KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

894 postów w tym temacie

Szukam od dłuższego czasu jednej czarnej komedii. Widziałem ją lata temu w telewizji ale z nic nie moge sobie przypomnieć jak się nazywa. Jest to już dość stary film. Scenariusz jest taki że na planie filmu o mordercy nagle zaczyna ginąć ekipa filmowa a w mijescu każdej zbrodni zostawiał literę (potem ułorzyły się bodajrze w imie NADIN). Pamiętam jeszcze że na końcu okazało się że wszystkie morderstwa były bo morderca byl zakochany w jednej z aktorek/osób z ekipy( chyba jakoś tak to było). Ktoś ma wie jak ten film się nazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytulu pewnego filmu :P Byl bodajze w TV4 puszczony co najmniej raz gdzies miedzy 2002, a 2007. Glownym bohaterem byl czlowiek "zrobiony" z kilkudziesieciu cial innych kobiet i mezczyzn, skore mial roznych kolorow. Reszty nie pamietam, bo troche dawno to bylo, a filmu i tak obejrzalem nie wiecej niz 30-40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 21:00, Tomoya-kun napisał:

Szukam od dłuższego czasu jednej czarnej komedii. Widziałem ją lata temu w telewizji
ale z nic nie moge sobie przypomnieć jak się nazywa. Jest to już dość stary film. Scenariusz (...)
nazywał?

Pasuje mi do tego filmu
http://www.imdb.com/title/tt0111686/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie to... mimo, ze bardzo pasuje do mojego opisu :P. Z tego co pamietam w tamtym filmie glowna postac miala chyba dlugie wlosy i byla to bardziej rekonstrukcja ciala z innych cial niz nowy twor. Ale dzieki za checi, jesli cos jeszcze moze znasz to wrzuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 21:59, kuba9876543210 napisał:

Eee.. bardzo slabo pamietam, ale raczej ani jedno ani drugie. Predzej sci-fi/sensacyjny.

Ja pamiętam serial SeaQuest, tam byli łaciaci ludzie, ale ze składaniem ze zwłok nie miało to wiele wspólnego.
Za to ludzka składanka to standard w filmach w stylu Frankenstein''a np Frankenhooker(1990) czy Bride of Re-Animator (1990)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
The Outer Limits (TV series)
Captain Cotter McCoy
– Identity Crisis (1998) … Captain Cotter McCoy

główna rola Lou Diamond Phillips

Ps. czy to był film amerykański ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 22:24, kerkas napisał:

The Outer Limits (TV series)
Captain Cotter McCoy
– Identity Crisis (1998) … Captain Cotter McCoy
główna rola Lou Diamond Phillips

[jako fan Outer Limits] wyjasniam: Ten odcinek był o transmisji świadmości do androida a nie przeszczepie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 22:24, kerkas napisał:

/ zadne nie pasuje.. szkoda, ze wiecej szczegolow nie pamietam ;]

Dnia 02.02.2011 o 22:24, kerkas napisał:

Ps. czy to był film amerykański ?.


Na 95% tak. Prawie na pewno byl z lat 80 lub 90.

@zadymek

Now and again zobacze, moze to to? choc twarz aktora mi nie pasuje.. no i to nie byl serial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu animowanego, dość starego, o urządzeniach domowych. Pamiętam, że był tam toster, lampa, kocyk i coś tam jeszcze. Te sprzęty się chyba zgubiły i szukali właściciela (on je znalazł na końcu filmu na złomowisku). Zna ktoś tytuł tej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, już nieaktualne, jakoś znalazłem w google ;)
"Dzielny mały toster" jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 23:22, Orion napisał:

Sorki, już nieaktualne, jakoś znalazłem w google ;)
"Dzielny mały toster" jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa ;)

Pamiętałem tylko pojedyncze sceny głównie z lampą i z tosterem. Dzięki Tobie wiem teraz z jakiej bajki te wspomnienia. Dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się