Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

Condemned 2: Bloodshot - temat ogólny

11 postów w tym temacie

Co tu dużo gadac zapowiec jest na gram :P a gra moim zdaniem będzie hitem tak więc już teraz założyłem temat o niej możecie tu mówic o wszystkim co z nią zwiącane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:15, 88Bonzo napisał:

Orientuje się może ktoś czy jest szansa ukazania się Condemned 2 na blaszaki?


Podpinam się do pytania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:15, 88Bonzo napisał:

Orientuje się może ktoś czy jest szansa ukazania się Condemned 2 na blaszaki?

Sega w przeciwieństwie do Capcomu nagle zaczęła się trzymać kurczowo platform konsolowych, nadzieje są niewielkie, a tutaj możecie złożyć petycję: http://www.petitiononline.com/PC_CODE2/petition.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 17:38, Budo napisał:

Dobra, petycja podpisana, ciekawe czy to coś da :/

Obawiam się, że nic xD Ale przynajmniej możesz być dumny, że zrobiłeś wszystko co było w Twojej mocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:26, rafekx 12 napisał:

Ej to wiadomo coś na temat Condemned 2 na PC?Bo w necie są jakieś plotki że niby ma być,ale
wiadomo plotki to plotki...?


Póki co nie ma konkretów chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:26, rafekx 12 napisał:

Ej to wiadomo coś na temat Condemned 2 na PC?Bo w necie są jakieś plotki że niby ma być,ale
wiadomo plotki to plotki...?


Dobra, pogrzebałem trochę w necie i oto co znalazłem- była deklaracja, że condemned 2 powstanie na piece, ale było to bardzo dawno, ze 3-4 lata temu, jak dwójka była dopiero w produkcji.
Obecnie, patrząc po forach, nastroje są pesymistyczne. Condemned 1 na piece ukazała się po ok. pół roku od premiery na konsole, a tymczasem od premiery Condemned 2 upłynęło już stado czasu. Poza tym te studia zajmują się teraz Fearem 2, więc raczej szanse są marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować