KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

886 postów w tym temacie

Witam szukam filmu gdzie jeden z amerykańskich komandosów zostaje zabity w Irak/Afganistanie przez dziecko później kilka lat po tym wydarzeniu podczas akcji filmu odnajduje się sprawca. Porszę o pomoc

Ten film jest bardzo stary, i szczerze wątpie że ktoś go zna, ale co tam...
Z filmu pamiętam niewiele. Była tam dziewczyna, ktòrą ogólnie wszyscy lubili i była dobra, miała dobry kontakt z rodziną. Poznała chłopaka, przy którym stała sie inna. Została striptizerką, piła alkohol i paliła papierosy. Pamietam, że po jakimś czasie ten chłopak namówił ją by spotkała sie z rodzicami, i gdy przyjechali tam powiedział, żeby była dla nich miła. Bardzo prosze o tytuł filmu, albo chociaż film o podobnej tematyce:)

Dzień dobry

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu a nabrałam ochoty na ponowne obejrzenie. Wyświetlany ten film był chyba w HBO jakieś 2 lata temu. Akcja toczy sie albo w UK albo USA, nie pamiętam. Mężczyzna kupuje dom z bardzo zapuszczonym ogrodem. W domu znajduje/wpada mu w ręce stary, wydawałoby się list. Autorką jest kobieta przepełniona smutkiem. Mężczyzna próbuje dowiedzieć się czegos w pobliskim miasteczku ale napotyka na mur milczenia. W pewnym momencie z okna domu widzi siedząca na ławce w ogrodzie nietypowo ubraną kobietę, wychodzi do niej i rozpoczyna rozmowę. Okazuje się, że kobieta jest mieszkanką tego domu z przeszłości. Zaczynają się porozumiewać listownie przez czas ale tez i mogą kontaktować się osobiście właśnie w ogrodzie przy tej ławce, to miejsce jakby przenika między czasami. Kobieta jest nieszczęśliwa i wystraszona, jej mąż to drań. Mężczyzna zaczyna drążyć temat poprzednich właścicieli domu i w końcu dowiaduje się kim byli i o tragedii, jaka w tym domu się rozegrała. Kobieta zginęła w pożarze, który objął tylko jej sypialnię. Przewinął się również wątek recepty na lek dla tej kobiety (to chyba była bolerioza, ale nie jestem pewna), o którą mężczyzna prosi swojego znajomego lekarza wprawiając go w spore zdumienie. Sporą rolę odgrywa też ogrodnik z lat 50. zakochany w tej kobiecie i dostrzegający draństwo jej męża. Może komuś się skojarzy tytuł, będę wdzięczna.

Dnia 1.02.2017 o 17:55, Tarya napisał:

Dzień dobry

Nie mogę przypomnieć sobie tytułu a nabrałam ochoty na ponowne obejrzenie. Wyświetlany ten film był chyba w HBO jakieś 2 lata temu. Akcja toczy sie albo w UK albo USA, nie pamiętam. Mężczyzna kupuje dom z bardzo zapuszczonym ogrodem. W domu znajduje/wpada mu w ręce stary, wydawałoby się list. (...)

Sprawdź to

http://www.imdb.com/title/tt0140340/?ref_=ttmc_mc_tt

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się