KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Witam, szukam tytułu filmu, którego widziałem w latach 90-tych na canal+. Był to film z serii thriller, dotyczący kilku osób porwanych przez UFO. Byli oni poddawani na statkach kosmicznych eksperymentom i badaniom. Częstokroc budząc się w przegrodach z mazi. Film przedstawiał również moment ich powrotu na ziemię i sytuacji jakie im tutaj towarzyszyły. Był on filmem bardzo realistycznym i nie pamiętam ale byc może był on kręcony na podstawie pewnych faktów. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś film, bardzo dziwny film. Rozbijało się o to, że jechał sobie facet autem po jakiś bezdrożach amerykańskich bodajże i cały czas prześladował go kierowca ciężarówki, ciągle za nim jechał, uderzał mu w auto, itd. Czy ktoś kojarzy taki film? Z tego co pamiętam ,to oni ani razu nie wyszli z samochodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:38, Budep napisał:

Oglądałem kiedyś film, bardzo dziwny film. Rozbijało się o to, że jechał sobie facet
autem po jakiś bezdrożach amerykańskich bodajże i cały czas prześladował go kierowca
ciężarówki, ciągle za nim jechał, uderzał mu w auto, itd. Czy ktoś kojarzy taki film?
Z tego co pamiętam ,to oni ani razu nie wyszli z samochodów :)


Ok, już wiem. Ten film to "Pojedynek na szosie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Szukam filmu z lat 90-tych o grupie terrorystów, którzy zajęli liceum dla chłópców z "wyższych sfer". Jeden z chłópców, który na co dzień sprawia dyrektorowi same kłopoty i wymyśla rózne żarty, bierze na siebie uratowanie szkoły (oczywiście pomagają mu najbliźsi przyjeciele). Robią więc portrety terorystów, wymykają sie ze szkoły jakimiś kanałami, żeby te portrety pokazać policji itd....Doprowadzają do tego, że budynek szkoły nie wybucha, a zamiast tego uruchamia się zdalnie sterowany samolot i wszystko się kończy w miarę dobrze. Film jest świetnie zrobiony i ma bardzo wartką akcję. Czy ktoś może mi pomóc w ustaleniu jaki tytuł nosi ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:38, Budep napisał:

Oglądałem kiedyś film, bardzo dziwny film. Rozbijało się o to, że jechał sobie facet
autem po jakiś bezdrożach amerykańskich bodajże i cały czas prześladował go kierowca
ciężarówki, ciągle za nim jechał, uderzał mu w auto, itd. Czy ktoś kojarzy taki film?
Z tego co pamiętam ,to oni ani razu nie wyszli z samochodów :)

to też może być Roy Rider jedynka i dwójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 17:13, Callipso napisał:

Witam wszystkich! Szukam filmu z lat 90-tych o grupie terrorystów, którzy zajęli liceum
dla chłópców z "wyższych sfer". Jeden z chłópców, który na co dzień sprawia dyrektorowi
same kłopoty i wymyśla rózne żarty, bierze na siebie uratowanie szkoły (oczywiście pomagają
mu najbliźsi przyjeciele). Robią więc portrety terorystów, wymykają sie ze szkoły jakimiś
kanałami, żeby te portrety pokazać policji itd....Doprowadzają do tego, że budynek szkoły
nie wybucha, a zamiast tego uruchamia się zdalnie sterowany samolot i wszystko się kończy
w miarę dobrze. Film jest świetnie zrobiony i ma bardzo wartką akcję. Czy ktoś może mi
pomóc w ustaleniu jaki tytuł nosi ten film?

http://www.filmweb.pl/film/Szko%C5%82a+wyrzutk%C3%B3w-1991-37367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jeszcze jednego filmu...To jest dreszczowiec/triller o starszej pani, która zostaje bez grosza przy duszy. Zatrudnia więc równiez starsze panie bez rodziny jako pomoce domowe a potem je morduje i zakopuje w swoim ogrodzie i sadzi w tym miejscu drzewka. W jaikiś sposób zagarnia ich majatek i z tego się utrzymuje. Pod koniec filmu okazuje się, że mąż zostawił jej klaser ze znaczkami, które sa warte fortunę. To stary film, z 80 lub 90 roku. Czy ktoś z Was go kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm poszukuje filmu w realiach wojny w Somalii, Iraku lub Afganistanie. Znam Helikopter w Ogniu i The Hurt Locker, są jeszcze jakieś ? proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmu horro/thriller fabułą w skrócie rodzina mieszka na wsi w domu gdzie kiedyś było cmentarzysko(są tam duchy)i przeprowadzają się oni do NY i te duchy razem z nimi . Dzieciakowi z tej rodzinny objawia się ciągle dziadek w lustrze (tylko ona go widzi) i chce coś mu powiedzieć przeciągnąć go na drugą stronę . Jest jeszcze jakaś gościówa z medalionem i ten duch boi się teo medalionu podobno było to bardzo istotne w fabule...

Sorki ze tak chaotycznie ale opis od mojej koleżanki mam nadzieje że pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Polsacie leciał taki film, coś z pogranicza fantasy. Trzech kumpli rozbija się na pustyni samolotem/samochodem. No i próbują wrócić do cywilizacji, trafiają na typowe westernowe miasteczko, całkowita izolacja od świata. I tam wszyscy byli w jakiejś sekcie, która porywała 12-letnie dziewczynki i wypalali im jakieś znaki chyba na przedramieniu. Pamiętam taki hardkorowy theme song, totalny heavy/death metal :) Pomożecie? Nazwa to coś związane z bramą do piekieł. Nie jest jakoś szczególnie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja filmu rozgrywa się na Wyspach Wielkanocnych.Opowiada o chłopaku i dziewczynie którzy pochodzą z innych plemion jednak i dlatego nie mogą wziąć ślubu, jednak gdy dziewczyna zachodzi w ciąże warunkiem zawarcia małżeństwa jest wygranie przez chłopaka wyścigu . dziewczyna ma natomiast przez 9 miesięcy mieszkacv pod ziemią zdala od słońca. przepowiednia głosii że bogowie ześlą plemioną ratunek a mianowicie góre lododwą na której odpłyna do lepszego swiata. Tak się dzieje na końcu filmu przypływa góra lodowa na którą wsiadają i odpływają.

Troche chaotycznie to opisałam ale mysle że idzie sie połapać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się