Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UT3 na PS3 zawita do Europy 22 lutego

16 postów w tym temacie

pepsi

Midway potwierdził, że Unreal Tournament III na PS3 pojawi się w Europie 22 lutego. Wciąż za to nieznany jest termin wydania wersji przeznaczonej na Xboksa 360, choć jeden ze sklepów branżowych sugeruje, że shooter studia Epic Games na konsoli Microsoftu ukaże się już 29 lutego.

Przeczytaj cały tekst "UT3 na PS3 zawita do Europy 22 lutego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ciekawe kto to tutaj kupi? :) W USA więcej osób kupi wersje PS3, bo są na tyle głupi żeby wierzyć że ta gra wymaga 8GB RAM i procka 8-rdzeniowego. Ale tutaj? Europa to wciąż domena PC. Po co więc czekać jeżeli wersja na PC jest tańsza, dostępna, i chodzi nawet na słabych kompach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 13:45, Ecko09 napisał:

Czy mi sie zdaje czy UT3 czasem miało nie trafiać na konsole...

A miało, ale z premierą PS3/Xbox360 w końcu okazało się, że będzie także na nie. ;P
Na X''a to mogą sobie nawet odpuścić, na PS3 wystarczy i dalej niech robią następną część.... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach cieszę się że mam PC, i właśnie na tą platformę najłatwiej stworzyć grę. Tymczasem wracam do UT3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam UT3 na PS3, ale jak na razie jest strasznie mało dobrych serwerów wiec i tak trzeba czekac do europejskiej premiery. Jak na razie CoD4 rulez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym dał żeby wróciły te czasy że wychodzi dużo więcej exluziwów :P na PC taki UT to było coś wyjątkowego na wyjątkową platformę a teraz. To wyjątkowa gra na wyjątkową platformę i dwie pochodne które próbują być fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby mieli Halo 3 również wydac na PC... To nie ma zbytniego sensu jeśli gra jest przgotowywana z myślą o jakiejś platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o boże ten PS3 ma się źle naprawdę każda premiera na PS3 jest tak drastycznie przesuwana no szkoda bo PS3 ma potencjał hh<nie jestem fanboyem Sony oraz Nintendo ani Microsoft>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować