Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już za tydzień na sklepowe półki wjedzie RACE 07: WTCC Game!

6 postów w tym temacie

Jednak drogo trochę, tym bardziej, że wielkich zmian w stosunku do poprzedniej edycji po prostu nie ma. Poczekamy na wejście do tańszej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:37, ko?nik napisał:

Jednak drogo trochę, tym bardziej, że wielkich zmian w stosunku do poprzedniej edycji
po prostu nie ma. Poczekamy na wejście do tańszej serii ;)

No to co z tego że drogie , jak wychodzi cudowna gra a się na nią długo już czeka to trzeba kupować od razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jednak drogo trochę, tym bardziej, że wielkich zmian w stosunku do poprzedniej edycji
> po prostu nie ma. Poczekamy na wejście do tańszej serii ;)
Ja tam na ta gre czekam odkad o niej wyczytalem na jej stronce ! I bylbym sklanny kupic w werdji angielskojezycznej byle ja miec :) A gdy dowiedzialem sie ,ze bedzie wydana "u nas" i to w "naszym" jezyku to po prostu sie ucieszylem :D
A jesli chodzi o porownanie z poprzednia edycja to Kolega sie myli bo duzo sie zmienilo by sklonic do zakupu..
- po pierwsze tam byla jedna klasa aut a tutaj .. no az nie moge uwierzyc -11 (?!!)
- wg powyzszego mogly by z tego powstac spokojnie dwie gry wiec cena nie jest tak wygorowana .. ,za dodatki do Flight Simulatora 2004/X tyle sie placi co tu za wypasiona gre a tamto to TYLKO dodatki i do tego niekoniecznie warte .. o czym sie sam przekonalem :(
-no i poprzedia edycja nie byla po polsku wiec nie bylo tak "przejrzyscie" w ustawieniach aut - a teraz to bedzie pewnie jak w GTR2 czyli SUPER !!
No nie no po prostu to info ,ze RACE 07 bedzie wydany 7 lutego czyli za 2 dni "dodal mi skrzydel" gdyz myslalem ze wydadza pod koniec lutego bo nie precyzowali .. a i mogli nawet przesunac dalej... Ale 7 luty ! Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

A gdy dowiedzialem sie ,ze bedzie wydana "u nas" i to w "naszym" jezyku to po prostu sie ucieszylem :D

Mnie z kolei zaciekawiło to, że zmienił się w stosunku do poprzedniej edycji wydawca (czyli jednak jest jakaś zmiana...)

Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

A jesli chodzi o porownanie z poprzednia edycja to Kolega sie myli bo duzo sie zmienilo by sklonic do zakupu..

Zobaczymy.

Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

- po pierwsze tam byla jedna klasa aut a tutaj .. no az nie moge uwierzyc -11 (?!!)

Były w sumie cztery: WTCC, WTCC 87, Caterham i Mini. Ale co prawda to prawda. Plus dla nowej edycji.

Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

- wg powyzszego mogly by z tego powstac spokojnie dwie gry

No chyba nie za bardzo. Przecież znamy gry, w których mamy dużo więcej samochodów za mniejszą cenę (np: wszystkie części ToCA Race Driver)

Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

-no i poprzedia edycja nie byla po polsku wiec nie bylo tak "przejrzyscie" w ustawieniach
aut - a teraz to bedzie pewnie jak w GTR2 czyli SUPER !!

Nie po Polsku? Ja mam RACE w języku polskim i angielskim, ale korzystam z wersji angielskiej, bo tak mi wygodniej.

Dnia 05.02.2008 o 19:01, Chris119 napisał:

No nie no po prostu to info ,ze RACE 07 bedzie wydany 7 lutego czyli za 2 dni "dodal
mi skrzydel" gdyz myslalem ze wydadza pod koniec lutego bo nie precyzowali .. a i mogli
nawet przesunac dalej... Ale 7 luty ! Wow!

No wiesz, premiera światowa to jednak wrzesień poprzedniego roku, więc poślizg i tak spory.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować