
na karę śmierci. Jego siostra adwokat postanawia za wszelką cenę odnaleźć towarzyszy
brata, aby oni wzięli czesc winy dla siebie, co poskutkule złagodzeniem kary. Jeden z
nich postanawia wstawić sie za skazanym, lecz ostatecznie zostaje stracony z powodu nagłośnienia
sprawy przez wścibską i łasą na pieniądze panią redaktor.

Ktoś tutaj juz szukał tego filmu, ale nie otrzymał odpowiedzi. Bede bardzo wdzięczny
jeżeli ktoś zna tytuł tego filmu.
Pozdrawiam

http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t+do+raju-1998-929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Szukam pewnego raczej starszego filmu, akcja działa się w poprawczaku, szkole z internatem, cos takiego - opieke nad podwladnymi mialy kobiety (siostry zakonne?) :P Kompletnie nie znam szczegółow ale film mi utkwil w glowie... macie jakies skojarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:48, Almarcino napisał:

Czołem! Szukam pewnego raczej starszego filmu, akcja działa się w poprawczaku, szkole
z internatem, cos takiego - opieke nad podwladnymi mialy kobiety (siostry zakonne?) :P
Kompletnie nie znam szczegółow ale film mi utkwil w glowie... macie jakies skojarzenia?


Marylin Manson. To moje skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:54, Tyler_D napisał:

Ale to była bardziej jakaś komedia, film młodzieżowy czy taki bardziej thriller/dramat
z jakimś ciężkim klimatem?


Bardziej w dramat, na 99% film amerykanski :P
Wpisywalem juz w google rózne tagi z tym zwiazane, ale... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... z takich klimatów to na szybko kojarzę tylko Uśpionych ale tam z kolei nie było żadnych zakonnic. Bo przecież nie mówisz o tym filmie z Whoopi Goldberg. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:24, Tyler_D napisał:

Hm ... z takich klimatów to na szybko kojarzę tylko Uśpionych ale tam z kolei nie było
żadnych zakonnic. Bo przecież nie mówisz o tym filmie z Whoopi Goldberg. :-P


Nie, nie, nic z tych rzeczy :P Dramat, dzieci, sierociniec, twardy rygor, film z lat 80 lub 90, anglia? Nie wiem, to bylo dawno, dawno temu, wiec moze sam cos juz pokrecilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani w Was nadzieja!!
Szukam filmu który był kiedyś nadany w TV w kinie nocnym, w latach 90, film SF,opowiadał o kobiecie która nie mogła zajść w ciążę z mężem,po jakimś czasie zaszła ale z kosmitą. Ponieważ brzuch bardzo szybko jej rósł,ten gościu dawał jej jakieś kulki do połknięcia które przynosiłyj ulgę. Wiem jeszcze że ktoś ich ścigał i w tym momencie wyłączyli prąd :( :(
Do dziś nie mamy z mężem pojęcia jak się skończył. A co jakis czas wspominamy go,i wpadłam na pomysł ,że być może tutaj znajdę pomoc :)
Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:36, keti111 napisał:

Szukam filmu który był kiedyś nadany w TV w kinie nocnym, w latach 90, film SF,opowiadał
o kobiecie która nie mogła zajść w ciążę z mężem,po jakimś czasie zaszła ale z kosmitą.

Trochę mi to przypomina "Żonę astronauty" z Charlize Theron i Johnny Deepem ale nie do końca. A poza tym ten film zrobiono w 1999 r więc mogła byś oglądać już w nowym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 14:22, A-cis napisał:

> Szukam filmu który był kiedyś nadany w TV w kinie nocnym, w latach 90, film SF,opowiadał

> o kobiecie która nie mogła zajść w ciążę z mężem,po jakimś czasie zaszła ale z kosmitą.

Trochę mi to przypomina "Żonę astronauty" z Charlize Theron i Johnny Deepem ale nie do
końca. A poza tym ten film zrobiono w 1999 r więc mogła byś oglądać już w nowym wieku.



Niestety to nie ten film :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:36, keti111 napisał:

Szukam filmu który był kiedyś nadany w TV w kinie nocnym, w latach 90, film SF,opowiadał
o kobiecie która nie mogła zajść w ciążę z mężem,po jakimś czasie zaszła ale z kosmitą.
Ponieważ brzuch bardzo szybko jej rósł,ten gościu dawał jej jakieś kulki do połknięcia
które przynosiłyj ulgę. Wiem jeszcze że ktoś ich ścigał i w tym momencie wyłączyli prąd
:( :(

Kulki, pościg i kosmitę to kojarzę z pewnym sf Carpentera
http://fdb.pl/film/16883-gwiezdny-przybysz/trailers/4935
Ale reszta: mąż, ekspresowy brzuchal etc; nijak nie pasuje do opisu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gwiezdny przybysz" ,znam ten film doskonale, niestety to nie ten którego szukam :(
Na sto procent ,brzuch jej szybko rósł ,ponieważ ciąża kosmiczna krócej trwała.
Ale dziękuję za fatyge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kojarzycie taki film? Na pewno polski i czarno biały. Kompletnie nie wiem o czym był, kto to reżyserował i grał w nim ale pamiętam jedną scenę. Był to jakiś zakład i do pracy przyszedł ''nowy'', jakiś pseudomajster w pięć minut dosłownie opowiedział i ''pokazał'' mu jak działa tokarka [ na zasadzie to jest to, to się łączy z tym, to przechodzi tu, wtedy naciska się to i wychodzi tamto'' i to było właśnie najzabawniejsze i najtragiczniejsze w tej scenie zarazem, kluczowe ] i dał kawał materiału by zrobił to i owo. Macie jakieś sugestie co to za tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się