Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube #29

16 postów w tym temacie

Momencik a gdzie trailer do GTA IV? No chyba że nie bo 1) był, 2) mówią tylko o tytułach które na pewno będą na piecu, co w tym przypadku jest niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>słynie ona z zatrważająco wysokiego poziomu trudności, tak rzadko spotykanego w najnowszych grach.

No już bez przesady, DMC nie jest trudną serią tak naprawdę. Po opanowaniu sterowania gra staje się naprawdę łatwa - trzeba tylko pamiętać o taktyce `doskok atak odskok`. Działa na wszystkie części DMC póki co.
Tak naprawdę to jedynie starcia z bossami są trudniejsze i tyle.
Zresztą, skoro to DMC jest zatrważająco trudny - jaki jest Ninja Gaiden?
Nie dziwie się, czemu nie robią naprawdę trudnych gier, skoro w sumie sieczka o nisko-średnim poziomie trudności budowana jest na jakiś koszmar trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jezeli DMC nazywa się trudną grą, to ja nie wiem jaką opinię by miał Ninja Gaiden... no ale pecetowcy tej produkcji nie znają i chyba nie bedzie im dane poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam całą serie Devil may cry. Alee DMC 3 zrobiona na PC to jest tragedia ze sterowaniem bez pada sie niezbyt pogracie. Chyba ze tak jak mi wygodnie wam grac na w,s,a,d i atakowanie na j,k,l,i. troche ciezko ale pisali zze to beda zmieniac w DEVIL MAY CRY 4 Ciekawe jak to zmienia :D ja juz jestem przyzwyczajony do takiego trybu gry HEHEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować