Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DMC 4 - prawdziwe HD tylko na PC

87 postów w tym temacie

Wielkie odkrycie. Co najmniej połowa gier na konsolach chodzi w 1024x640. Ciekawe ile jeszcze razy takie "niusy" się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmieszne jest tylko to, że gdyby nikt o tym nie powiedział, to gracze by się sami nie zorientowali poprzez samo patrzenie na tą bądź co bądź ładną grafikę ;) no przynajmniej nie ci co grają w 720p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj monitor nie obsluguje i tak wiekszij rozdzialki niz 1280:1024 a jak bedzie mi chodzilo jak teraz crysis to bedzie spoko.A tak jesli chodzi o konsole to widzialem pporównnie i praktycznie gdyby dobrze dopasowac to dwa kawalki mozna polaczyc i nikt by sie nie skapnal czy to xbox czy ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no i teraz to konsolowcy dostali :D Piękne uczucie, wreszcie to oni mają gorzej, chociaż ciekawe kto podepnie PC do telewizora FullHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze wiecznie to konsolowcy się śmieją że na PC nie ma takiej grafiki jak na ich konsolach to teraz się doigrali brawo dla Capcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla zazdrośników, ciekaw jestem, który z was cwaniaki sobie w DMC4 zagra w Full HD i z max detalami? A potem możemy dopiero toczyć dyskusje, bo jak na razie tylko wychodzi z was chęć za wszelką cenę pocisnąć konsolowców, wiem, wiem trzeba odpyskować. Ale pamiętajcie silniejszego się nie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 14:07, braveheart19 napisał:

Zacznimy od tego ze mało kto ma tyle kasy na takiego kompa plus wypasy monitor hehe
A pozatym tekst ze mało jest gier Full HD na PS3 to z deka przegiecie ten tekst bardziej
pasuje do x360 bo na PS3 jest duzo wiecej gier Full HD

A jakież to gry mają na PS3 full HD, bo poza grami typu karcianki, logiczne i kilkoma "ulepszonymi" portami z PS2, takie gry nie istnieją... PS3 jest po prostu na to za cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:46, Erunn0 napisał:

No, trudno coś za coś. Chyba lepiej mieć więcej FPS''ów niż większą rozdzielczość.

Tylko że na PC jak chcesz mieć więcej FPS to możesz zmniejszyć rozdzielczość. Tu masz ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:47, Tomek1120 napisał:

Tylko że na PC jak chcesz mieć więcej FPS to możesz zmniejszyć rozdzielczość. Tu masz
ustawienia.


No tak, ale najpierw musisz mieć kompa który to udźwignie... a taki chyba niemało kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, prawdziwe HD na PC - już to widzę.
Ciekawe u kogo? Na 100% daję, że aby uciągnąć grafikę w HD będziemy potrzebować wypasionego komputera. I tak grafika, która jest na konsolach wymiata, na PC też będzie dobra, ale nie każdy sobie na nią pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:53, Łeber napisał:

Iiii??? My na konsolach mamy stałe FPS-y, czyli w liczbie 60.

I beznadziejną rozdzielczość w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:42, Łeber napisał:

Brawo dla zazdrośników, ciekaw jestem, który z was cwaniaki sobie w DMC4 zagra w Full
HD i z max detalami? A potem możemy dopiero toczyć dyskusje, bo jak na razie tylko wychodzi
z was chęć za wszelką cenę pocisnąć konsolowców, wiem, wiem trzeba odpyskować. Ale pamiętajcie
silniejszego się nie bije :)

Daj spokój, dzieci muszą się wyszczekać;)
Stałe 60fpsów i naciągane 720p i tak jest lepsze niż podniecanie się wysoką rozdzielczością, która w tym wypadku nie przekłada się na przyjemność z grania w szybkiego slashera z dławiącą się animacją - a na każdym pc animacja zawsze będzie odstawać od maślanej płynności (szczególnie przy zdolnościach optymalizacyjnych capcomu na pc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:42, 1602 napisał:

> Zacznimy od tego ze mało kto ma tyle kasy na takiego kompa plus wypasy monitor hehe

> A pozatym tekst ze mało jest gier Full HD na PS3 to z deka przegiecie ten tekst
bardziej
> pasuje do x360 bo na PS3 jest duzo wiecej gier Full HD
A jakież to gry mają na PS3 full HD, bo poza grami typu karcianki, logiczne i kilkoma
"ulepszonymi" portami z PS2, takie gry nie istnieją... PS3 jest po prostu na to za cienkie.


Czyżbyś nie wiedział o grze Lair? Ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś filmiki, screeny, grałeś w demo? Nie, więc cichosza. Ja grałem, mogę stwierdzić, że grafika kopie tyłek.

Podniecasz się, że PC będzie miało full HD, a tym czasem mogę się założyć, że taką rozdzielczość będzie miała góra jedna osoba na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować